Florida Panthers - St. Louis Blues (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 13. 10. 2017 v 01:30 SEČ
BB&T Center
(diváků: 10846)
5 FLA

STL 2
Perličky:
* Brankář Panterů, Roberto Luongo, si připsal domácí debut v letošní sezóně.
* St. Louis se muselo obejít bez následujících hráčů: obránce Jay Bouwmeester (levý kotník), pravé křídlo Alexander Steen (levá ruka), centr Patrik Berglund (operace ramene), levé křídlo Robby Fabbri (operace kolene) a levé křídlo Zach Sanford (operace ramene). Bouwmeester by se mohl vrátit během týdne. Steen by mohl být zpět na konci měsíce. Návrat Berglunda zatím vypadá na prosinec a Sanford potřebuje ještě měsíce rehabilitace. Fabbri je mimo na celý rok.
* Florida podepsala obránce Mike Mathesona na osm let za částku 39 milionu dolarů.
* Panthers nemohli již třetí zápas po sobě počítat se stejnými hráči: centr Denis Malgin, obránce Mackenzie Weegar a centr Owen Tippett.
* Bluesmeni postrádali ještě centra Wade Megana,obránce Nate Prossera a centra Tage Thompsona.


FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
FLA032
STL011
Po třetinách0:03:15:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
FLA111116
STL131610
Po třetinách11:1322:2938:39

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
FLA251/51855.1%131413
STL251/51344.9%9411

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
01:14STL0:1videoObjetí brankyPPG: Paul Stastny (2)A: Vladimir Tarasenko (2)A: Alex Pietrangelo (5)
01:26FLA1:1videoStř. golfemG: Ian McCoshen (1)A: Connor Brickley (2)A: Nick Bjugstad (2)
02:45FLA2:1videoStř. zápěstímSHG: Vincent Trocheck (2)A: Colton Sceviour (1)
07:42FLA3:1videoTeč, DorážkaPPG: Jared McCann (2)A: Radim Vrbata cze (3)A: Aaron Ekblad (2)
3. třetina
03:16FLA4:1videoStř. příklepemG: Aaron Ekblad (1)A: Jonathan Huberdeau (2)A: Aleksander Barkov (3)
14:02FLA5:1videoStř. zápěstímG: Nick Bjugstad (2)A: Jared McCann (2)A: Connor Brickley (3)
18:51STL5:2videoStř. příklepemG: Vince Dunn (1)A: Scottie Upshall (1)A: Alex Pietrangelo (6)

Přehled vyloučení

1. třetina
03:18STL2 minVince DunnDržení (Michael Matheson)
05:14STL2 minScottie UpshallSekání (Michael Matheson)
12:53STL5 minChris ThorburnBitka (Micheal Haley)
12:53FLA5 minMicheal HaleyBitka (Chris Thorburn)
17:14FLA2 minDerek MacKenzieZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
2. třetina
00:52FLA2 minRadim Vrbata czeSekání (Vladimir Tarasenko)
02:16FLA2 minAlex PetrovicKrosček (Vladimir Tarasenko)
06:05STL2 minScottie UpshallZdržování hry - 2. chybné vhazování
16:09FLA2 minIan McCoshenPodražení (Scottie Upshall)
17:06FLA2 minDerek MacKenzieDržení (Vladimir Tarasenko)
3. třetina
05:04STL2 minColton ParaykoSekání (Keith Yandle)
15:06FLA10 minMicheal HaleyOsobní trest
15:06STL2 minBrayden SchennHrubost (trest odseděl Ivan Barbashev)(Micheal Haley)
15:06STL10 minBrayden SchennOsobní trest

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
FLA1Roberto Luongo (výhra)20 - 211 - 116 - 1737 - 3994.87%059:30
FLA34James Reimer
STL34Jake Allen (prohra)23 - 260 - 110 - 1133 - 3886.84%060:00
STL40Carter Hutton

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#FLA Florida PanthersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
5Aaron EkbladObránce112+3031112-20:20
27Nick BjugstadCentr112+102110186%11:54
90Jared McCannCentr112+102010143%11:16
23Connor BrickleyCentr022+1012100-13:14
12Ian McCoshenObránce101+1221110-16:26
21Vincent TrocheckCentr101+105011154%21:33
7Colton SceviourCentr011+1001012100%14:25
11Jonathan HuberdeauLevé křídlo011+103012075%19:16
16Aleksander BarkovCentr011+102100260%21:19
71Radim Vrbata czePravé křídlo011+1240001-13:24
3Keith YandleObránce000+3014220-22:36
6Alex PetrovicObránce000+1223000-15:25
13Mark PysykObránce000-1001010-17:50
17Derek MacKenzieCentr000041320225%13:40
18Micheal HaleyCentr00001500100-07:06
19Michael MathesonObránce000-1020012-19:22
63Evgeny DadonovPravé křídlo0000050120-19:04
88Jamie McGinnLevé křídlo0000030000-13:58

