Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 19. 01. 2018 v 04:00 SEČ
LAK PIT

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2018 04:00Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins1:3PreviewReviewVideo
15. 01. 2018 22:00Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks2:4PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-NSHNashville Predators3:4PreviewReviewVideo
05. 01. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings4:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2018 04:00Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins1:3PreviewReviewVideo
18. 01. 2018 04:00Anaheim DucksANA-PITPittsburgh Penguins5:3PreviewReviewVideo
15. 01. 2018 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
08. 01. 2018 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins6:5pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 12. 2016 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings0:1pPreviewReviewVideo
04. 11. 2016 03:30Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins3:2pPreviewReviewVideo
12. 12. 2015 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings2:3sPreviewReviewVideo
05. 12. 2015 22:00Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins5:3PreviewReviewVideo
08. 03. 2015 04:00Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins0:1pPreviewReviewVideo
31. 10. 2014 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings3:0PreviewReviewVideo
28. 03. 2014 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings2:3PreviewReviewVideo
31. 01. 2014 04:30Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
06. 11. 2011 03:30Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins2:3sPreviewReviewVideo
11. 02. 2011 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings2:1pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings442415553129:1077-52-024-2011-8-313-7-24-64L
PIT Pittsburgh Penguins472420351138:1469-32-121-2615-7-19-13-26-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins2315713176:648-12-010-136-43W
LAK Los Angeles Kings2211832560:544-31-012-105-54L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings2213722869:533-21-012-105-51L
PIT Pittsburgh Penguins2491322062:821-20-111-134-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16003Los Angeles Kings LAK-PIT Pittsburgh Penguins232892522

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
bandy77barsa14barybelo26dave81dindagolo
hojancharlignac75jeff73jurcalacroixmatys1979
miklos007mik848milda18mtlondispopelkarichkob
silvia7ulmik

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbenourberry65dilitdobilandemmettfrancoa
funesica62inanajanzic68jarynjoe33juventus1
kinghansmaly.petkomilan49milan52milan66navarowskiondon
packova.ivetpetrssonpetterson76putenkataurusvohajsvojtacolorado

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (+1.5)
bizonekckkvvlkgajdy38kerrykrab88kuba7mojmir67
pasta82paul68

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
belo26berry65dindadobilandfrancoahojancharl
ica62jeff73jurcakinghanskuba7miklos007mik848
milan49milan52milda18ondisondonpasta82paul68
petterson76richkobtaurusvohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bandy77barsa14barybenourdave81dilitemmett
funesgajdy38janzic68juventus1kerrykrab88maly.petko
matys1979mojmir67mtlnavarowskipackova.ivetpetrssonputenka
silvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD3:0(3:0, -:-, -:-)14:56
BUFBUF-DALDAL0:1(0:1, -:-, -:-)14:00
COLCOL-NYRNYR21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 20. 01. 2018 19:00
PHIPHI-NJDNJD3:0(3:0, -:-, -:-)14:56
novasport2 20. 01. 2018 21:00
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 01. 2018 01:00
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
COLCOL - NYRNYR341791830
CGYCGY - WPGWPG332161535
MTLMTL - BOSBOS512272114
OTTOTT - TORTOR1218141620
DETDET - CARCAR30862511
SJSSJS - PITPIT1617102015
NSHNSH - FLAFLA39322314
STLSTL - ARIARI43101421
CHICHI - NYINYI32841324
MINMIN - TBLTBL518202412
EDMEDM - VANVAN271161818
WSHWSH - PHIPHI27461218
CARCAR - VGKVGK67231119

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.01.NYRShattenkirk- koleno
19.01.NYIPrince- neznámé zranění
19.01.PITSchultz- neznámé zranění
18.01.OTTPageau- horní část těla
18.01.ARIChychrun- nemoc
18.01.VGKLeipsic- neznámé zranění
17.01.BUFGuhle- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]