New Jersey Devils - Washington Capitals (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 19. 01. 2018 v 01:00 SEČ
NJD WSH

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals4:3pPreviewReviewVideo
17. 01. 2018 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 19:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils5:4sPreviewReviewVideo
05. 01. 2018 02:30Dallas StarsDAL-NJDNew Jersey Devils4:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals4:3pPreviewReviewVideo
13. 01. 2018 01:30Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals3:4PreviewReviewVideo
12. 01. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes1:3PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 21:00Washington CapitalsWSH-STLSt. Louis Blues4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 12. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo
14. 10. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
03. 03. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils1:0PreviewReviewVideo
27. 01. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
31. 12. 2016 19:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals2:6PreviewReviewVideo
30. 12. 2016 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils1:2sPreviewReviewVideo
26. 03. 2016 00:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals0:1pPreviewReviewVideo
21. 02. 2016 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils4:3PreviewReviewVideo
06. 02. 2016 19:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals2:3sPreviewReviewVideo
11. 10. 2015 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils5:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals452814359140:1279-33-120-2518-6-010-8-36-41W
NJD New Jersey Devils432312854137:1316-83-419-2412-6-311-6-54-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals2418603679:545-02-013-119-11L
NJD New Jersey Devils2112632767:603-33-110-116-42L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils2211652770:713-50-39-133-71W
WSH Washington Capitals2110832361:734-31-17-145-52W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15994New Jersey Devils NJD-WSH Washington Capitals930202820

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (-1)
benourbizonekcharlkerrykuba7milda18petrsson
petterson76ulmik

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomarbarsa14belo26berry65dilitemmettfunes
golohojanica62inanajanzic68jeff73jurca
kinghansmaly.petkomatys1979miklos007mik848milan49milan66
mtlondisondonpackova.ivetpasta82popelkaputenka
silvia7vohajs

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (-1)
bandy77barydave81dindadobilandfrancoagajdy38
ignac75jarynjoe33juventus1krab88lacroixmilan52
mojmir67navarowskipaul68richkobtaurusvojtacolorado

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bandy77barsa14baryberry65ckkvvlkdave81dilit
dobilandemmettfuneshojanica62jeff73jurca
krab88maly.petkomatys1979milan49milan52milda18mojmir67
packova.ivetpetrssonpetterson76richkobsilvia7taurusvohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
belo26benourdindafrancoagajdy38charljanzic68
juventus1kerrykinghanskuba7miklos007mik848mtl
navarowskiondisondonpasta82paul68putenka

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-TBLTBL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-NYINYI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 01. 2018 01:00
NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 23. 01. 2018 02:30
CHICHI-TBLTBL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - DETDET401193315
TORTOR - COLCOL3215111435
MINMIN - OTTOTT50452422
CHICHI - TBLTBL722301732
ARIARI - NYINYI713401236
CGYCGY - BUFBUF58202226
BOSBOS - NJDNJD00000
PITPIT - CARCAR00000
DETDET - PHIPHI00000
MTLMTL - COLCOL00000
STLSTL - OTTOTT00000
NSHNSH - TBLTBL00000
DALDAL - FLAFLA00000
EDMEDM - BUFBUF00000
ANAANA - NYRNYR00000
VANVAN - LAKLAK00000
VGKVGK - CBJCBJ00000
SJSSJS - WPGWPG00000

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.01.BUFGorges- nemoc
22.01.BOSMcAvoy- hruď
22.01.COLWilson- nemoc
22.01.OTTStone- koleno
22.01.NJDHall- ruka
22.01.OTTOduya- neznámé zranění
21.01.MINGranlund- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]