Calgary Flames - Carolina Hurricanes (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 20. 10. 2017 v 03:00 SEČ
Scotiabank Saddledome
(diváků: 18119)
1 CGY

CAR 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
CGY001
CAR011
Po třetinách0:00:11:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
CGY9611
CAR81510
Po třetinách9:815:2326:33

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
CGY120/11445.8%13522
CAR21/6454.2%447

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
04:48CAR0:1videoStř. golfemG: Jeff Skinner (3)A: Derek Ryan (1)A: Brock McGinn (2)
3. třetina
01:09CAR0:2videoStř. zápěstímPPG: Justin Williams (1)A: Jeff Skinner (1)A: Noah Hanifin (2)
16:32CGY1:2videoStř. příklepemG: Sean Monahan (4)A: Johnny Gaudreau (8)A: Jaromir Jagr cze (2)

Přehled vyloučení

1. třetina
13:19CGY2 minDougie HamiltonSekání (Justin Williams)
19:56CGY2 minTravis HamonicPodražení (Josh Jooris)
2. třetina
10:39CGY2 minMatthew TkachukDržení (Josh Jooris)
13:50CGY2 minSam BennettHákování (Josh Jooris)
14:57CAR2 minJustin WilliamsKrosček (Mikael Backlund)
20:00CGY2 minMatthew TkachukHrubost (Josh Jooris)
3. třetina
07:57CGY2 minMikael BacklundKrosček (Teuvo Teravainen)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
CGY41Mike Smith (prohra)24 - 250 - 07 - 831 - 3393.94%058:41
CGY31Eddie Lack
CAR33Scott Darling (výhra)24 - 251 - 10 - 025 - 2696.15%059:59
CAR30Cam Ward

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#CGY Calgary FlamesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
23Sean MonahanCentr101+103000147%15:51
13Johnny GaudreauLevé křídlo0110020020-19:04
68Jaromir Jagr czePravé křídlo011+1040011-14:57
5Mark GiordanoObránce0000011211-26:34
7TJ BrodieObránce000+1040330-21:56
10Kris VersteegPravé křídlo000000030067%09:24
11Mikael BacklundCentr000022010141%20:50
15Tanner GlassLevé křídlo0000003100-08:06
18Matt StajanCentr000000002043%11:07
19Matthew TkachukLevé křídlo0000410011-13:00
24Travis HamonicObránce000+1202400-21:34
26Michael StoneObránce000-1000200-18:14
27Dougie HamiltonObránce0000251010-20:29
36Troy BrouwerPravé křídlo000001100050%11:58
44Matt BartkowskiObránce000-1001200-11:30
67Michael Frolik czePravé křídlo0000011200-19:13
79Michael FerlandLevé křídlo000-1013000100%11:57
93Sam BennettCentr000-121121045%14:26

#CAR Carolina HurricanesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
53Jeff SkinnerLevé křídlo112+1040000100%18:07
14Justin WilliamsPravé křídlo101-1230000-16:25
5Noah HanifinObránce0110000000-16:11
7Derek RyanCentr011+103000056%17:01
23Brock McGinnLevé křídlo011+1010000-12:38
4Haydn FleuryObránce0000010100-10:19
11Jordan StaalCentr000002000069%18:14
16Marcus KrugerCentr000000200067%12:45
19Josh JoorisPravé křídlo000001200050%12:34
20Sebastian AhoPravé křídlo000-1020012-17:50
22Brett PesceObránce0000040100-23:58
27Justin FaulkObránce0000040110-20:31
28Elias LindholmCentr000002020129%16:47
42Joakim NordstromLevé křídlo0000020001-11:47
49Victor RaskCentr000-101001043%16:21
57Trevor Van RiemsdykObránce000-1010100-14:05
74Jaccob SlavinObránce000+1010100-24:53
86Teuvo TeravainenLevé křídlo0000010000100%17:35

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Jeff Skinner
Jeff Skinner
G: 1, A: 1, P: 2
S: 4, +/-: +1
Mike Smith
Mike Smith
Zákroky: 31
Saves: 93.94%
Scott Darling
Scott Darling
Zákroky: 25
Saves: 96.15%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Steve Kozari
#40 - Steve
Kozari

Pierre Lambert
Pierre
Lambert

Mark Wheler
#56 - Mark
Wheler

Trent Knorr
Trent
Knorr


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15401Calgary Flames CGY-CAR Carolina Hurricanes561263034

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
alevesbarsa14barybelo26berry65czabajdave81
dedalebedadilitelektraemmettfrancoagolohapcik
charlica62ignac75janzic68jarynjeff73juventus1
keffykerrykinghanskrab88krko69kuba7lspa
makermaly.petkomarthezmaverick73mik848milan49milan52
mil.xmirkrumojmir67mtlmyke91ondisondon
ondra69packova.ivetpaul68petepetterson76putenkarichkob
rockysilvia7taurusvlades8willywitazouma

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
adys21detredwingdindafunesjindrich73joe33jurca
korimatys1979milan66oldestpetrsson

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (+1.5)
benourhojanmilda18pixiespartik1893thrasher

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barsa14barybelo26benourberry65dindafunes
hojancharljeff73jindrich73joe33jurcakrab88
krko69kuba7lspamakermatys1979mik848milda18
myke91oldestondonondra69richkobrockysilvia7
taurusvlades8

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
adys21czabajdave81dedalebedadetredwingdilitelektra
francoahapcikica62janzic68jarynjuventus1kerry
kinghanskorimaly.petkomilan49milan52mirkrumojmir67
mtlondispackova.ivetpaul68petepetrssonpetterson76
pixieputenkaspartik1893willywitazouma

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)Review
ANAANA-WPGWPG1:2(0:2, 1:0, -:-)30:56
MINMIN-COLCOL2:2(1:2, 1:0, -:-)32:57
PHIPHI-NYINYI3:2(0:1, 3:1, -:-)32:56
WSHWSH-TBLTBL0:1(0:1, -:-, -:-)10:56
VGKVGK-SJSSJS00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-TORTOR01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-NSHNSH02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-LAKLAK03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 11. 2017 19:00
BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)Review
novasport1 24. 11. 2017 22:00
PHIPHI-NYINYI3:2(0:1, 3:1, -:-)32:56
fanda 25. 11. 2017 03:00
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - SJSSJS361382025
BUFBUF - EDMEDM513382519
NJDNJD - VANVAN2716123016
NYRNYR - DETDET48622222
CBJCBJ - OTTOTT341732618
CARCAR - TORTOR1314281629
STLSTL - NSHNSH44931826
ARIARI - LAKLAK615343016
DALDAL - CGYCGY1423191432

Narozeniny hráčů

24.11.Primeau, Keith46 let
24.11.Radivojevic, Branko37 let
24.11.Fritz, Mitchell37 let
24.11.Foster, Kurtis36 let
24.11.DETBooth, David33 let
24.11.OTTHoffman, Mike28 let
24.11.OTTClaesson, Fredrik25 let
24.11.Hunt, Dryden22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.11.NJDPalmieri- chodidlo
22.11.CHIKempny- nemoc
21.11.VANDorsett- krk
21.11.TBLDotchin- neznámé zranění
21.11.PITMalkin- horní část těla
21.11.NYRMcDonagh- břicho
21.11.FLAVrbata- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]