Arizona Coyotes - Dallas Stars (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 20. 10. 2017 v 04:00 SEČ
Gila River Arena
(diváků: 11225)
4 ARI

DAL 5

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
ARI112
DAL203
Po třetinách1:22:24:5

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
ARI12109
DAL10138
Po třetinách12:1022:2331:31

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
ARI40/42450.0%11412
DAL81/22050.0%2513

Přehled gólů

1. třetina
05:50ARI1:0videoStř. golfemG: Derek Stepan (1)A: Oliver Ekman-Larsson (3)A: Clayton Keller (2)
06:23DAL1:1videoStř. zápěstímPPG: Jamie Benn (3)
07:04DAL1:2videoTečG: Radek Faksa cze (2)A: Tyler Pitlick (2)
2. třetina
02:47ARI2:2videoStř. zápěstímG: Derek Stepan (2)A: Max Domi (5)A: Jason Demers (2)
3. třetina
03:10DAL2:3videoStř. zápěstímG: Stephen Johns (1)
06:41ARI3:3videoStř. zápěstímG: Clayton Keller (4)
08:20DAL3:4videoStř. zápěstímG: Tyler Seguin (4)A: Jamie Benn (3)A: John Klingberg (4)
17:06DAL3:5videoStř. golfemG: Tyler Seguin (5)A: Jamie Benn (4)A: John Klingberg (5)
19:38ARI4:5videoBekhendG: Clayton Keller (5)A: Christian Dvorak (2)A: Derek Stepan (4)

Přehled vyloučení

1. třetina
03:00DAL2 minJamie OleksiakDržení (Mario Kempe)
06:15ARI2 minClayton KellerHákování (Brett Ritchie)
15:12DAL2 minMarc MethotHákování (Zac Rinaldo)
19:46ARI2 minJason DemersSekání (Tyler Seguin)
2. třetina
12:39DAL2 minBrett RitchieHákování (Nick Cousins)
3. třetina
09:22DAL2 minRemi EliePodražení (Niklas Hjalmarsson)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
ARI31Adin Hill (prohra)23 - 271 - 11 - 225 - 3083.33%058:16
ARI35Louis Domingue
DAL30Ben Bishop (výhra)20 - 240 - 07 - 727 - 3187.10%060:00
DAL32Kari Lehtonen

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#ARI Arizona CoyotesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
9Clayton KellerCentr213+125022233%20:02
21Derek StepanCentr213+205000052%21:46
16Max DomiLevé křídlo011+1050001-18:25
18Christian DvorakCentr011000231156%20:52
23Oliver Ekman-LarssonObránce011+1023010-25:24
55Jason DemersObránce0110212130-22:45
2Luke SchennObránce0000003100-14:25
4Niklas HjalmarssonObránce000-1010100-21:23
8Tobias RiederPravé křídlo000-1011100-16:21
10Anthony DuclairLevé křídlo0000031100-13:11
25Nick CousinsCentr000+101010025%11:10
29Mario KempePravé křídlo000-101100080%13:23
33Alex GoligoskiObránce0000011010-21:51
34Zac RinaldoCentr000-102401050%09:16
36Christian FischerPravé křídlo0000011010-12:30
44Kevin ConnautonObránce0000001110-14:23
48Jordan MartinookLevé křídlo000-1012000-14:50
67Lawson CrouseLevé křídlo0000012000-07:39

#DAL Dallas StarsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
14Jamie BennLevé křídlo123+102400050%18:59
91Tyler SeguinCentr202+105100057%18:42
3John KlingbergObránce022+2030100-23:45
12Radek Faksa czeCentr101002210250%12:51
28Stephen JohnsObránce101-2060011-21:28
18Tyler PitlickCentr0110000100-11:34
2Dan HamhuisObránce000-1002300-18:41
5Jamie OleksiakObránce000-1201000-14:10
10Martin Hanzal czeCentr000-202010050%15:36
13Mattias JanmarkCentr000001000060%15:50
17Devin ShoreCentr0000021101-16:42
21Antoine RousselLevé křídlo0000031011100%13:05
23Esa LindellObránce000-1022300-21:33
25Brett RitchiePravé křídlo000-1202100-11:36
33Marc MethotObránce000+2213000-19:10
40Remi ElieLevé křídlo000-1200000-10:15
47Alexander RadulovPravé křídlo000+3001100-16:47
90Jason SpezzaCentr000001000043%11:16

