Colorado Avalanche - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 17. 12. 2017 v 03:00 SEČ
COL TBL

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-TBLTampa Bay Lightning5:6PreviewReviewVideo
15. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-FLAFlorida Panthers2:1PreviewReviewVideo
13. 12. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
12. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche1:2PreviewReviewVideo
10. 12. 2017 01:00Florida PanthersFLA-COLColorado Avalanche3:7PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-TBLTampa Bay Lightning5:6PreviewReviewVideo
15. 12. 2017 03:00Arizona CoyotesARI-TBLTampa Bay Lightning1:4PreviewReviewVideo
13. 12. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-TBLTampa Bay Lightning0:3PreviewReviewVideo
10. 12. 2017 01:00Tampa Bay LightningTBL-WPGWinnipeg Jets4:3pPreviewReviewVideo
08. 12. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 12. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
20. 02. 2017 02:00Colorado AvalancheCOL-TBLTampa Bay Lightning2:3pPreviewReviewVideo
21. 10. 2016 01:30Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche0:4PreviewReviewVideo
13. 01. 2016 03:00Colorado AvalancheCOL-TBLTampa Bay Lightning0:4PreviewReviewVideo
30. 10. 2015 00:30Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche1:2PreviewReviewVideo
23. 02. 2015 01:00Colorado AvalancheCOL-TBLTampa Bay Lightning5:4PreviewReviewVideo
18. 01. 2015 01:00Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche3:2sPreviewReviewVideo
03. 03. 2014 02:00Colorado AvalancheCOL-TBLTampa Bay Lightning6:3PreviewReviewVideo
26. 01. 2014 01:00Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
24. 12. 2011 03:00Colorado AvalancheCOL-TBLTampa Bay Lightning2:1pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning31236248117:754-21-113-1813-2-110-4-17-36W
COL Colorado Avalanche31151423296:1013-21-112-199-5-16-9-14-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning1613212765:414-11-05-117-35W
COL Colorado Avalanche159511952:421-10-06-95-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning1510412152:340-10-18-77-32W
COL Colorado Avalanche166911344:592-11-16-104-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15804Colorado Avalanche COL-TBL Tampa Bay Lightning69521738

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
aveomarbarsa14francoacharlinanalacroix

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
berry65dave81funesjanzic68jeff73jurcakraca
milan49silvia7

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
abonentalergiknajagrabelo26benourbizonekckkvvlkcooljay
detredwingdilitdindaelektragajdy38golohinault
hojanignac75indian3jarynjindrich73joe33juventus1
krab88krko69kuba7lavinamaly.petkomatys1979mik848
milan52milan66milda18mirkrumojmir67mtlnavarowski
nirvanaczondisondonpackova.ivetpasta82paul68pete
petrssonpetterson76pixiepopelkaputenkarockytaurus
vilikvohajswilly

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentalergiknajagraberry65detredwingfunesgajdy38jaryn
krab88krko69mik848milan49milda18ondispetrsson
petterson76putenkasilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
barsa14belo26benourckkvvlkcooljaydave81dilit
dindaelektrafrancoahinaulthojancharlindian3
janzic68jeff73jindrich73joe33jurcajuventus1kraca
kuba7maly.petkomatys1979milan52milan66mirkrumojmir67
mtlondonpackova.ivetpasta82paul68petepixie
taurusvilikvohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-STLSTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-DALDAL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 01. 2018 01:00
TORTOR-STLSTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 17. 01. 2018 03:00
ARIARI-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - NJDNJD26631020
NYRNYR - PHIPHI141291316
TORTOR - STLSTL141471316
DETDET - DALDAL139131614
NSHNSH - VGKVGK121671316
ARIARI - SJSSJS33281416

Narozeniny hráčů

16.01.Morrow, Brenden39 let
16.01.Ward, Jason39 let
16.01.Lundmark, Jamie37 let
16.01.Sauer, Kurt37 let
16.01.Marjamaki, Masi33 let
16.01.Nokelainen, Petteri32 let
16.01.Trotter, Brock31 let
16.01.OTTDuchene, Matt27 let
16.01.MINZucker, Jason26 let
16.01.Thomson, Ben25 let
16.01.VANPouliot, Derrick24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.01.MTLDanault- hlava
15.01.VGKNeal- nemoc
15.01.VGKEakin- neznámé zranění
15.01.NSHArvidsson- neznámé zranění
15.01.MTLShaw- dolní část těla
15.01.Martel- čelist
14.01.CGYMonahan- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]