Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 21. 01. 2018 v 01:00 SEČ
DET CAR

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 18:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings0:4PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
08. 01. 2018 01:00Detroit Red WingsDET-TBLTampa Bay Lightning2:5PreviewReviewVideo
06. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2018 21:00Carolina HurricanesCAR-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 01:30Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals3:4PreviewReviewVideo
12. 01. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes1:3PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes5:4PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 01:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes7:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 03. 2017 01:00Carolina HurricanesCAR-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
28. 03. 2017 01:00Carolina HurricanesCAR-DETDetroit Red Wings3:4pPreviewReviewVideo
26. 10. 2016 01:30Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes4:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2015 00:30Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes1:3PreviewReviewVideo
17. 10. 2015 01:30Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes3:5PreviewReviewVideo
11. 10. 2015 01:00Carolina HurricanesCAR-DETDetroit Red Wings3:4PreviewReviewVideo
12. 04. 2015 01:00Carolina HurricanesCAR-DETDetroit Red Wings0:2PreviewReviewVideo
08. 04. 2015 01:30Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
07. 12. 2014 23:00Carolina HurricanesCAR-DETDetroit Red Wings1:3PreviewReviewVideo
12. 04. 2014 01:30Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes452017848126:1405-83-322-2310-6-410-11-44-62L
DET Detroit Red Wings441819743119:1354-73-123-2110-8-68-11-15-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings2410862668:732-61-111-135-52L
CAR Carolina Hurricanes2010642457:593-42-18-126-43L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes25101142469:812-41-214-115-51W
DET Detroit Red Wings2081111751:622-12-012-83-71W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16013Detroit Red Wings DET-CAR Carolina Hurricanes30862511

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings
bandy77barsa14barybelo26berry65detredwingdinda
emmettgajdy38hojancharlica62ignac75jaryn
jeff73joe33kerrykinghanskrko69mik848milan49
milan52paul68peteputenkarichkobsilvia7superkoko
ulmikvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou
dilitjuventus1krab88maly.petkopackova.ivetpasta82pixie
popelka

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes
funesmatys1979milan66mtlpetrssonrocky

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
bandy77barsa14barybelo26berry65dindaemmett
charljeff73juventus1kinghanskrab88krko69maly.petko
matys1979milan52mtlpackova.ivetpasta82petrssonputenka
silvia7superkokoulmikvohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
detredwingdilitfunesgajdy38hojanica62kerry
mik848milan49paul68pixie

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD3:0(3:0, -:-, -:-)15:59
BUFBUF-DALDAL0:2(0:2, -:-, -:-)14:59
COLCOL-NYRNYR21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 20. 01. 2018 19:00
PHIPHI-NJDNJD3:0(3:0, -:-, -:-)15:59
novasport2 20. 01. 2018 21:00
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 01. 2018 01:00
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
COLCOL - NYRNYR341791830
CGYCGY - WPGWPG332161535
MTLMTL - BOSBOS512272114
OTTOTT - TORTOR1218141620
DETDET - CARCAR30862511
SJSSJS - PITPIT1617102015
NSHNSH - FLAFLA39322314
STLSTL - ARIARI43101421
CHICHI - NYINYI32841324
MINMIN - TBLTBL518202412
EDMEDM - VANVAN271161818
WSHWSH - PHIPHI27461218
CARCAR - VGKVGK67231119

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.01.NYRShattenkirk- koleno
19.01.NYIPrince- neznámé zranění
19.01.PITSchultz- neznámé zranění
18.01.OTTPageau- horní část těla
18.01.ARIChychrun- nemoc
18.01.VGKLeipsic- neznámé zranění
17.01.BUFGuhle- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]