Nashville Predators - Edmonton Oilers (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 10. 01. 2018 v 02:00 SEČ
Bridgestone Arena
(diváků: 17188)
2 NSH

EDM 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
NSH200
EDM010
Po třetinách2:02:12:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
NSH1176
EDM8117
Po třetinách11:818:1924:26

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NSH21/31437.5%51014
EDM60/11662.5%10710

Přehled gólů

1. třetina
08:26NSH1:0videoBekhendPPG: Craig Smith (15)A: Viktor Arvidsson (14)A: PK Subban (23)
15:31NSH2:0videoBekhendG: Viktor Arvidsson (13)A: Roman Josi (17)A: Ryan Johansen (21)
2. třetina
00:45EDM2:1videoStř. zápěstímG: Connor McDavid (15)A: Matt Benning (6)A: Leon Draisaitl (23)
3. třetina
14:56EDM2:2BekhendG: Mark Letestu (9)

Přehled vyloučení

1. třetina
08:18EDM2 minMilan LucicNedovolené bránění (Kyle Turris)
18:01EDM2 minMichael CammalleriSekání (Miikka Salomaki)
2. třetina
žádná vyloučení
3. třetina
11:08NSH2 minPK SubbanNedovolené bránění (Connor McDavid)
12:40EDM2 minMark LetestuSekání (Colton Sissons)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NSH35Pekka Rinne (výhra)25 - 260 - 00 - 025 - 2696.15%059:09
NSH74Juuse Saros
EDM33Cam Talbot (prohra)19 - 201 - 12 - 322 - 2491.67%058:04
EDM35Al Montoya

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NSH Nashville PredatorsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
33Viktor ArvidssonLevé křídlo1120022000-16:57
15Craig SmithPravé křídlo1010040101-16:17
59Roman JosiObránce011+1011101-20:58
76PK SubbanObránce011-1220201-24:34
92Ryan JohansenCentr011002111040%19:35
4Ryan EllisObránce000+1020201-21:02
7Yannick WeberObránce0000000000-13:11
8Kyle TurrisCentr000002001129%15:55
10Colton SissonsCentr000001211150%14:24
13Nick BoninoCentr000001110050%15:51
14Mattias EkholmObránce000-1000111-24:53
17Scott HartnellLevé křídlo0000010010-10:20
19Calle JarnkrokCentr000001000022%15:26
20Miikka SalomakiPravé křídlo0000005101-12:54
22Kevin FialaLevé křídlo000+1030101-13:07
25Alexei EmelinObránce0000001100-15:27
46Pontus AbergLevé křídlo000-1010000-11:07
51Austin WatsonLevé křídlo0000011101-16:53

#EDM Edmonton OilersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
97Connor McDavidCentr101006010167%24:11
29Leon DraisaitlCentr011+102000050%23:29
83Matt BenningObránce011+1001130-18:29
2Andrej Sekera svkObránce0000010110-15:35
4Kris RussellObránce0000010200-19:28
6Adam LarssonObránce000-1001101-19:52
13Michael CammalleriLevé křídlo0000211010-12:32
16Jujhar KhairaLevé křídlo000001200175%13:42
18Ryan StromeCentr000000100080%13:21
19Patrick MaroonLevé křídlo000+1011010-20:58
25Darnell NurseObránce0000023220-20:23
27Milan LucicLevé křídlo000-1224100-14:54
44Zack KassianPravé křídlo0000010001-09:10
55Mark LetestuCentr000021000050%08:37
77Oscar KlefbomObránce0000031101-23:45
91Drake CaggiulaLevé křídlo0000000000-07:13
93Ryan Nugent-HopkinsCentr000002000263%18:57
98Jesse PuljujarviPravé křídlo000-1021020-13:12

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Viktor Arvidsson
Viktor Arvidsson
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: 0
Craig Smith
Craig Smith
G: 1, A: 0, P: 1
S: 4, +/-: 0
Pekka Rinne
Pekka Rinne
Zákroky: 25
Saves: 96.15%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Francis Charron
#46 - Francis
Charron

Francois St-Laurent
Francois
St-Laurent

Scott Cherrey
#50 - Scott
Cherrey

Shandor Alphonso
Shandor
Alphonso


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15958Nashville Predators NSH-EDM Edmonton Oilers50851929

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (+1.5)
abonentaveomarbandy77barybelo26benourberry65
dave81dilitdindaemmettfunesgolohojan
charlignac75inanaindian3janzic68juventus1kerry
kinghanskrab88krko69maario16maly.petkomatys1979miklos007
mik848milan49milan52milan66milda18mtlnirvanacz
ondisondonpackova.ivetpasta82paul68petepetterson76
pixiepopelkaputenkarichkobsilvia7thrasherulmik
vohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkfrancoagajdy38jarynkuba7mojmir67petrsson
rocky

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
bizonekdetredwingjoe33superkokotaurus

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
benourdindacharljuventus1kinghanskrko69maly.petko
mik848milan49milda18ondisondonpackova.ivetpetrsson
pixieputenkarichkobsilvia7taurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbandy77barybelo26berry65dave81detredwing
emmettfrancoafunesgajdy38hojanindian3janzic68
kerrykrab88kuba7maario16matys1979miklos007milan52
mojmir67mtlpasta82paul68petepetterson76superkoko
vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-TBLTBL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-NYINYI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 01. 2018 01:00
NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 23. 01. 2018 02:30
CHICHI-TBLTBL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - DETDET401193315
TORTOR - COLCOL3215111435
MINMIN - OTTOTT50452422
CHICHI - TBLTBL722301732
ARIARI - NYINYI713401236
CGYCGY - BUFBUF58202226
BOSBOS - NJDNJD00000
PITPIT - CARCAR00000
DETDET - PHIPHI00000
MTLMTL - COLCOL00000
STLSTL - OTTOTT00000
NSHNSH - TBLTBL00000
DALDAL - FLAFLA00000
EDMEDM - BUFBUF00000
ANAANA - NYRNYR00000
VANVAN - LAKLAK00000
VGKVGK - CBJCBJ00000
SJSSJS - WPGWPG00000

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.01.BUFGorges- nemoc
22.01.BOSMcAvoy- hruď
22.01.COLWilson- nemoc
22.01.OTTStone- koleno
22.01.NJDHall- ruka
22.01.OTTOduya- neznámé zranění
21.01.MINGranlund- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]