Colorado Avalanche - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 19. 01. 2018 v 03:00 SEČ
COL SJS

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-SJSSan Jose Sharks5:3PreviewReviewVideo
15. 01. 2018 21:00Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 03:00Dallas StarsDAL-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild7:2PreviewReviewVideo
05. 01. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets2:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-SJSSan Jose Sharks5:3PreviewReviewVideo
17. 01. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks2:3sPreviewReviewVideo
15. 01. 2018 22:00Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 04:30San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes6:5pPreviewReviewVideo
07. 01. 2018 21:00Winnipeg JetsWPG-SJSSan Jose Sharks4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 01. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-SJSSan Jose Sharks2:5PreviewReviewVideo
22. 01. 2017 04:30San Jose SharksSJS-COLColorado Avalanche3:2pPreviewReviewVideo
25. 02. 2016 04:00Colorado AvalancheCOL-SJSSan Jose Sharks4:3sPreviewReviewVideo
27. 01. 2016 04:00San Jose SharksSJS-COLColorado Avalanche6:1PreviewReviewVideo
29. 12. 2015 04:30San Jose SharksSJS-COLColorado Avalanche3:6PreviewReviewVideo
01. 11. 2015 21:00Colorado AvalancheCOL-SJSSan Jose Sharks3:4PreviewReviewVideo
02. 04. 2015 04:30San Jose SharksSJS-COLColorado Avalanche5:1PreviewReviewVideo
29. 10. 2014 02:00Colorado AvalancheCOL-SJSSan Jose Sharks2:3sPreviewReviewVideo
12. 04. 2014 04:00San Jose SharksSJS-COLColorado Avalanche5:1PreviewReviewVideo
29. 03. 2014 20:00Colorado AvalancheCOL-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks432413654123:1146-63-229-1413-6-211-7-46-43W
COL Colorado Avalanche432416351142:1265-31-118-2516-7-18-9-28-27W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche2416713387:623-10-010-148-26W
SJS San Jose Sharks2113622864:525-22-114-77-34W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks2211742659:621-41-115-74-62W
COL Colorado Avalanche198921855:642-21-18-115-52W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16002Colorado Avalanche COL-SJS San Jose Sharks2515192326

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (+1.5)
bandy77belo26berry65dilitdindaemmettfrancoa
funesjanzic68jurcakinghanskuba7mik848milda18
mojmir67mtlondisondonpackova.ivetpasta82richkob
silvia7ulmikvohajsvojtacolorado

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarckkvvlkdave81golohojancharlignac75
inanajeff73milan49milan52milan66petterson76putenka
taurus

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
barsa14barybenourdobilandgajdy38ica62jaryn
joe33juventus1kerrykrab88lacroixmaly.petkomatys1979
miklos007navarowskipaul68petrssonpopelka

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
berry65ckkvvlkdindahojanica62jeff73juventus1
kuba7milan49milan52milda18mojmir67mtlnavarowski
ondisondonpasta82petterson76richkobsilvia7taurus
vohajsvojtacolorado

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bandy77barsa14barybelo26benourdave81dilit
dobilandemmettfrancoafunesgajdy38charljanzic68
jurcakerrykinghanskrab88maly.petkomatys1979miklos007
mik848packova.ivetpaul68petrssonputenka

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-DALDAL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NYRNYR21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 20. 01. 2018 19:00
PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 20. 01. 2018 21:00
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 01. 2018 01:00
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - NJDNJD381541333
BUFBUF - DALDAL104422421
COLCOL - NYRNYR321691728
CGYCGY - WPGWPG321961433
MTLMTL - BOSBOS510231812
OTTOTT - TORTOR914141417
DETDET - CARCAR24762110
SJSSJS - PITPIT151381713
NSHNSH - FLAFLA33222111
STLSTL - ARIARI37001317
CHICHI - NYINYI27821319
MINMIN - TBLTBL416162110
EDMEDM - VANVAN22961516
WSHWSH - PHIPHI2244817
CARCAR - VGKVGK5618916

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.01.NYRShattenkirk- koleno
19.01.NYIPrince- neznámé zranění
19.01.PITSchultz- neznámé zranění
18.01.OTTPageau- horní část těla
18.01.ARIChychrun- nemoc
18.01.VGKLeipsic- neznámé zranění
17.01.BUFGuhle- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]