Buffalo Sabres - Columbus Blue Jackets (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 12. 01. 2018 v 01:00 SEČ
KeyBank Center
(diváků: 18071)
3 BUF

CBJ 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
BUF102
CBJ001
Po třetinách1:01:03:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
BUF1577
CBJ111519
Po třetinách15:1122:2629:45

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
BUF40/01459.4%3514
CBJ21/11340.6%5510

Přehled gólů

1. třetina
11:41BUF1:0videoStř. zápěstímG: Benoit Pouliot (9)A: Kyle Okposo (17)A: Jack Eichel (23)
2. třetina
žádné góly
3. třetina
07:18BUF2:0videoStř. příklepemG: Kyle Okposo (7)A: Evander Kane (20)A: Brendan Guhle (1)
13:45CBJ2:1videoBekhendPPG: Artemi Panarin (12)A: Zach Werenski (10)A: Seth Jones (22)
19:54BUF3:1videoStř. příklepemG: Jack Eichel (18)A: Ryan O'Reilly (19)

Přehled vyloučení

1. třetina
žádná vyloučení
2. třetina
20:00CBJ2 minJosh AndersonHrubost (Rasmus Ristolainen)
20:00BUF2 minRasmus RistolainenHrubost (Josh Anderson)
3. třetina
12:26BUF2 minEvan RodriguesPodražení (Alexander Wennberg)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
BUF35Linus Ullmark (výhra)42 - 420 - 02 - 344 - 4597.78%060:00
BUF40Robin Lehner
CBJ72Sergei Bobrovsky (prohra)26 - 280 - 00 - 026 - 2892.86%058:32
CBJ70Joonas Korpisalo

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#BUF Buffalo SabresPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
15Jack EichelCentr112+302000056%19:37
21Kyle OkposoPravé křídlo112+203000150%15:47
67Benoit PouliotLevé křídlo101+1011000-17:44
9Evander KaneLevé křídlo011+1040100-18:22
45Brendan GuhleObránce011+2020000-16:10
90Ryan O'ReillyCentr011+103111065%19:15
6Marco ScandellaObránce000+1000001-28:36
17Jordan NolanCentr0000000100-10:26
19Jake McCabeObránce000+2013202-21:14
20Scott WilsonCentr0000012000-10:45
22Johan LarssonCentr000+101100063%12:22
23Sam ReinhartCentr0000010000-11:49
28Zemgus GirgensonsCentr0000021100100%12:03
29Jason PominvillePravé křídlo0000020101-16:29
41Justin FalkObránce0000012220-15:18
55Rasmus RistolainenObránce000+1223400-28:16
71Evan RodriguesLevé křídlo000021000050%11:54
82Nathan BeaulieuObránce0000020100-10:34

#CBJ Columbus Blue JacketsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
9Artemi PanarinLevé křídlo101-2030000-23:15
3Seth JonesObránce011-2071100-25:56
8Zach WerenskiObránce011-2040200-25:08
4Scott HarringtonObránce000-1020110-14:31
7Jack JohnsonObránce0000010001-13:43
10Alexander WennbergCentr000-100211029%18:12
11Matt CalvertLevé křídlo000-1031000-12:08
14Jordan SchroederLevé křídlo000002100150%08:24
18Pierre-Luc DuboisCentr000-202012128%22:47
28Oliver BjorkstrandPravé křídlo000-1040010-11:39
37Markus HannikainenLevé křídlo0000000000-06:57
38Boone JennerCentr000002110250%17:09
45Lukas Sedlak czeCentr000-102100069%11:39
58David SavardObránce0000021000-19:36
64Tyler MotteCentr0000010000-07:01
65Markus NutivaaraObránce0000021000-20:04
71Nick FolignoLevé křídlo000-1054200-19:19
77Josh AndersonPravé křídlo000-223010025%22:00

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Linus Ullmark
Linus Ullmark
Zákroky: 44
Saves: 97.78%
Kyle Okposo
Kyle Okposo
G: 1, A: 1, P: 2
S: 3, +/-: +2
Jack Eichel
Jack Eichel
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: +3

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Brian Pochmara
#16 - Brian
Pochmara

Frederick L'Ecuyer
#17 - Frederick
L'Ecuyer

Brad Kovachik
#71 - Brad
Kovachik

Tim Nowak
#77 - Tim
Nowak


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15962Buffalo Sabres BUF-CBJ Columbus Blue Jackets922262720

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (+1.5)
bizonekfunesgajdy38jindrich73krko69lacroixmilda18
navarowskipasta82

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbarsa14berry65ckkvvlkemmettfrancoaica62
ignac75inanajarynjoe33juventus1krab88mik848
mtlondisondonpackova.ivetpaul68popelkasilvia7
ulmik

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
abonentbandy77belo26benourdetredwingdilitdinda
golohojanjanzic68kerrykinghansmaario16maly.petko
matys1979milan49milan52mojmir67petrssonpetterson76pixie
putenkarichkobrockytaurusvohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbandy77barsa14belo26ckkvvlkdilitdinda
francoahojanica62jindrich73krab88maario16maly.petko
mik848milan49milan52milda18navarowskipackova.ivetpasta82
petrssonpixierichkobsilvia7taurusvohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
benourberry65detredwingemmettfunesgajdy38janzic68
joe33juventus1kerrykrko69lacroixmatys1979mojmir67
mtlondisondonpaul68petterson76putenka

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 01. 2018 01:00
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2018 04:00
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NJDNJD46321623
PITPIT - CARCAR43351128
DETDET - PHIPHI925162811
MTLMTL - COLCOL2312142613
STLSTL - OTTOTT43512414
NSHNSH - TBLTBL1722102612
DALDAL - FLAFLA44601227
EDMEDM - BUFBUF361131325
ANAANA - NYRNYR1620122613
VANVAN - LAKLAK625182612
VGKVGK - CBJCBJ37941028
SJSSJS - WPGWPG271861822

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.01.BOSMcAvoy- hruď
22.01.OTTOduya- neznámé zranění
22.01.NJDHall- ruka
22.01.OTTStone- koleno
22.01.COLWilson- nemoc
22.01.BUFGorges- nemoc
21.01.TBLPalat- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]