Arizona Coyotes - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 17. 01. 2018 v 03:00 SEČ
ARI SJS

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 01. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks2:3sPreviewReviewVideo
14. 01. 2018 04:30San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes6:5pPreviewReviewVideo
13. 01. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-EDMEdmonton Oilers2:4PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 02:00Arizona CoyotesARI-NYRNew York Rangers1:2sPreviewReviewVideo
05. 01. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators3:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 01. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks2:3sPreviewReviewVideo
15. 01. 2018 22:00Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 04:30San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes6:5pPreviewReviewVideo
07. 01. 2018 21:00Winnipeg JetsWPG-SJSSan Jose Sharks4:1PreviewReviewVideo
06. 01. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-SJSSan Jose Sharks6:5pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2018 04:30San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes6:5pPreviewReviewVideo
23. 11. 2017 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks1:3PreviewReviewVideo
19. 02. 2017 02:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
05. 02. 2017 04:30San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes2:3sPreviewReviewVideo
30. 11. 2016 04:00San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes2:1pPreviewReviewVideo
20. 11. 2016 02:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks3:2pPreviewReviewVideo
02. 11. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo
10. 04. 2016 04:30San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes1:0PreviewReviewVideo
21. 03. 2016 03:00San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes3:0PreviewReviewVideo
18. 03. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks422313652120:1125-62-228-1413-6-210-7-46-42W
ARI Arizona Coyotes451028727105:1606-71-224-215-14-25-14-53-73L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks2113622864:525-22-114-77-34W
ARI Arizona Coyotes2151421249:744-21-111-103-72L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks2110742456:600-40-114-73-71W
ARI Arizona Coyotes2451451556:862-50-113-112-82L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15991Arizona Coyotes ARI-SJS San Jose Sharks46462127

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
francoakerrymik848mtl

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
golokinghanskrko69ondisputenkasilvia7

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
abonentaveomarbandy77barsa14belo26benourberry65
ckkvvlkdave81detredwingdilitdindadobilandfunes
gajdy38hojancharlica62ignac75inanajanzic68
jarynjindrich73joe33jurcajuventus1krab88maly.petko
matys1979milan49milda18mojmir67navarowskiondonpackova.ivet
pasta82paul68petrssonpetterson76pixiepopelkarichkob
rockytaurusulmikvohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
berry65ckkvvlkdave81detredwingdindadobilandhojan
jindrich73joe33juventus1kinghanskrab88milan49mojmir67
mtlondispasta82paul68petrssonpetterson76vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbandy77barsa14belo26benourdilitfrancoa
funesgajdy38charlica62janzic68jurcakerry
krko69maly.petkomatys1979mik848milda18navarowskiondon
packova.ivetpixieputenkarichkobsilvia7taurus

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-TBLTBL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-NYINYI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 01. 2018 01:00
NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 23. 01. 2018 02:30
CHICHI-TBLTBL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - DETDET401193315
TORTOR - COLCOL3215111435
MINMIN - OTTOTT50452422
CHICHI - TBLTBL722301732
ARIARI - NYINYI713401236
CGYCGY - BUFBUF58202226
BOSBOS - NJDNJD00000
PITPIT - CARCAR00000
DETDET - PHIPHI00000
MTLMTL - COLCOL00000
STLSTL - OTTOTT00000
NSHNSH - TBLTBL00000
DALDAL - FLAFLA00000
EDMEDM - BUFBUF00000
ANAANA - NYRNYR00000
VANVAN - LAKLAK00000
VGKVGK - CBJCBJ00000
SJSSJS - WPGWPG00000

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.01.BUFGorges- nemoc
22.01.BOSMcAvoy- hruď
22.01.COLWilson- nemoc
22.01.OTTStone- koleno
22.01.NJDHall- ruka
22.01.OTTOduya- neznámé zranění
21.01.MINGranlund- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]