New York Rangers - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 17. 01. 2018 v 01:00 SEČ
NYR PHI

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 01. 2018 01:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers5:1PreviewReviewVideo
15. 01. 2018 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 19:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders2:7PreviewReviewVideo
08. 01. 2018 03:30Vegas Golden KnightsVGK-NYRNew York Rangers2:1PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 02:00Arizona CoyotesARI-NYRNew York Rangers1:2sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 01. 2018 01:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers5:1PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres4:1PreviewReviewVideo
06. 01. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-STLSt. Louis Blues6:3PreviewReviewVideo
05. 01. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders6:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 04. 2017 01:30New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers4:3PreviewReviewVideo
26. 01. 2017 02:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers0:2PreviewReviewVideo
05. 01. 2017 02:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo
25. 11. 2016 19:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers2:3PreviewReviewVideo
15. 02. 2016 01:30New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers3:1PreviewReviewVideo
06. 02. 2016 19:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers2:3sPreviewReviewVideo
16. 01. 2016 19:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers2:3sPreviewReviewVideo
28. 11. 2015 19:30New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers0:3PreviewReviewVideo
25. 10. 2015 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers3:2sPreviewReviewVideo
01. 03. 2015 02:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers442217549132:1298-53-419-2515-8-37-9-23-73L
PHI Philadelphia Flyers432015848128:1252-80-319-2411-8-49-7-46-44W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers2615833382:703-32-210-165-52L
PHI Philadelphia Flyers2311842668:671-40-110-137-33W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers209742260:581-40-29-115-52W
NYR New York Rangers187921650:595-21-29-94-62L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15987New York Rangers NYR-PHI Philadelphia Flyers2020152026

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (+1.5)
abonentbarsa14detredwingdilitdindafrancoagolo
hojanjarynjuventus1kerrykinghansmaly.petkoondis
packova.ivetpaul68petrssonsilvia7taurusulmik

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbelo26benourberry65dave81dobilandfunes
gajdy38ica62ignac75inanajurcamik848milan49
mojmir67navarowskipopelkaputenkarichkobvohajs

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (-1)
bandy77bizonekcharljanzic68joe33krab88krko69
matys1979milda18mtlondonpasta82petterson76pixie
rocky

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbelo26benourberry65detredwingfrancoagajdy38
ica62kinghanskrab88matys1979mik848milan49mojmir67
navarowskipetrssonpetterson76putenkarichkobtaurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bandy77barsa14ckkvvlkdave81dilitdindadobiland
funeshojancharljanzic68jurcajuventus1kerry
krko69maly.petkomilda18mtlondisondonpackova.ivet
pasta82paul68pixiesilvia7vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-TBLTBL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-NYINYI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 01. 2018 01:00
NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 23. 01. 2018 02:30
CHICHI-TBLTBL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - DETDET30872113
TORTOR - COLCOL27116926
MINMIN - OTTOTT37441915
CHICHI - TBLTBL612271421
ARIARI - NYINYI512281026
CGYCGY - BUFBUF43201718

Narozeniny hráčů

22.01.Bossy, Mike61 let
22.01.Donovan, Shean43 let
22.01.Vyborny, David43 let
22.01.Esche, Robert40 let
22.01.Eager, Ben34 let
22.01.Grossmann, Nicklas33 let
22.01.COLMitchell, John33 let
22.01.Moller, Oscar29 let
22.01.Alderson, Brandon26 let
22.01.CGYGillies, Jon24 let
22.01.TBLBlujus, Dylan24 let
22.01.STLFabbri, Robby22 let
22.01.Ho-Sang, Joshua22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

21.01.TBLPalat- neznámé zranění
21.01.MINGranlund- nemoc
21.01.SJSDonskoi- nemoc
20.01.DALHanzal- dolní část těla
20.01.Gibbons- ruka
20.01.NJDKinkaid- neznámé zranění
20.01.SJSJones- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]