Arizona Coyotes - Columbus Blue Jackets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 26. 01. 2018 v 03:00 SEČ
ARI CBJ

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes3:2sPreviewReviewVideo
17. 01. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks2:3sPreviewReviewVideo
14. 01. 2018 04:30San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes6:5pPreviewReviewVideo
13. 01. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-EDMEdmonton Oilers2:4PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 02:00Arizona CoyotesARI-NYRNew York Rangers1:2sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DALDallas Stars2:1sPreviewReviewVideo
13. 01. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
12. 01. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
09. 01. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CBJColumbus Blue Jackets2:3pPreviewReviewVideo
07. 01. 2018 23:00Columbus Blue JacketsCBJ-FLAFlorida Panthers3:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 12. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-ARIArizona Coyotes1:0PreviewReviewVideo
06. 12. 2016 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-ARIArizona Coyotes4:1PreviewReviewVideo
04. 12. 2016 02:00Arizona CoyotesARI-CBJColumbus Blue Jackets2:3sPreviewReviewVideo
18. 12. 2015 03:00Arizona CoyotesARI-CBJColumbus Blue Jackets5:7PreviewReviewVideo
15. 11. 2015 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-ARIArizona Coyotes5:2PreviewReviewVideo
04. 02. 2015 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-ARIArizona Coyotes1:4PreviewReviewVideo
04. 01. 2015 02:00Arizona CoyotesARI-CBJColumbus Blue Jackets6:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets472618355126:13012-36-327-2016-8-010-10-34-61W
ARI Arizona Coyotes471028929109:1666-91-426-215-14-35-14-62-85L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets2416803263:577-05-015-96-41W
ARI Arizona Coyotes2251431351:774-31-212-102-83L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets23101032363:735-31-312-113-71L
ARI Arizona Coyotes2551461658:892-60-214-111-93L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16055Arizona Coyotes ARI-CBJ Columbus Blue Jackets00000

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-DALDAL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NYRNYR21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 20. 01. 2018 19:00
PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 20. 01. 2018 21:00
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 01. 2018 01:00
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - NJDNJD381541333
BUFBUF - DALDAL104422421
COLCOL - NYRNYR321691728
CGYCGY - WPGWPG321961433
MTLMTL - BOSBOS510231812
OTTOTT - TORTOR914141417
DETDET - CARCAR24762110
SJSSJS - PITPIT151381713
NSHNSH - FLAFLA33222111
STLSTL - ARIARI37001317
CHICHI - NYINYI27821319
MINMIN - TBLTBL416162110
EDMEDM - VANVAN22961516
WSHWSH - PHIPHI2244817
CARCAR - VGKVGK5618916

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.01.NYRShattenkirk- koleno
19.01.NYIPrince- neznámé zranění
19.01.PITSchultz- neznámé zranění
18.01.OTTPageau- horní část těla
18.01.ARIChychrun- nemoc
18.01.VGKLeipsic- neznámé zranění
17.01.BUFGuhle- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]