Winnipeg Jets - Buffalo Sabres (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 06. 01. 2018 v 02:00 SEČ
Bell MTS Place
(diváků: 15321)
4 WPG

BUF 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
WPG211
BUF111
Po třetinách2:13:24:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
WPG11810
BUF10910
Po třetinách11:1019:1929:29

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
WPG102/42353.8%131023
BUF80/51846.2%11713

Přehled gólů

1. třetina
09:27WPG1:0videoStř. golfemPPG: Dustin Byfuglien (1)A: Blake Wheeler (35)A: Patrik Laine (17)
11:40BUF1:1videoStř. golfemG: Marco Scandella (1)A: Evan Rodrigues (2)A: Jason Pominville (10)
15:46WPG2:1videoStř. golfemG: Jacob Trouba (3)A: Andrew Copp (7)A: Matt Hendricks (7)
2. třetina
06:06WPG3:1videoStř. příklepemPPG: Blake Wheeler (14)A: Tyler Myers (15)A: Nikolaj Ehlers (15)
18:03BUF3:2videoBekhendG: Johan Larsson (2)A: Jacob Josefson (2)A: Rasmus Ristolainen (12)
3. třetina
00:25WPG4:2videoStř. zápěstímG: Bryan Little (8)A: Jacob Trouba (12)A: Josh Morrissey (12)
12:17BUF4:3videoStř. zápěstímG: Scott Wilson (1)A: Evan Rodrigues (3)A: Jason Pominville (11)

Přehled vyloučení

1. třetina
04:20WPG2 minJoel ArmiaHákování (Jack Eichel)
08:54BUF2 minSam ReinhartHra vysokou holí (Josh Morrissey)
09:37WPG2 minBryan LittleHra vysokou holí (Evan Rodrigues)
13:08BUF2 minRasmus RistolainenSekání (Blake Wheeler)
2. třetina
04:37BUF2 minZemgus GirgensonsPodražení (Jacob Trouba)
08:25WPG2 minKyle ConnorHákování (Nathan Beaulieu)
11:57WPG2 minBlake WheelerÚder do hlavy (Jason Pominville)
14:17WPG2 minBen ChiarotHákování (Jordan Nolan)
3. třetina
03:28BUF2 minJohan LarssonZdržování hry - 2. chybné vhazování

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
WPG37Connor Hellebuyck (výhra)20 - 230 - 06 - 626 - 2989.66%059:31
WPG35Steve Mason
BUF31Chad Johnson (prohra)21 - 231 - 13 - 525 - 2986.21%057:56
BUF40Robin Lehner

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#WPG Winnipeg JetsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
8Jacob TroubaObránce1120040121-21:18
26Blake WheelerPravé křídlo112-122001260%18:35
18Bryan LittleCentr101022110163%17:53
33Dustin ByfuglienObránce1010011100-17:53
9Andrew CoppCentr0110020001-18:53
15Matt HendricksCentr011000241129%09:19
27Nikolaj EhlersLevé křídlo011+1011001-15:54
29Patrik LainePravé křídlo011-106401033%14:54
44Josh MorrisseyObránce0110003400-20:15
57Tyler MyersObránce0110031420-23:43
5Dmitry KulikovObránce000-1001320-18:01
7Ben ChiarotObránce000-1201210-13:01
16Shawn MatthiasLevé křídlo000-1012000-06:10
17Adam LowryCentr000-103100154%19:34
40Joel ArmiaPravé křídlo0000221001-18:14
56Marko Dano svkCentr0000003000-04:13
81Kyle ConnorLevé křídlo000-1200201-15:52
85Mathieu PerreaultCentr000+1021100-16:47

#BUF Buffalo SabresPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
29Jason PominvillePravé křídlo022+1022000-14:12
71Evan RodriguesLevé křídlo022+103000042%12:15
6Marco ScandellaObránce1010040000-22:33
20Scott WilsonCentr1010033000-08:45
22Johan LarssonCentr101+101310050%12:21
10Jacob JosefsonCentr011+101000042%11:48
55Rasmus RistolainenObránce0110215020-26:24
4Josh GorgesObránce0000000200-13:50
9Evander KaneLevé křídlo000+103200475%21:01
15Jack EichelCentr000-103001033%20:58
17Jordan NolanCentr000+1002011-07:16
19Jake McCabeObránce000+2000110-20:34
21Kyle OkposoPravé křídlo0000011100-21:05
23Sam ReinhartCentr000-1220100-19:25
28Zemgus GirgensonsCentr000-1200110-11:29
47Zach BogosianObránce0000010320-16:28
82Nathan BeaulieuObránce0000000221-12:30
90Ryan O'ReillyCentr000004010150%23:08

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Blake Wheeler
Blake Wheeler
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: -1
Dustin Byfuglien
Dustin Byfuglien
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: 0
Johan Larsson
Johan Larsson
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Garrett Rank
Garrett
Rank

Gord Dwyer
#19 - Gord
Dwyer

Mark Wheler
#56 - Mark
Wheler

Trent Knorr
Trent
Knorr


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15930Winnipeg Jets WPG-BUF Buffalo Sabres56221830

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (+1.5)
abonentaveomarbandy77barsa14belo26benourberry65
ckkvvlkcooljaydave81detredwingdilitdindaelektra
emmettfrancoagajdy38golohojanica62ignac75
indian3janzic68jarynjoe33jurcajuventus1krab88
krko69kuba7lacroixmaario16maly.petkomatys1979mik848
milan49milan52milda18mtlnavarowskinirvanaczondis
packova.ivetpasta82paul68petepetrssonpetterson76putenka
richkobrockysilvia7taurusulmikvohajswilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funesinana

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
bizonekmojmir67

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentdetredwingdilitemmettfunesgajdy38krko69
kuba7matys1979mik848milan49milan52milda18mojmir67
ondispetrssonrichkobvohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bandy77barsa14belo26benourberry65ckkvvlkcooljay
dave81dindaelektrafrancoahojanica62indian3
janzic68jindrich73jurcajuventus1krab88maario16maly.petko
mtlnavarowskipackova.ivetpasta82paul68petterson76putenka
silvia7taurus

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-TBLTBL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-NYINYI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 01. 2018 01:00
NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 23. 01. 2018 02:30
CHICHI-TBLTBL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - DETDET30872113
TORTOR - COLCOL27116926
MINMIN - OTTOTT37441915
CHICHI - TBLTBL612271421
ARIARI - NYINYI512281026
CGYCGY - BUFBUF43201718

Narozeniny hráčů

22.01.Bossy, Mike61 let
22.01.Donovan, Shean43 let
22.01.Vyborny, David43 let
22.01.Esche, Robert40 let
22.01.Eager, Ben34 let
22.01.Grossmann, Nicklas33 let
22.01.COLMitchell, John33 let
22.01.Moller, Oscar29 let
22.01.Alderson, Brandon26 let
22.01.CGYGillies, Jon24 let
22.01.TBLBlujus, Dylan24 let
22.01.STLFabbri, Robby22 let
22.01.Ho-Sang, Joshua22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

21.01.TBLPalat- neznámé zranění
21.01.MINGranlund- nemoc
21.01.SJSDonskoi- nemoc
20.01.DALHanzal- dolní část těla
20.01.Gibbons- ruka
20.01.NJDKinkaid- neznámé zranění
20.01.SJSJones- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]