Dallas Stars - Edmonton Oilers (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 06. 01. 2018 v 21:00 SEČ
American Airlines Center
(diváků: 18532)
5 DAL

EDM 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
DAL311
EDM001
Po třetinách3:04:05:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
DAL11913
EDM14168
Po třetinách11:1420:3033:38

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
DAL80/21062.5%11216
EDM61/31837.5%5219

Přehled gólů

1. třetina
10:21DAL1:0videoStř. zápěstímG: Alexander Radulov (16)A: Tyler Seguin (18)A: John Klingberg (32)
12:54DAL2:0videoStř. zápěstímG: Jamie Benn (17)A: Alexander Radulov (21)
16:32DAL3:0videoTeč, DorážkaG: Tyler Seguin (21)A: Alexander Radulov (22)A: John Klingberg (33)
2. třetina
04:27DAL4:0videoStř. zápěstímG: Mattias Janmark (10)
3. třetina
02:04EDM4:1videoStř. golfemPPG: Leon Draisaitl (11)A: Ryan Nugent-Hopkins (15)A: Connor McDavid (33)
10:04DAL5:1videoStř. zápěstímG: John Klingberg (6)A: Tyler Seguin (19)A: Mattias Janmark (13)

Přehled vyloučení

1. třetina
01:20DAL2 minGreg PaterynDržení (Leon Draisaitl)
03:46EDM2 minAndrej Sekera svkSekání (Alexander Radulov)
2. třetina
05:29DAL2 minMartin Hanzal czeHra vysokou holí (Adam Larsson)
3. třetina
01:14DAL2 minTyler PitlickZdržování hry
09:26EDM2 minConnor McDavidHrubost (Dan Hamhuis)
09:26DAL2 minDan HamhuisHrubost (Connor McDavid)
15:35EDM2 minLeon DraisaitlHrubost (John Klingberg)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
DAL30Ben Bishop (výhra)31 - 310 - 06 - 737 - 3897.37%060:00
DAL32Kari Lehtonen
EDM35Al Montoya 9 - 100 - 04 - 413 - 1492.86%035:15
EDM33Cam Talbot (prohra)14 - 181 - 10 - 015 - 1978.95%024:45

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#DAL Dallas StarsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
3John KlingbergObránce123+4041110-20:23
47Alexander RadulovPravé křídlo123+3050110-15:29
91Tyler SeguinCentr123+402120079%16:07
13Mattias JanmarkCentr112+3020010-14:09
14Jamie BennLevé křídlo101+204022175%16:59
2Dan HamhuisObránce0000211100-21:17
6Julius HonkaObránce000+1011010-16:34
10Martin Hanzal czeCentr000022101053%13:17
12Radek Faksa czeCentr000000110050%18:34
17Devin ShoreCentr000000000050%11:22
18Tyler PitlickCentr0000240010-17:24
21Antoine RousselLevé křídlo0000030310100%14:40
23Esa LindellObránce000+3011100-19:19
25Brett RitchiePravé křídlo000+1002100-11:35
28Stephen JohnsObránce000+2020300-19:57
29Greg PaterynObránce0000211000-21:11
40Remi ElieLevé křídlo0000000011-11:05
90Jason SpezzaCentr000+101000073%13:48

#EDM Edmonton OilersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
29Leon DraisaitlCentr101-323001033%15:43
93Ryan Nugent-HopkinsCentr011-302120117%16:59
97Connor McDavidCentr011024000047%20:03
2Andrej Sekera svkObránce000-1212201-16:02
4Kris RussellObránce000-2013220-19:47
6Adam LarssonObránce000-2001300-19:27
13Michael CammalleriLevé křídlo000-2030010-13:52
16Jujhar KhairaLevé křídlo000000120050%13:21
18Ryan StromeCentr000-103000050%13:40
25Darnell NurseObránce000-2000400-20:05
27Milan LucicLevé křídlo0000012000100%15:54
44Zack KassianPravé křídlo000-1032000-13:32
55Mark LetestuCentr000002011044%15:41
58Anton SlepyshevLevé křídlo000-2021000-10:36
77Oscar KlefbomObránce000-2041100-22:24
83Matt BenningObránce000-1023000-17:49
91Drake CaggiulaLevé křídlo000-2030100-11:52
98Jesse PuljujarviPravé křídlo0000041100-17:13

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Alexander Radulov
Alexander Radulov
G: 1, A: 2, P: 3
S: 5, +/-: +3
Tyler Seguin
Tyler Seguin
G: 1, A: 2, P: 3
S: 2, +/-: +4
John Klingberg
John Klingberg
G: 1, A: 2, P: 3
S: 4, +/-: +4

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Wes McCauley
#4 - Wes
McCauley

Thomas John Luxmore
Thomas
John Luxmore

Kiel Murchison
Kiel
Murchison

Brian Murphy
#93 - Brian
Murphy


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15933Dallas Stars DAL-EDM Edmonton Oilers461091732

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (+1.5)
abonentaveomarbandy77barsa14belo26benourberry65
bizonekcooljaydave81detredwingdindaelektrafunes
hojancharlinanaindian3jurcakerrykinghans
krab88kuba7maario16matys1979mik848milan49milan52
mtlnirvanaczondisondonpackova.ivetpasta82paul68
petepetrssonpetterson76pixiepopelkarichkobsilvia7
superkokoulmikvohajswilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitgoloica62joe33juventus1krko69lacroix
maly.petkomilda18putenka

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
francoagajdy38ignac75janzic68jarynmojmir67navarowski
rockytaurus

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14belo26detredwingdilitcharlica62
kuba7maly.petkomik848milan49milda18mtlpackova.ivet
pasta82petrssonrichkob

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bandy77benourberry65cooljaydave81dindaelektra
francoafunesgajdy38hojanindian3janzic68jindrich73
juventus1kerrykrab88krko69maario16matys1979milan52
mojmir67navarowskiondisondonpaul68petterson76pixie
putenkasilvia7superkokovohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-TBLTBL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-NYINYI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 01. 2018 01:00
NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 23. 01. 2018 02:30
CHICHI-TBLTBL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - DETDET30872113
TORTOR - COLCOL27116926
MINMIN - OTTOTT37441915
CHICHI - TBLTBL612271421
ARIARI - NYINYI512281026
CGYCGY - BUFBUF43201718

Narozeniny hráčů

22.01.Bossy, Mike61 let
22.01.Donovan, Shean43 let
22.01.Vyborny, David43 let
22.01.Esche, Robert40 let
22.01.Eager, Ben34 let
22.01.Grossmann, Nicklas33 let
22.01.COLMitchell, John33 let
22.01.Moller, Oscar29 let
22.01.Alderson, Brandon26 let
22.01.CGYGillies, Jon24 let
22.01.TBLBlujus, Dylan24 let
22.01.STLFabbri, Robby22 let
22.01.Ho-Sang, Joshua22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

21.01.TBLPalat- neznámé zranění
21.01.MINGranlund- nemoc
21.01.SJSDonskoi- nemoc
20.01.DALHanzal- dolní část těla
20.01.Gibbons- ruka
20.01.NJDKinkaid- neznámé zranění
20.01.SJSJones- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]