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Tyler Seguin
Tyler Seguin
G: 2, A: 0, P: 2
S: 5, +/-: +1
Derek Stepan
Derek Stepan
G: 2, A: 1, P: 3
S: 5, +/-: +2
Clayton Keller
Clayton Keller
G: 2, A: 1, P: 3
S: 5, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Francis Charron
#46 - Francis
Charron

Thomas John Luxmore
Thomas
John Luxmore

Shane Heyer
#55 - Shane
Heyer

Ryan Gibbons
Ryan
Gibbons


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15402Arizona Coyotes ARI-DAL Dallas Stars1219434223

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
adys21benourdedalebedadetredwingelektrakerrykrko69
mtlondisondra69petterson76thrasher

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
barydave81hapcikcharlignac75janzic68jurca
krab88kuba7lspamaly.petkomarthezmatys1979maverick73
mil.xmojmir67rockysilvia7wita

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (+1.5)
alevesbarsa14belo26berry65czabajdilitdinda
emmettfrancoafunesgolohojanica62jaryn
jeff73jindrich73joe33juventus1keffykinghanskori
makermik848milan49milan52milan66milda18mirkru
myke91oldestondonpackova.ivetpaul68petepetrsson
pixieputenkarichkobspartik1893taurusvlades8willy
zouma

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
adys21barsa14barybelo26czabajdilitdinda
francoahapcikhojanjanzic68jarynjeff73jindrich73
joe33jurcakerrykinghanskorikrab88krko69
kuba7lspamakermaly.petkomik848milan49milan52
mojmir67mtlmyke91oldestondonondra69packova.ivet
putenkarichkobsilvia7spartik1893vlades8willywita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
benourberry65dave81dedalebedadetredwingelektrafunes
charlica62juventus1matys1979maverick73milda18mirkru
ondispaul68petepetrssonpetterson76pixierocky
tauruszouma

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)Review
ANAANA-WPGWPG0:2(0:2, 0:0, -:-)24:58
MINMIN-COLCOL2:2(1:2, 1:0, -:-)26:56
PHIPHI-NYINYI2:1(0:1, 2:0, -:-)27:00
WSHWSH-TBLTBL0:1(0:1, -:-, -:-)04:56
VGKVGK-SJSSJS00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-TORTOR01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-NSHNSH02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-LAKLAK03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 11. 2017 19:00
BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)Review
novasport1 24. 11. 2017 22:00
PHIPHI-NYINYI2:1(0:1, 2:0, -:-)27:00
fanda 25. 11. 2017 03:00
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - SJSSJS361381925
BUFBUF - EDMEDM513382518
NJDNJD - VANVAN2716123015
NYRNYR - DETDET48622221
CBJCBJ - OTTOTT341732518
CARCAR - TORTOR1314281628
STLSTL - NSHNSH44931825
ARIARI - LAKLAK615343015
DALDAL - CGYCGY1423191332

Narozeniny hráčů

24.11.Primeau, Keith46 let
24.11.Radivojevic, Branko37 let
24.11.Fritz, Mitchell37 let
24.11.Foster, Kurtis36 let
24.11.DETBooth, David33 let
24.11.OTTHoffman, Mike28 let
24.11.OTTClaesson, Fredrik25 let
24.11.Hunt, Dryden22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.11.NJDPalmieri- chodidlo
22.11.CHIKempny- nemoc
21.11.VANDorsett- krk
21.11.TBLDotchin- neznámé zranění
21.11.PITMalkin- horní část těla
21.11.NYRMcDonagh- břicho
21.11.FLAVrbata- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]