New York Islanders - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 17. 01. 2018 v 01:00 SEČ
NYI NJD

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 01. 2018 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo
16. 01. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-NYINew York Islanders4:5pPreviewReviewVideo
13. 01. 2018 19:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders2:7PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 19:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils5:4sPreviewReviewVideo
06. 01. 2018 01:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins0:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 01. 2018 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 19:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils5:4sPreviewReviewVideo
05. 01. 2018 02:30Dallas StarsDAL-NJDNew Jersey Devils4:3PreviewReviewVideo
03. 01. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-NJDNew Jersey Devils3:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 01. 2018 19:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils5:4sPreviewReviewVideo
09. 04. 2017 00:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders2:4PreviewReviewVideo
01. 04. 2017 01:30New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils2:1PreviewReviewVideo
20. 02. 2017 00:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils6:4PreviewReviewVideo
19. 02. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders3:2PreviewReviewVideo
20. 02. 2016 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders0:1PreviewReviewVideo
13. 12. 2015 23:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils4:0PreviewReviewVideo
04. 11. 2015 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils2:1PreviewReviewVideo
31. 10. 2015 18:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders3:2sPreviewReviewVideo
22. 03. 2015 00:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders0:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils422212852133:1306-83-418-2412-6-310-6-54-66L
NYI New York Islanders452318450158:1648-43-112-3313-5-310-13-15-53W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders2113532981:734-31-15-165-51W
NJD New Jersey Devils2112632767:603-33-110-116-42L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils2110652566:703-50-38-133-76L
NYI New York Islanders24101312177:914-12-07-173-72W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15986New York Islanders NYI-NJD New Jersey Devils381451533

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
abonentaveomarbandy77belo26benourberry65bizonek
ckkvvlkdetredwingdilitdindadobilandgajdy38hojan
charlignac75inanajarynjindrich73joe33jurca
juventus1krab88krko69mik848milan49milda18mtl
navarowskiondisondonpackova.ivetpaul68popelkasilvia7
taurusulmikvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
barsa14dave81francoagoloica62janzic68kinghans
maly.petkopasta82petrssonpetterson76putenkarichkobrocky

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (+1.5)
funeskerrymatys1979mojmir67pixie

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
bandy77barsa14berry65dave81dilitfunesica62
krko69maly.petkomilan49milda18packova.ivetpetrssonpetterson76
taurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbelo26benourckkvvlkdetredwingdindadobiland
francoagajdy38hojancharljanzic68jindrich73joe33
jurcajuventus1kerrykinghanskrab88matys1979mik848
mojmir67mtlnavarowskiondisondonpasta82paul68
pixieputenkarichkobsilvia7vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 01. 2018 01:00
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2018 04:00
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NJDNJD46321623
PITPIT - CARCAR43351128
DETDET - PHIPHI925162811
MTLMTL - COLCOL2312142613
STLSTL - OTTOTT43512414
NSHNSH - TBLTBL1722102612
DALDAL - FLAFLA44601227
EDMEDM - BUFBUF361131325
ANAANA - NYRNYR1620122613
VANVAN - LAKLAK625182612
VGKVGK - CBJCBJ37941028
SJSSJS - WPGWPG271861822

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.01.BOSMcAvoy- hruď
22.01.OTTOduya- neznámé zranění
22.01.NJDHall- ruka
22.01.OTTStone- koleno
22.01.COLWilson- nemoc
22.01.BUFGorges- nemoc
21.01.TBLPalat- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]