Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 08. 12. 2017 v 01:30 SEČ
Amalie Arena
(diváků: 19092)
5 TBL

COL 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
TBL212
COL200
Po třetinách2:23:25:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
TBL17105
COL7914
Po třetinách17:727:1632:30

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
TBL61/51757.4%679
COL100/31642.6%2619

Přehled gólů

1. třetina
01:21COL0:1videoBekhendG: Gabriel Landeskog (10)A: Nathan MacKinnon (22)
01:46TBL1:1videoBekhendG: Steven Stamkos (12)A: Vladislav Namestnikov (14)A: Tyler Johnson (9)
13:36TBL2:1videoTeč, DorážkaG: Chris Kunitz (5)A: Dan Girardi (5)A: Cedric Paquette (2)
18:22COL2:2videoStř. zápěstímG: Erik Johnson (3)A: Sven Andrighetto (8)
2. třetina
08:09TBL3:2videoStř. zápěstímG: Vladislav Namestnikov (12)A: Tyler Johnson (10)A: Steven Stamkos (28)
3. třetina
04:57TBL4:2videoStř. golfemPPG: Alexander Killorn (3)A: Steven Stamkos (29)A: Vladislav Namestnikov (15)
16:41TBL5:2videoStř. zápěstímSHG: Brayden Point (11)A: Yanni Gourde (11)A: Dan Girardi (6)

Přehled vyloučení

1. třetina
05:44COL2 minCarl SoderbergZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
10:44COL2 minGabriel LandeskogSekání (Ondrej Palat cze)
2. třetina
01:45TBL2 minVictor HedmanHákování (Tyson Jost)
11:01COL2 minSemyon VarlamovPodražení (trest odseděl Colin Wilson)(Ryan Callahan)
16:21TBL2 minMikhail SergachevKrosček (Gabriel Landeskog)
3. třetina
03:37COL2 minMikko RantanenDržení hole (Victor Hedman)
11:38COL2 minGabriel LandeskogPodražení (Brayden Point)
14:47TBL2 minAnton StralmanHákování (Blake Comeau)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
TBL31Peter Budaj svk (výhra)21 - 231 - 16 - 628 - 3093.33%060:00
TBL88Andrei Vasilevskiy
COL1Semyon Varlamov (prohra)23 - 260 - 04 - 527 - 3187.10%258:44
COL45Jonathan Bernier

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#TBL Tampa Bay LightningPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
90Vladislav NamestnikovCentr123+1020000-17:58
91Steven StamkosCentr123+101000167%17:49
5Dan GirardiObránce022+1023100-17:55
9Tyler JohnsonCentr022+202010257%15:54
14Chris KunitzLevé křídlo101+1031101-13:48
17Alexander KillornLevé křídlo101003000050%15:37
21Brayden PointCentr101003000065%17:23
13Cedric PaquetteCentr011+101320046%13:38
37Yanni GourdeCentr011+102020163%12:35
6Anton StralmanObránce000+3200010-18:50
18Ondrej Palat czeLevé křídlo000-102200050%16:35
24Ryan CallahanPravé křídlo000+1025001-14:01
29Slater KoekkoekObránce000-1030000-13:19
62Andrej Sustr czeObránce000-1000110-16:21
77Victor HedmanObránce0000211100-29:47
86Nikita KucherovPravé křídlo000-2020011-20:07
89Cory ConacherCentr0000011020-08:06
98Mikhail SergachevObránce000+2221010-14:17

#COL Colorado AvalanchePOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
6Erik JohnsonObránce1010021401-28:31
92Gabriel LandeskogLevé křídlo101043210045%20:48
10Sven AndrighettoPravé křídlo0110040001-12:22
29Nathan MacKinnonCentr011004110033%21:28
4Tyson BarrieObránce000-2030000-14:25
12Patrik NemethObránce000-1013300-15:31
13Alexander KerfootCentr000-100000043%15:29
14Blake ComeauLevé křídlo000001200150%18:13
16Nikita ZadorovObránce0000023000-10:51
17Tyson JostCentr000-301010033%12:41
22Colin WilsonCentr000-100100075%11:07
34Carl SoderbergCentr000-123000040%15:01
37J.T. CompherLevé křídlo000-103100245%17:56
44Mark BarberioObránce0000000310-18:05
49Samuel GirardObránce000-1011110-15:35
54Anton LindholmObránce0000000400-10:59
83Matthew NietoLevé křídlo0000001001-14:15
96Mikko RantanenPravé křídlo0000220100-18:39

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Steven Stamkos
Steven Stamkos
G: 1, A: 2, P: 3
S: 1, +/-: +1
Vladislav Namestnikov
Vladislav Namestnikov
G: 1, A: 2, P: 3
S: 2, +/-: +1
Peter Budaj
Peter Budaj svk
Zákroky: 28
Saves: 93.33%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Kelly Sutherland
#11 - Kelly
Sutherland

Jean Hebert
#43 - Jean
Hebert

Darren Gibbs
#66 - Darren
Gibbs

Brad Kovachik
#71 - Brad
Kovachik


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15732Tampa Bay Lightning TBL-COL Colorado Avalanche66221146

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
abonentalergiknajagraaveomarbelo26benourberry65bizonek
ckkvvlkdave81detredwingdilitdindaelektraemmett
funesgajdy38golohavranhinaulthojanica62
ignac75inanaindian3janzic68jarynjeff73joe33
jurcajuventus1kerrykinghanskrab88krko69kuba7
lacroixlspamaly.petkomaverick73mik848milan49milan52
milan66milda18mirkrumojmir67mtlnavarowskiondis
ondonortodox201packova.ivetpasta82paul68petepetrikbaranek
pixiepopelkaputenkarockysilvia7thrashervilik
vobejdavohajswilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
charlmatys1979

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
francoamaario16

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
berry65funesgajdy38havranmaario16matys1979milan52
mojmir67ortodox201pasta82putenka

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbelo26benourckkvvlkdave81detredwingdilit
dindaelektraemmettfrancoahinaulthojancharl
ica62indian3janzic68jarynjeff73jindrich73joe33
jurcajuventus1kerrykrab88krko69kuba7lspa
maly.petkomik848milan49milan66milda18mirkrumtl
ondisondonpackova.ivetpaul68petrikbaranekpixiesilvia7
vilikvobejdavohajswilly

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-TORTOR01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-SJSSJS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

nova-action 16. 12. 2017 01:00
NYRNYR-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 12. 2017 04:00
VANVAN-SJSSJS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - CARCAR1422143012
NJDNJD - DALDAL1616182715
NYRNYR - LAKLAK261762814
DETDET - TORTOR910332023
VANVAN - SJSSJS818233211
MINMIN - EDMEDM311062514
BOSBOS - NYRNYR251631918

Narozeniny hráčů

15.12.Wilson, Kyle33 let
15.12.OTTBlunden, Mike31 let
15.12.Gustafsson, Erik29 let
15.12.TBLGourde, Yanni26 let
15.12.CGYCulkin, Ryan24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.12.MINDubnyk- dolní část těla
14.12.FLAMalgin- otřes mozku
14.12.VGKSbisa- dolní část těla
14.12.ARIRinaldo- nemoc
13.12.Rutta- horní část těla
13.12.NJDHall- koleno
13.12.CBJDubinsky- oko
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]