Chicago Blackhawks - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 23. 01. 2018 v 02:30 SEČ
CHI TBL

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 01. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning0:2PreviewReviewVideo
21. 01. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-NYINew York Islanders3:7PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 18:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings0:4PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-WPGWinnipeg Jets2:1PreviewReviewVideo
11. 01. 2018 02:00Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 01. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning0:2PreviewReviewVideo
21. 01. 2018 03:00Minnesota WildMIN-TBLTampa Bay Lightning5:2PreviewReviewVideo
19. 01. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-VGKVegas Golden Knights1:4PreviewReviewVideo
12. 01. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-CGYCalgary Flames1:5PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes5:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 11. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks3:2pPreviewReviewVideo
28. 03. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks5:4pPreviewReviewVideo
25. 01. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning2:5PreviewReviewVideo
22. 01. 2016 01:30Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks2:1PreviewReviewVideo
25. 10. 2015 02:30Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning1:0pPreviewReviewVideo
16. 06. 2015 02:00Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning2:0PreviewReviewVideo
14. 06. 2015 02:00Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks1:2PreviewReviewVideo
11. 06. 2015 02:00Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning2:1PreviewReviewVideo
09. 06. 2015 02:00Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
07. 06. 2015 01:15Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning463112365164:1215-32-219-2717-5-114-7-24-63L
CHI Chicago Blackhawks462218650139:1305-60-124-2212-9-210-9-45-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning2317513585:635-12-08-157-32L
CHI Chicago Blackhawks2312922673:603-20-014-96-42L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning2314723079:580-20-211-126-41L
CHI Chicago Blackhawks2310942466:702-40-110-134-62W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16028Chicago Blackhawks CHI-TBL Tampa Bay Lightning722301732

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (-1)
barsa14funesignac75krab88milan52rapid99ulmik

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbarydilitfrancoagoloica62inana
janzic68jeff73kinghansmaly.petkomiklos007mik848milda18
mojmir67navarowskiondonpackova.ivetpasta82petterson76popelka
putenka

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
abonentbelo26benourberry65bizonekdetredwingdinda
dobilandemmettgajdy38hojancharljarynjoe33
juventus1kerrylacroixmatys1979milan49mtlondis
paul68petepetrssonpixierichkobrockysilvia7
taurusvohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14dilitdindadobilandcharlica62
mik848milan49milda18mojmir67pasta82petrssonpetterson76
richkobrockysilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
barybelo26benourberry65detredwingemmettfrancoa
funesgajdy38hojanjanzic68jeff73jindrich73juventus1
kerrykinghanskrab88maly.petkomatys1979miklos007milan52
mtlnavarowskiondisondonpackova.ivetpaul68pixie
putenkarapid99taurusvohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 01. 2018 01:00
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2018 04:00
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NJDNJD46321623
PITPIT - CARCAR43351128
DETDET - PHIPHI925162811
MTLMTL - COLCOL2312142613
STLSTL - OTTOTT43512414
NSHNSH - TBLTBL1722102612
DALDAL - FLAFLA44601227
EDMEDM - BUFBUF361131325
ANAANA - NYRNYR1620122613
VANVAN - LAKLAK625182612
VGKVGK - CBJCBJ37941028
SJSSJS - WPGWPG271861822

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.01.BOSMcAvoy- hruď
22.01.OTTOduya- neznámé zranění
22.01.NJDHall- ruka
22.01.OTTStone- koleno
22.01.COLWilson- nemoc
22.01.BUFGorges- nemoc
21.01.TBLPalat- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]