Detroit Red Wings - Tampa Bay Lightning (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 08. 01. 2018 v 01:00 SEČ
Little Caesars Arena
(diváků: 19515)
2 DET

TBL 5

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
DET011
TBL212
Po třetinách0:21:32:5

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
DET121410
TBL9411
Po třetinách12:926:1336:24

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
DET120/42655.0%12513
TBL200/02445.0%8416

Přehled gólů

1. třetina
08:56TBL0:1videoTeč, DorážkaG: Dan Girardi (3)A: Vladislav Namestnikov (19)A: Yanni Gourde (16)
14:11TBL0:2videoStř. zápěstímG: Tyler Johnson (13)A: Dan Girardi (8)A: Ondrej Palat cze (19)
2. třetina
03:10DET1:2videoStř. zápěstímG: Gustav Nyquist (14)A: Tyler Bertuzzi (4)A: Henrik Zetterberg (23)
19:00TBL1:3videoTeč, DorážkaG: Yanni Gourde (13)A: Alexander Killorn (19)A: Vladislav Namestnikov (20)
3. třetina
03:06DET2:3videoStř. golfemG: Justin Abdelkader (7)A: Anthony Mantha (13)
13:42TBL2:4videoStř. příklepemG: Nikita Kucherov (27)A: Steven Stamkos (34)
16:05TBL2:5videoStř. zápěstímG: Yanni Gourde (14)A: Ondrej Palat cze (20)

Přehled vyloučení

1. třetina
16:35TBL2 minBrayden PointHrubost (Dylan Larkin)
16:35TBL5 minBrayden PointBitka (Dylan Larkin)
16:35DET2 minDylan LarkinNaražení na hrazení (Ondrej Palat cze)
16:35DET5 minDylan LarkinBitka (Brayden Point)
17:16TBL2 minNikita KucherovNedovolené bránění (Justin Abdelkader)
18:23TBL2 minVictor HedmanSekání (Tomas Tatar svk)
18:23TBL5 minYanni GourdeBitka (Tomas Tatar svk)
18:23DET5 minTomas Tatar svkBitka (Yanni Gourde)
2. třetina
10:04TBL2 minSteven StamkosHrubost (Trevor Daley)
11:42TBL2 minBraydon CoburnPodražení (Andreas Athanasiou)
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
DET34Petr Mrazek cze (prohra)19 - 240 - 00 - 019 - 2479.17%060:00
DET31Jared Coreau
TBL70Louis Domingue (výhra)26 - 280 - 08 - 834 - 3694.44%060:00
TBL88Andrei Vasilevskiy

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#DET Detroit Red WingsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
8Justin AbdelkaderLevé křídlo1010025000100%18:02
14Gustav NyquistPravé křídlo1010031011100%19:30
39Anthony ManthaPravé křídlo011+1012010100%13:18
40Henrik ZetterbergCentr011006000042%20:11
59Tyler BertuzziLevé křídlo0110032020-18:06
3Nick JensenObránce000-3001010-11:58
21Tomas Tatar svkLevé křídlo000-3541102-16:44
25Mike GreenObránce0000023221-25:32
42Martin Frk czePravé křídlo000-1021000-12:36
43Darren HelmLevé křídlo000-1023000100%13:02
51Frans NielsenCentr000003030157%15:37
52Jonathan EricssonObránce000-1001110-13:35
55Niklas KronwallObránce000-2001200-15:48
61Xavier OuelletObránce000+1020000-10:30
65Danny DeKeyserObránce000-1001200-18:21
71Dylan LarkinCentr000-371410056%18:21
72Andreas AthanasiouLevé křídlo000-203012050%20:37
83Trevor DaleyObránce0000020000-18:12

#TBL Tampa Bay LightningPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
37Yanni GourdeCentr213+3522110-15:46
5Dan GirardiObránce112+1010200-10:39
18Ondrej Palat czeLevé křídlo022+1073222-19:20
90Vladislav NamestnikovCentr022+201020050%17:32
9Tyler JohnsonCentr101+102120033%17:58
86Nikita KucherovPravé křídlo101+1230001-16:29
17Alexander KillornLevé křídlo011+1000000100%15:51
91Steven StamkosCentr011+122100038%15:27
6Anton StralmanObránce000+1002000-23:33
13Cedric PaquetteCentr000-100000038%11:15
14Chris KunitzLevé křídlo000+1023110-14:15
21Brayden PointCentr000+170100161%15:01
24Ryan CallahanPravé křídlo000-201320033%12:47
29Slater KoekkoekObránce000+1011000-14:56
55Braydon CoburnObránce0000201110-16:42
62Andrej Sustr czeObránce000+1001100-15:21
77Victor HedmanObránce000+1213110-24:00
98Mikhail SergachevObránce000+1012100-15:08

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Yanni Gourde
Yanni Gourde
G: 2, A: 1, P: 3
S: 2, +/-: +3
Gustav Nyquist
Gustav Nyquist
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: 0
Dan Girardi
Dan Girardi
G: 1, A: 1, P: 2
S: 1, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Eric Furlatt
#27 - Eric
Furlatt

Furman South
Furman
South

Scott Driscoll
#68 - Scott
Driscoll

Devin Berg
Devin
Berg


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15948Detroit Red Wings DET-TBL Tampa Bay Lightning514371828

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
aveomarcharlmik848mojmir67ulmik

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
barsa14bizonekdilitelektrafrancoafunesgolo
inanajanzic68krko69milan49ondonpackova.ivetpetterson76

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
abonentbandy77belo26benourberry65ckkvvlkcooljay
dindaemmettgajdy38hojanica62ignac75jaryn
jindrich73joe33jurcajuventus1kerrykrab88maly.petko
matys1979milan52milan66milda18mtlondispasta82
paul68petepetrssonpixieputenkarichkobsilvia7
taurusvohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentckkvvlkdilitdindafunesgajdy38jurca
krko69milan49milan66mtlpackova.ivetpetepetrsson
petterson76richkobsilvia7taurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bandy77barsa14belo26benourberry65elektraemmett
francoahojancharlica62janzic68juventus1kerry
krab88maly.petkomatys1979mik848milan52milda18mojmir67
ondisondonpasta82paul68pixieputenkavohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-DALDAL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NYRNYR21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 20. 01. 2018 19:00
PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 20. 01. 2018 21:00
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 01. 2018 01:00
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - NJDNJD381541333
BUFBUF - DALDAL104422421
COLCOL - NYRNYR321691728
CGYCGY - WPGWPG321961433
MTLMTL - BOSBOS510231812
OTTOTT - TORTOR914141417
DETDET - CARCAR24762110
SJSSJS - PITPIT151381713
NSHNSH - FLAFLA33222111
STLSTL - ARIARI37001317
CHICHI - NYINYI27821319
MINMIN - TBLTBL416162110
EDMEDM - VANVAN22961516
WSHWSH - PHIPHI2244817
CARCAR - VGKVGK5618916

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.01.NYRShattenkirk- koleno
19.01.NYIPrince- neznámé zranění
19.01.PITSchultz- neznámé zranění
18.01.OTTPageau- horní část těla
18.01.ARIChychrun- nemoc
18.01.VGKLeipsic- neznámé zranění
17.01.BUFGuhle- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]