San Jose Sharks - Buffalo Sabres (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 13. 10. 2017 v 04:30 SEČ
SAP Center at San Jose
(diváků: 17402)
3 SJS

BUF 2
Perličky:
* Ve svém třetím utkání sezóny se konečně prosadil Tomáš Hertl a to již ve 3. minutě.
* Dvě trefy zaznamenal Jason Pominville, ale ani to nestačilo na celkovou výhru Sabres.


FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
SJS210
BUF110
Po třetinách2:13:23:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
SJS6128
BUF10105
Po třetinách6:1018:2026:25

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
SJS61/32352.9%201415
BUF60/32747.1%8416

Přehled gólů

1. třetina
02:15SJS1:0videoTeč, DorážkaPPG: Tomas Hertl cze (1)A: Kevin Labanc (1)A: Mikkel Boedker (1)
12:26BUF1:1videoStř. zápěstímG: Jason Pominville (3)A: Jack Eichel (3)A: Zemgus Girgensons (1)
15:11SJS2:1videoStř. zápěstímG: Chris Tierney (1)A: Joonas Donskoi (1)A: Timo Meier (1)
2. třetina
06:50BUF2:2videoTeč, DorážkaG: Jason Pominville (4)A: Jack Eichel (4)A: Zemgus Girgensons (2)
14:30SJS3:2videoStř. zápěstímG: Timo Meier (1)A: Joonas Donskoi (2)A: Chris Tierney (1)
3. třetina
žádné góly

Přehled vyloučení

1. třetina
00:36BUF2 minMarco ScandellaSekání (Logan Couture)
18:02SJS2 minTim HeedSekání (Benoit Pouliot)
2. třetina
03:33BUF2 minEvander KaneFaul loktem (Justin Braun)
09:05SJS2 minJustin BraunPodražení (Zemgus Girgensons)
10:18SJS2 minBrent BurnsPodražení (Seth Griffith)
3. třetina
07:35BUF2 minMarco ScandellaNedovolené bránění (Kevin Labanc)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
SJS31Martin Jones (výhra)15 - 172 - 26 - 623 - 2592.00%060:00
SJS30Aaron Dell
BUF40Robin Lehner (prohra)20 - 221 - 12 - 323 - 2688.46%058:26
BUF31Chad Johnson

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#SJS San Jose SharksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
28Timo MeierPravé křídlo112+2020000100%10:21
50Chris TierneyCentr112+202021054%12:05
27Joonas DonskoiPravé křídlo022+2010011-12:18
48Tomas Hertl czeCentr101005512150%19:15
62Kevin LabancPravé křídlo011-100000233%14:48
89Mikkel BoedkerLevé křídlo0110002010-15:15
4Brenden DillonObránce0000003111-12:57
8Joe PavelskiCentr000-1031120-17:27
19Joe ThorntonCentr000-100012171%16:30
36Jannik HansenPravé křídlo000-1000000100%12:14
39Logan CoutureCentr000004111431%20:16
40Ryan CarpenterCentr000-101101157%13:11
44Marc-Edouard VlasicObránce0000010231-23:02
47Joakim RyanObránce0000010011-21:24
61Justin BraunObránce0000214100-21:50
68Melker KarlssonCentr000-1004100-12:10
72Tim HeedObránce0000210310-13:10
88Brent BurnsObránce0000242131-25:47

#BUF Buffalo SabresPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
29Jason PominvillePravé křídlo202+103100050%17:17
15Jack EichelCentr022+102002225%19:37
28Zemgus GirgensonsCentr022+1015210-14:09
4Josh GorgesObránce0000001500-15:06
5Matt TennysonObránce000+2012000-16:31
6Marco ScandellaObránce000-2400200-21:17
9Evander KaneLevé křídlo0000212010-19:31
10Jacob JosefsonCentr000000000060%11:29
17Jordan NolanCentr0000004010-09:54
19Jake McCabeObránce000-1002300-16:04
21Kyle OkposoPravé křídlo0000051000-20:35
22Johan LarssonCentr000-102000136%13:23
23Sam ReinhartCentr000-100110040%13:08
25Seth GriffithCentr0000002010-10:07
55Rasmus RistolainenObránce000-1062011-26:56
67Benoit PouliotLevé křídlo000-1021200-12:05
82Nathan BeaulieuObránce000+2001110-19:32
90Ryan O'ReillyCentr000002200064%19:14

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Tomas Hertl
Tomas Hertl cze
G: 1, A: 0, P: 1
S: 5, +/-: 0
Chris Tierney
Chris Tierney
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: +2
Jason Pominville
Jason Pominville
G: 2, A: 0, P: 2
S: 3, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Garrett Rank
Garrett
Rank

Trevor Hanson
Trevor
Hanson

Andrew Smith
Andrew
Smith

Ryan Gibbons
Ryan
Gibbons


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15356San Jose Sharks SJS-BUF Buffalo Sabres58712332

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (+1.5)
abonentadys21barsa14barybelo26benourberry65
dave81detredwingdilitdindaemmettfenomenfrancoa
funesgajdy38golohojancharlica62ignac75
jarynjeff73jindrich73jurcajuventus1kerrykori
krab88krko69kuba7kurolacroixlspamaly.petko
marthezmatys1979milan49milda18mirkrumojmir67mtl
myke91ondisondra69packova.ivetpaul68petepetrsson
petterson76pixieputenkarichkobsilvia7thrashervlades8
willywita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
czabajjanzic68keffymilan66ondonrockytaurus

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
mik848

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentadys21berry65czabajdindafrancoafunes
gajdy38jindrich73jurcakerrykrab88krko69matys1979
milda18myke91ondonondra69pixieputenkarichkob
silvia7vlades8

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
barsa14barybelo26benourdave81detredwingdilit
fenomenhojancharlica62janzic68jarynjeff73
juventus1korikuba7kurolspamaly.petkomik848
milan49mirkrumojmir67mtlondispackova.ivetpaul68
petrssonpetterson76tauruswita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-STLSTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-DALDAL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 01. 2018 01:00
TORTOR-STLSTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 17. 01. 2018 03:00
ARIARI-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - NJDNJD25631020
NYRNYR - PHIPHI141281316
TORTOR - STLSTL131471316
DETDET - DALDAL138131614
NSHNSH - VGKVGK121661316
ARIARI - SJSSJS33281416

Narozeniny hráčů

16.01.Morrow, Brenden39 let
16.01.Ward, Jason39 let
16.01.Lundmark, Jamie37 let
16.01.Sauer, Kurt37 let
16.01.Marjamaki, Masi33 let
16.01.Nokelainen, Petteri32 let
16.01.Trotter, Brock31 let
16.01.OTTDuchene, Matt27 let
16.01.MINZucker, Jason26 let
16.01.Thomson, Ben25 let
16.01.VANPouliot, Derrick24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.01.MTLDanault- hlava
15.01.VGKNeal- nemoc
15.01.VGKEakin- neznámé zranění
15.01.NSHArvidsson- neznámé zranění
15.01.MTLShaw- dolní část těla
15.01.Martel- čelist
14.01.CGYMonahan- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]