Buffalo Sabres - Winnipeg Jets (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 10. 01. 2018 v 01:00 SEČ
KeyBank Center
(diváků: 17398)
4 BUF

WPG 7

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
BUF112
WPG232
Po třetinách1:22:54:7

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
BUF91114
WPG131311
Po třetinách9:1320:2634:37

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
BUF181/31640.3%327
WPG62/4759.7%339

Přehled gólů

1. třetina
06:43WPG0:1videoStř. zápěstímPPG: Patrik Laine (19)A: Blake Wheeler (37)A: Kyle Connor (13)
14:51BUF1:1videoStř. zápěstímG: Jack Eichel (16)A: Kyle Okposo (14)A: Ryan O'Reilly (17)
15:40WPG1:2videoStř. golfemG: Dustin Byfuglien (2)A: Mathieu Perreault (12)A: Tobias Enstrom (3)
2. třetina
01:26WPG1:3videoStř. zápěstímG: Nikolaj Ehlers (18)A: Mathieu Perreault (13)A: Josh Morrissey (13)
12:49WPG1:4videoStř. zápěstímG: Kyle Connor (14)A: Blake Wheeler (38)A: Jacob Trouba (14)
15:42WPG1:5videoStř. zápěstímPPG: Nikolaj Ehlers (19)A: Tyler Myers (18)A: Bryan Little (18)
18:42BUF2:5videoStř. příklepemPPG: Ryan O'Reilly (11)A: Jack Eichel (22)A: Kyle Okposo (15)
3. třetina
07:08WPG2:6videoStř. příklepemG: Kyle Connor (15)A: Jacob Trouba (15)
08:31BUF3:6videoStř. golfemG: Jason Pominville (9)A: Marco Scandella (12)A: Ryan O'Reilly (18)
14:53BUF4:6videoStř. golfemG: Jack Eichel (17)A: Kyle Okposo (16)A: Rasmus Ristolainen (14)
18:55WPG4:7videoStř. zápěstímG: Joel Armia (7)A: Andrew Copp (10)

Přehled vyloučení

1. třetina
04:47BUF2 minBrendan GuhleHákování (Joel Armia)
10:02WPG2 minJacob TroubaHákování (Zemgus Girgensons)
2. třetina
13:26BUF2 minJordan NolanHrubost (trest odseděl Sam Reinhart)(Marko Dano svk)
13:26BUF2 minJordan NolanHrubost (trest odseděl Sam Reinhart)(Marko Dano svk)
13:26BUF10 minJordan NolanOsobní trest
17:27WPG2 minTobias EnstromNedovolené bránění (Sam Reinhart)
19:03BUF2 minEvander KanePodražení (Jacob Trouba)
3. třetina
11:43WPG2 minDmitry KulikovSekání (Sam Reinhart)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
BUF31Chad Johnson (prohra)14 - 160 - 02 - 316 - 1984.21%037:22
BUF40Robin Lehner 13 - 150 - 01 - 214 - 1782.35%021:07
WPG35Steve Mason (výhra)25 - 280 - 05 - 630 - 3488.24%060:00
WPG37Connor Hellebuyck

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#BUF Buffalo SabresPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
15Jack EichelCentr213-206000015%20:57
90Ryan O'ReillyCentr123+106000167%20:04
21Kyle OkposoPravé křídlo033-1032000-20:05
29Jason PominvillePravé křídlo101+1021100-17:51
6Marco ScandellaObránce0110000010-20:54
55Rasmus RistolainenObránce011+1011000-27:07
9Evander KaneLevé křídlo0000223000-18:57
10Jacob JosefsonCentr000000010043%04:29
17Jordan NolanCentr00001411000-09:06
19Jake McCabeObránce000+1002200-18:49
20Scott WilsonCentr000-1001020-11:19
22Johan LarssonCentr000001020156%13:08
23Sam ReinhartCentr000-2030000-15:51
28Zemgus GirgensonsCentr000-1023000-15:47
45Brendan GuhleObránce0000230000-17:45
47Zach BogosianObránce000-3022000-18:05
71Evan RodriguesLevé křídlo000-101000017%11:43
82Nathan BeaulieuObránce000-3010100-13:22

