Nashville Predators - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 21. 01. 2018 v 02:00 SEČ
NSH FLA

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes3:2sPreviewReviewVideo
17. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-VGKVegas Golden Knights1:0PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-NSHNashville Predators3:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
20. 01. 2018 01:30Florida PanthersFLA-VGKVegas Golden Knights4:3pPreviewReviewVideo
13. 01. 2018 01:30Florida PanthersFLA-CGYCalgary Flames2:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-FLAFlorida Panthers4:7PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 23:00Columbus Blue JacketsCBJ-FLAFlorida Panthers3:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 02. 2017 20:00Nashville PredatorsNSH-FLAFlorida Panthers4:7PreviewReviewVideo
07. 01. 2017 01:30Florida PanthersFLA-NSHNashville Predators2:1PreviewReviewVideo
14. 02. 2016 01:00Florida PanthersFLA-NSHNashville Predators0:5PreviewReviewVideo
04. 12. 2015 02:00Nashville PredatorsNSH-FLAFlorida Panthers1:2PreviewReviewVideo
08. 02. 2015 21:00Florida PanthersFLA-NSHNashville Predators2:3sPreviewReviewVideo
23. 11. 2014 02:00Nashville PredatorsNSH-FLAFlorida Panthers3:2sPreviewReviewVideo
05. 01. 2014 01:00Florida PanthersFLA-NSHNashville Predators5:4sPreviewReviewVideo
16. 10. 2013 02:00Nashville PredatorsNSH-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
04. 03. 2012 01:30Florida PanthersFLA-NSHNashville Predators1:3PreviewReviewVideo
14. 01. 2011 01:30Florida PanthersFLA-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators442711660135:1165-64-423-2115-4-212-7-46-44W
FLA Florida Panthers441919644126:1444-62-321-2311-7-38-12-36-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators2115423273:594-24-211-106-44W
FLA Florida Panthers2111732572:733-32-27-146-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators2312742862:571-40-212-116-41W
FLA Florida Panthers2381231954:711-30-114-93-71W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16015Nashville Predators NSH-FLA Florida Panthers50533117

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (+1.5)
aveomarbandy77barsa14barybelo26benourberry65
ckkvvlkdave81detredwingdilitdindaemmettfunes
gajdy38golohojancharlica62ignac75inana
jarynjeff73juventus1kerrykinghanskrab88lacroix
maly.petkomiklos007mik848milan52mtlondisondon
packova.ivetpasta82paul68petepetrssonpetterson76pixie
popelkaputenkarichkobrockysilvia7superkokoulmik
vohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
francoajanzic68joe33krko69milan49

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
dobilandmatys1979milan66

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bandy77belo26benourckkvvlkdindadobilandemmett
francoagajdy38hojancharljeff73kinghanskrab88
maly.petkomatys1979miklos007milan49milan52mtlondis
ondonpackova.ivetpaul68petrssonputenkarichkobsilvia7
superkokoulmikvohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
barsa14baryberry65dave81detredwingdilitfunes
ica62janzic68juventus1kerrykrko69mik848pasta82
petepetterson76pixie

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 01. 2018 01:00
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2018 04:00
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NJDNJD37221419
PITPIT - CARCAR3723924
DETDET - PHIPHI82013258
MTLMTL - COLCOL211082211
STLSTL - OTTOTT37311913
NSHNSH - TBLTBL141882210
DALDAL - FLAFLA36501122
EDMEDM - BUFBUF301011319
ANAANA - NYRNYR1217112211
VANVAN - LAKLAK42214248
VGKVGK - CBJCBJ2893923
SJSSJS - WPGWPG221631618

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.01.BOSMcAvoy- hruď
22.01.OTTOduya- neznámé zranění
22.01.NJDHall- ruka
22.01.OTTStone- koleno
22.01.COLWilson- nemoc
22.01.BUFGorges- nemoc
21.01.TBLPalat- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]