Edmonton Oilers - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 24. 01. 2018 v 03:00 SEČ
EDM BUF

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2018 04:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks5:2PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-EDMEdmonton Oilers2:3pPreviewReviewVideo
13. 01. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-EDMEdmonton Oilers2:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 21:00Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 01. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres1:2pPreviewReviewVideo
20. 01. 2018 19:00Buffalo SabresBUF-DALDallas Stars1:7PreviewReviewVideo
19. 01. 2018 01:30New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres4:3PreviewReviewVideo
12. 01. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-WPGWinnipeg Jets4:7PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 11. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-EDMEdmonton Oilers3:1PreviewReviewVideo
07. 12. 2016 01:00Buffalo SabresBUF-EDMEdmonton Oilers4:3pPreviewReviewVideo
17. 10. 2016 01:00Edmonton OilersEDM-BUFBuffalo Sabres2:6PreviewReviewVideo
02. 03. 2016 01:30Buffalo SabresBUF-EDMEdmonton Oilers1:2pPreviewReviewVideo
07. 12. 2015 02:00Edmonton OilersEDM-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
30. 01. 2015 03:30Edmonton OilersEDM-BUFBuffalo Sabres3:2PreviewReviewVideo
08. 11. 2014 01:00Buffalo SabresBUF-EDMEdmonton Oilers2:3PreviewReviewVideo
21. 03. 2014 02:30Edmonton OilersEDM-BUFBuffalo Sabres1:3PreviewReviewVideo
04. 02. 2014 01:00Buffalo SabresBUF-EDMEdmonton Oilers2:3PreviewReviewVideo
04. 01. 2012 01:00Buffalo SabresBUF-EDMEdmonton Oilers4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers472123345131:1496-31-124-2310-12-111-11-24-63W
BUF Buffalo Sabres471226933105:1633-90-125-226-12-36-14-63-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers23101212164:802-11-011-125-52W
BUF Buffalo Sabres2161231544:690-30-114-73-71L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers24111122467:694-20-113-115-52W
BUF Buffalo Sabres2661461861:943-60-011-152-81W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16038Edmonton Oilers EDM-BUF Buffalo Sabres361131325

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers
aveomarbarsa14barybenourberry65bohydave81
emmettfuneshojancharlica62inanajaryn
joe33juventus1kinghanskrab88lacroixmatys1979miklos007
mik848milan52mtlnavarowskiondisondonpasta82
paul68petepetrssonpopelkaputenkarapid99silvia7
ziguli

Tipovali, že zápas skončí remízou
bandy77belo26dobilandignac75milan49milan66milda18
mojmir67rockyulmikvohajs

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres
bizonekdetredwinggajdy38

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
belo26dave81krab88matys1979mik848milan49milan52
milda18ondonpetrssonrockysilvia7vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
bandy77barsa14barybenourberry65bohydetredwing
dobilandemmettfunesgajdy38hojancharlica62
juventus1kinghansmiklos007mojmir67mtlondispasta82
paul68putenkarapid99ziguli

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 01. 2018 01:00
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2018 04:00
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NJDNJD46321623
PITPIT - CARCAR43351128
DETDET - PHIPHI925162811
MTLMTL - COLCOL2312142613
STLSTL - OTTOTT43512414
NSHNSH - TBLTBL1722102612
DALDAL - FLAFLA44601227
EDMEDM - BUFBUF361131325
ANAANA - NYRNYR1620122613
VANVAN - LAKLAK625182612
VGKVGK - CBJCBJ37941028
SJSSJS - WPGWPG271861822

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.01.BOSMcAvoy- hruď
22.01.OTTOduya- neznámé zranění
22.01.NJDHall- ruka
22.01.OTTStone- koleno
22.01.COLWilson- nemoc
22.01.BUFGorges- nemoc
21.01.TBLPalat- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]