#WPG Winnipeg JetsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
81Kyle ConnorLevé křídlo213+1030000-16:22
27Nikolaj EhlersLevé křídlo202+2050010-15:53
8Jacob TroubaObránce022+2221100-20:06
26Blake WheelerPravé křídlo022002020056%17:08
85Mathieu PerreaultCentr022+2002000-16:36
29Patrik LainePravé křídlo1010031100-17:10
33Dustin ByfuglienObránce1010010000-21:32
40Joel ArmiaPravé křídlo101+1060110100%19:23
9Andrew CoppCentr011+103010061%16:29
18Bryan LittleCentr011+203000053%18:42
39Tobias EnstromObránce0110200000-15:00
44Josh MorrisseyObránce011+2010001-20:20
57Tyler MyersObránce0110010000-20:10
5Dmitry KulikovObránce0000220300-17:34
15Matt HendricksCentr000-101200171%08:40
16Shawn MatthiasLevé křídlo0000010001100%16:08
52Jack RoslovicCentr000-1011000-09:49
56Marko Dano svkCentr000-1020000-07:43

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Kyle Connor
Kyle Connor
G: 2, A: 1, P: 3
S: 3, +/-: +1
Nikolaj Ehlers
Nikolaj Ehlers
G: 2, A: 0, P: 2
S: 5, +/-: +2
Jack Eichel
Jack Eichel
G: 2, A: 1, P: 3
S: 6, +/-: -2

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Chris Rooney
#5 - Chris
Rooney

Furman South
Furman
South

Scott Driscoll
#68 - Scott
Driscoll

Steve Miller
#89 - Steve
Miller


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15953Buffalo Sabres BUF-WPG Winnipeg Jets1315352921

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
bizonekckkvvlkdetredwingfunescharljoe33kerry
krko69miklos007milan49milda18mojmir67superkoko

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbarybelo26berry65dave81francoainana
krab88maario16mik848milan66paul68petterson76popelka
silvia7

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (+1.5)
abonentbandy77benourdilitdindaemmettgajdy38
golohojanignac75indian3janzic68jarynjuventus1
kinghanskuba7maly.petkomatys1979milan52mtlnirvanacz
ondisondonpackova.ivetpasta82petepetrssonpixie
putenkarichkobrockytaurusthrasherulmikvohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barybelo26ckkvvlkdave81detredwingemmettfrancoa
funesgajdy38hojanindian3kinghanskrab88krko69
maario16matys1979miklos007mik848milan49milan52mojmir67
mtlondispaul68petrssonpetterson76richkobsilvia7
vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbandy77benourberry65dindacharljanzic68
juventus1kerrykuba7maly.petkomilda18nirvanaczondon
packova.ivetpasta82petepixieputenkasuperkokotaurus

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-DALDAL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NYRNYR21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 20. 01. 2018 19:00
PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 20. 01. 2018 21:00
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 01. 2018 01:00
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - NJDNJD381541333
BUFBUF - DALDAL104422421
COLCOL - NYRNYR321691728
CGYCGY - WPGWPG321961433
MTLMTL - BOSBOS510231812
OTTOTT - TORTOR914141417
DETDET - CARCAR24762110
SJSSJS - PITPIT151381713
NSHNSH - FLAFLA33222111
STLSTL - ARIARI37001317
CHICHI - NYINYI27821319
MINMIN - TBLTBL416162110
EDMEDM - VANVAN22961516
WSHWSH - PHIPHI2244817
CARCAR - VGKVGK5618916

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.01.NYRShattenkirk- koleno
19.01.NYIPrince- neznámé zranění
19.01.PITSchultz- neznámé zranění
18.01.OTTPageau- horní část těla
18.01.ARIChychrun- nemoc
18.01.VGKLeipsic- neznámé zranění
17.01.BUFGuhle- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]