Calgary Flames - Winnipeg Jets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 20. 01. 2018 v 21:00 SEČ
CGY WPG

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 01. 2018 21:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets1:2sPreviewReviewVideo
14. 01. 2018 21:00Carolina HurricanesCAR-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 01:30Florida PanthersFLA-CGYCalgary Flames2:4PreviewReviewVideo
12. 01. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-CGYCalgary Flames1:5PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 02:00Minnesota WildMIN-CGYCalgary Flames2:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 01. 2018 21:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets1:2sPreviewReviewVideo
14. 01. 2018 01:00Minnesota WildMIN-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-WPGWinnipeg Jets2:1PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-WPGWinnipeg Jets4:7PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 21:00Winnipeg JetsWPG-SJSSan Jose Sharks4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 10. 2017 04:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets6:3PreviewReviewVideo
12. 03. 2017 01:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames0:3PreviewReviewVideo
10. 01. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo
11. 12. 2016 04:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets6:2PreviewReviewVideo
17. 03. 2016 03:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
23. 12. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
17. 10. 2015 02:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
11. 04. 2015 21:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames5:1PreviewReviewVideo
03. 02. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets5:2PreviewReviewVideo
20. 10. 2014 01:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets462613759153:1271-71-121-2516-3-110-10-66-42L
CGY Calgary Flames452516454131:1258-42-324-2112-11-013-5-47-37W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets2016313383:501-11-06-149-15W
CGY Calgary Flames23121102467:703-01-011-125-53W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames2213543064:555-41-313-96-44W
WPG Winnipeg Jets26101062670:770-60-115-113-72L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16010Calgary Flames CGY-WPG Winnipeg Jets342361636

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
barybelo26bizonekdetredwingdindadobilandemmett
gajdy38golocharljanzic68jeff73juventus1kerry
krab88krko69matys1979miklos007mik848milan49milan52
mojmir67mtlondisondonpasta82paul68petrsson
petterson76pixiepopelkarockysilvia7vohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomarbandy77barsa14berry65ckkvvlkdilitfrancoa
funeshojanica62inanajarynkinghanslacroix
maly.petkonavarowskipackova.ivetpeteputenkarichkobspartik1893
taurusulmik

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (-1)
benourdave81ignac75joe33milan66superkoko

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
belo26dobilandgajdy38charlica62jeff73krko69
milan49mojmir67mtlpetrssonpixierichkobsilvia7
taurusulmik

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bandy77barsa14barybenourberry65ckkvvlkdave81
detredwingdilitdindaemmettfrancoafuneshojan
janzic68jindrich73juventus1kerrykinghanskrab88maly.petko
matys1979miklos007mik848milan52navarowskiondisondon
packova.ivetpasta82paul68petepetterson76putenkasuperkoko
vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-TBLTBL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-NYINYI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 01. 2018 01:00
NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 23. 01. 2018 02:30
CHICHI-TBLTBL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - DETDET401193315
TORTOR - COLCOL3215111435
MINMIN - OTTOTT50452422
CHICHI - TBLTBL722301732
ARIARI - NYINYI713401236
CGYCGY - BUFBUF58202226
BOSBOS - NJDNJD00000
PITPIT - CARCAR00000
DETDET - PHIPHI00000
MTLMTL - COLCOL00000
STLSTL - OTTOTT00000
NSHNSH - TBLTBL00000
DALDAL - FLAFLA00000
EDMEDM - BUFBUF00000
ANAANA - NYRNYR00000
VANVAN - LAKLAK00000
VGKVGK - CBJCBJ00000
SJSSJS - WPGWPG00000

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.01.BUFGorges- nemoc
22.01.BOSMcAvoy- hruď
22.01.COLWilson- nemoc
22.01.OTTStone- koleno
22.01.NJDHall- ruka
22.01.OTTOduya- neznámé zranění
21.01.MINGranlund- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]