Washington Capitals - Carolina Hurricanes (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 12. 01. 2018 v 01:00 SEČ
Capital One Arena
(diváků: 18506)
1 WSH

CAR 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
WSH010
CAR012
Po třetinách0:01:11:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
WSH10810
CAR10158
Po třetinách10:1018:2528:33

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
WSH20/31949.1%12620
CAR60/11150.9%4622

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
11:33CAR0:1videoBekhendSHG: Jordan Staal (12)
16:05WSH1:1videoStř. golfemG: Lars Eller (8)A: T.J. Oshie (16)A: Christian Djoos (6)
3. třetina
10:54CAR1:2videoStř. zápěstímG: Victor Rask (11)
18:31CAR1:3videoStř. zápěstímG: Sebastian Aho (15)A: Elias Lindholm (13)

Přehled vyloučení

1. třetina
07:26CAR2 minMarcus KrugerDržení (Jakub Vrana cze)
2. třetina
01:28WSH2 minBrett ConnollyBench
10:47CAR2 minJosh JoorisDržení (Madison Bowey)
3. třetina
12:34CAR2 minKlas DahlbeckSekání (T.J. Oshie)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
WSH70Braden Holtby (prohra)25 - 261 - 24 - 430 - 3293.75%057:31
WSH31Philipp Grubauer
CAR33Scott Darling (výhra)22 - 231 - 14 - 427 - 2896.43%059:48
CAR30Cam Ward

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#WSH Washington CapitalsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
20Lars EllerCentr101+103020050%15:55
29Christian DjoosObránce011+1001200-15:31
77T.J. OshiePravé křídlo011-102100080%16:20
2Matt NiskanenObránce0000021110-20:58
8Alex OvechkinLevé křídlo000-3052001-22:40
9Dmitry OrlovObránce0000000212-22:12
10Brett ConnollyPravé křídlo0000041100100%14:04
13Jakub Vrana czeLevé křídlo0000010011-18:01
18Chandler StephensonCentr0000001100-08:24
19Nicklas BackstromCentr000-300111057%21:38
22Madison BoweyObránce000-1000110-15:11
25Devante Smith-PellyPravé křídlo0000024211-14:38
39Alex ChiassonPravé křídlo0000001100-08:46
43Tom WilsonPravé křídlo000-1011110-16:25
44Brooks OrpikObránce000-1004400-18:14
74John CarlsonObránce000-1011121-22:21
83Jay BeagleCentr000004000045%10:25
92Evgeny KuznetsovCentr000-203001044%18:46

#CAR Carolina HurricanesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
11Jordan StaalCentr101+103210138%21:06
20Sebastian AhoPravé křídlo101+1071000-15:43
49Victor RaskCentr101+102100075%13:19
28Elias LindholmCentr011+200100160%17:42
4Haydn FleuryObránce0000000310-13:00
5Noah HanifinObránce000+1000110-19:27
6Klas DahlbeckObránce000+1200200-11:45
7Derek RyanCentr000-103010069%12:54
14Justin WilliamsPravé křídlo000-1061111-16:20
16Marcus KrugerCentr000+220000150%11:24
19Josh JoorisPravé křídlo0000211000-09:04
23Brock McGinnLevé křídlo0000022000100%16:53
27Justin FaulkObránce000+1021100-24:13
42Joakim NordstromLevé křídlo0000000200100%12:00
53Jeff SkinnerLevé křídlo0000021000-14:30
57Trevor Van RiemsdykObránce0000030501-22:37
74Jaccob SlavinObránce000+1000510-27:26
86Teuvo TeravainenLevé křídlo000+1020001-14:49

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Scott Darling
Scott Darling
Zákroky: 27
Saves: 96.43%
Victor Rask
Victor Rask
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +1
Lars Eller
Lars Eller
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Trevor Hanson
Trevor
Hanson

Brad Meier
#34 - Brad
Meier

Rody Vaughan
#73 - Rody
Vaughan

Michel Cormier
#76 - Michel
Cormier


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15961Washington Capitals WSH-CAR Carolina Hurricanes49621136

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (-1)
abonentaveomarbandy77barsa14belo26benourberry65
bizonekckkvvlkdetredwingdilitdindaemmettfrancoa
gajdy38hojanica62ignac75inanajanzic68jaryn
jindrich73joe33juventus1kerrykinghanskrab88maario16
maly.petkomatys1979mik848milan49milan52mojmir67navarowski
ondisondonpackova.ivetpaul68petrssonpetterson76pixie
putenkarichkobrockysilvia7taurusulmikvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
golokrko69lacroixmtlpasta82popelka

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (+1.5)
funesmilda18

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentberry65krko69milan49mojmir67mtlnavarowski
petrssonputenkasilvia7taurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bandy77barsa14belo26benourckkvvlkdetredwingdilit
dindaemmettfrancoafunesgajdy38hojanica62
janzic68jindrich73joe33juventus1kerrykrab88lacroix
maario16maly.petkomatys1979mik848milan52milda18ondis
ondonpackova.ivetpasta82paul68petterson76pixierichkob
vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 01. 2018 01:00
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2018 04:00
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NJDNJD46321523
PITPIT - CARCAR43351028
DETDET - PHIPHI925162810
MTLMTL - COLCOL2312142612
STLSTL - OTTOTT43512314
NSHNSH - TBLTBL1722102512
DALDAL - FLAFLA44601226
EDMEDM - BUFBUF361131324
ANAANA - NYRNYR1620122612
VANVAN - LAKLAK625182512
VGKVGK - CBJCBJ37941027
SJSSJS - WPGWPG271861821

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.01.BOSMcAvoy- hruď
22.01.OTTOduya- neznámé zranění
22.01.NJDHall- ruka
22.01.OTTStone- koleno
22.01.COLWilson- nemoc
22.01.BUFGorges- nemoc
21.01.TBLPalat- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]