Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 07. 12. 2017 v 03:30 SEČ
Rogers Place
(diváků: 18347)
2 EDM

PHI 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
EDM011
PHI022
Po třetinách0:01:22:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
EDM7910
PHI13137
Po třetinách7:1316:2626:33

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
EDM80/22760.6%19918
PHI41/42139.4%17713

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
03:41EDM1:0videoStř. zápěstímSHG: Leon Draisaitl (8)A: Connor McDavid (22)
08:53PHI1:1videoTeč, DorážkaPPG: Jordan Weal (3)A: Sean Couturier (14)A: Claude Giroux (18)
14:45PHI1:2videoStř. zápěstímG: Dale Weise (3)A: Claude Giroux (19)A: Wayne Simmonds (8)
3. třetina
04:06PHI1:3videoStř. příklepemG: Michael Raffl (4)A: Jakub Voracek cze (27)
13:20EDM2:3videoStř. zápěstímG: Ryan Nugent-Hopkins (11)A: Michael Cammalleri (8)A: Patrick Maroon (8)
19:21PHI2:4videoStř. zápěstímG: Wayne Simmonds (9)A: Valtteri Filppula (7)A: Ivan Provorov (10)

Přehled vyloučení

1. třetina
03:33EDM2 minMatt BenningDržení (Claude Giroux)
12:43EDM2 minLeon DraisaitlNedovolené bránění (Claude Giroux)
2. třetina
02:08EDM2 minPatrick MaroonNedovolené bránění (Taylor Leier)
05:11PHI2 minTravis SanheimPodražení (Leon Draisaitl)
07:49EDM2 minOscar KlefbomNedovolené bránění (Nolan Patrick)
3. třetina
16:17PHI2 minScott LaughtonDržení (Kris Russell)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
EDM1Laurent Brossoit (prohra)21 - 230 - 08 - 929 - 3290.62%059:06
EDM34Nick Ellis
PHI37Brian Elliott (výhra)21 - 222 - 31 - 124 - 2692.31%059:58
PHI49Alex Lyon

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#EDM Edmonton OilersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
29Leon DraisaitlCentr101023010150%18:50
93Ryan Nugent-HopkinsCentr101-102212060%17:07
13Michael CammalleriLevé křídlo0110010120-11:43
19Patrick MaroonLevé křídlo0110214001-13:07
97Connor McDavidCentr011001021175%21:52
4Kris RussellObránce000-1011540-22:01
16Jujhar KhairaLevé křídlo000-103221040%12:55
18Ryan StromeCentr000001200071%11:23
25Darnell NurseObránce000-1031012-23:11
27Milan LucicLevé křídlo000-103500267%20:00
44Zack KassianPravé křídlo000-1020011100%12:40
55Mark LetestuCentr000-201111067%15:55
62Eric GrybaObránce000+1001041-16:54
77Oscar KlefbomObránce0000222110-23:29
81Yohann AuvituObránce0000010100-10:42
83Matt BenningObránce0000212200-18:45
91Drake CaggiulaLevé křídlo0000003100-10:29
98Jesse PuljujarviPravé křídlo0000001000-12:46

#PHI Philadelphia FlyersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
17Wayne SimmondsPravé křídlo1120081001100%21:10
28Claude GirouxCentr022+101000038%22:08
12Michael RafflLevé křídlo101+1020220-14:16
22Dale WeisePravé křídlo1010011000-07:43
40Jordan WealCentr1010020000100%13:15
9Ivan ProvorovObránce011+2008141-28:08
14Sean CouturierCentr011001102050%22:53
51Valtteri FilppulaCentr011+100000023%19:09
93Jakub Voracek czePravé křídlo011-108003033%17:30
6Travis SanheimObránce0000201020-11:39
8Robert HaggObránce0000003100-17:54
11Travis KonecnyCentr0000000010-10:42
19Nolan PatrickCentr000001111025%08:12
20Taylor LeierLevé křídlo0000030001-11:38
21Scott LaughtonCentr000022000246%13:47
39Mark AltObránce0000003211-12:29
47Andrew MacDonaldObránce000+1011410-25:14
53Shayne GostisbehereObránce0000031201-18:15

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Claude Giroux
Claude Giroux
G: 0, A: 2, P: 2
S: 1, +/-: +1
Darnell Nurse
Darnell Nurse
G: 0, A: 0, P: 0
S: 3, +/-: -1
Ivan Provorov
Ivan Provorov
G: 0, A: 1, P: 1
S: 0, +/-: +2

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Dave Jackson
#8 - Dave
Jackson

Trevor Hanson
Trevor
Hanson

Brian Mach
#78 - Brian
Mach

Kiel Murchison
Kiel
Murchison


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15727Edmonton Oilers EDM-PHI Philadelphia Flyers2919161737

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
abonentalergiknajagrabelo26berry65dindaemmettfrancoa
gajdy38golohinaulthojancharljuventus1kerry
kracalacroixlspamilan52mtlondisondon
ortodox201paul68petrssonpopelkasilvia7thrashervobejda
ziguli

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitfuneshavranignac75indian3jarynjoe33
jurcakrko69maly.petkomaverick73mik848milan49milan66
mojmir67packova.ivetpeteputenkataurus

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (+1.5)
benourbizonekdave81elektrajeff73jindrich73kori
krab88matys1979milda18mirkrunavarowskipasta82petterson76
vohajswilly

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
belo26dave81dilitfrancoahavranindian3joe33
krab88kracalspamatys1979maverick73milan49ortodox201
petrssontaurusvobejda

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbenourberry65dindaelektraemmettfunes
gajdy38hinaulthojancharljeff73jindrich73jurca
juventus1kerrykorikrko69maly.petkomik848milan52
milda18mirkrumojmir67mtlnavarowskiondisondon
packova.ivetpasta82paul68petterson76putenkasilvia7vohajs
willyziguli

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-TORTOR01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-SJSSJS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

nova-action 16. 12. 2017 01:00
NYRNYR-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 12. 2017 04:00
VANVAN-SJSSJS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - CARCAR1422143012
NJDNJD - DALDAL1616182715
NYRNYR - LAKLAK261762814
DETDET - TORTOR910332023
VANVAN - SJSSJS818233211
MINMIN - EDMEDM311062514
BOSBOS - NYRNYR251631918

Narozeniny hráčů

15.12.Wilson, Kyle33 let
15.12.OTTBlunden, Mike31 let
15.12.Gustafsson, Erik29 let
15.12.TBLGourde, Yanni26 let
15.12.CGYCulkin, Ryan24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.12.MINDubnyk- dolní část těla
14.12.FLAMalgin- otřes mozku
14.12.VGKSbisa- dolní část těla
14.12.ARIRinaldo- nemoc
13.12.Rutta- horní část těla
13.12.NJDHall- koleno
13.12.CBJDubinsky- oko
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]