#STL St. Louis BluesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
27Alex PietrangeloObránce022-2070100-24:47
26Paul StastnyCentr101-303000052%18:14
29Vince DunnObránce101+1250011-15:51
9Scottie UpshallPravé křídlo011+1220100-11:40
91Vladimir TarasenkoPravé křídlo011-3031110-18:24
4Carl GunnarssonObránce0000012020-19:14
6Joel EdmundsonObránce000-3000300-17:30
10Brayden SchennCentr000-1129001150%19:57
17Jaden SchwartzLevé křídlo000-202011033%19:57
22Chris ThorburnPravé křídlo000+1501000-07:10
23Dmitrij Jaskin czePravé křídlo000-1000101-11:11
28Kyle BrodziakCentr000+101000036%13:57
41Robert BortuzzoObránce0000001200-15:51
49Ivan BarbashevCentr000000201050%11:44
55Colton ParaykoObránce000-1222010-20:47
56Magnus PaajarviLevé křídlo000-1022011-12:55
70Oskar SundqvistCentr000-101210038%14:17
71Vladimir Sobotka czeLevé křídlo000-1010000100%17:00

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Ian McCoshen
Ian McCoshen
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +1
Roberto Luongo
Roberto Luongo
Zákroky: 37
Saves: 94.87%
Aaron Ekblad
Aaron Ekblad
G: 1, A: 1, P: 2
S: 3, +/-: +3

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Frederick L'Ecuyer
#17 - Frederick
L'Ecuyer

Thomas John Luxmore
Thomas
John Luxmore

Steve Barton
#59 - Steve
Barton

Mark Shewchyk
#92 - Mark
Shewchyk


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15351Florida Panthers FLA-STL St. Louis Blues1221332828

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (+1.5)
abonentbaryczabajdetredwinggajdy38goloica62
janzic68mik848milan49milan66pete

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
adys21barsa14belo26dave81francoacharljindrich73
jurcakerrykrab88krko69kuba7lspamaly.petko
myke91ondonpackova.ivetpetterson76putenkarichkobwita

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
benourberry65dilitdindaemmettfenomenfunes
hojanignac75jarynjeff73juventus1keffykori
kurolacroixmarthezmatys1979milda18mirkrumojmir67
mtlondisondra69paul68petrssonpixierocky
silvia7taurusthrashervlades8willy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
adys21baryberry65czabajdave81funesica62
jarynjeff73jindrich73korikrab88kuba7lspa
mik848milan49milda18mojmir67myke91ondisondon
ondra69paul68petterson76putenkarichkobvlades8wita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14belo26benourdetredwingdilitdinda
fenomenfrancoagajdy38hojancharljanzic68jurca
juventus1kerrykrko69kuromaly.petkomatys1979mirkru
mtlpackova.ivetpetrssonpixiesilvia7tauruswilly

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MINMIN-EDMEDM20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-NYRNYR23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-ANAANA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-CBJCBJ02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-NSHNSH04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 12. 2017 20:00
MINMIN-EDMEDM20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 12. 2017 23:00
BOSBOS-NYRNYR23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 17. 12. 2017 04:00
CGYCGY-NSHNSH04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MINMIN - EDMEDM3818113320
BOSBOS - NYRNYR412032327
STLSTL - WPGWPG381011919
OTTOTT - MTLMTL122882216
NYINYI - LAKLAK1713191919
PHIPHI - DALDAL321071325
ARIARI - PITPIT46401525
WSHWSH - ANAANA39831722
CARCAR - CBJCBJ822192118
COLCOL - TBLTBL46401525
CGYCGY - NSHNSH1311231919

Narozeniny hráčů

16.12.Belanger, Eric40 let
16.12.Weber, Mike30 let
16.12.SJSBoedker, Mikkel28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.12.SJSCouture- ústa/pusa
15.12.WSHOrpik- horní část těla
15.12.STLGunnarsson- noha
15.12.NYIBoychuk- horní část těla
14.12.FLAMalgin- otřes mozku
14.12.VGKSbisa- dolní část těla
14.12.MINDubnyk- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]