Philadelphia Flyers - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 17. 12. 2017 v 01:00 SEČ
PHI DAL

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 12. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-DALDallas Stars2:1pPreviewReviewVideo
15. 12. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres2:1PreviewReviewVideo
13. 12. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs4:2PreviewReviewVideo
08. 12. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-PHIPhiladelphia Flyers1:4PreviewReviewVideo
07. 12. 2017 03:30Edmonton OilersEDM-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 12. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-DALDallas Stars2:1pPreviewReviewVideo
16. 12. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo
14. 12. 2017 01:00New York IslandersNYI-DALDallas Stars2:5PreviewReviewVideo
12. 12. 2017 01:00New York RangersNYR-DALDallas Stars1:2sPreviewReviewVideo
10. 12. 2017 02:00Dallas StarsDAL-VGKVegas Golden Knights3:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 12. 2016 20:00Dallas StarsDAL-PHIPhiladelphia Flyers3:1PreviewReviewVideo
10. 12. 2016 19:00Philadelphia FlyersPHI-DALDallas Stars4:2PreviewReviewVideo
12. 12. 2015 02:30Dallas StarsDAL-PHIPhiladelphia Flyers3:1PreviewReviewVideo
21. 10. 2015 01:30Philadelphia FlyersPHI-DALDallas Stars1:2PreviewReviewVideo
11. 03. 2015 00:00Philadelphia FlyersPHI-DALDallas Stars1:2PreviewReviewVideo
19. 10. 2014 02:00Dallas StarsDAL-PHIPhiladelphia Flyers5:6pPreviewReviewVideo
21. 03. 2014 00:00Philadelphia FlyersPHI-DALDallas Stars4:2PreviewReviewVideo
07. 12. 2013 20:00Dallas StarsDAL-PHIPhiladelphia Flyers5:1PreviewReviewVideo
22. 12. 2011 01:30Dallas StarsDAL-PHIPhiladelphia Flyers1:4PreviewReviewVideo
20. 03. 2011 01:00Dallas StarsDAL-PHIPhiladelphia Flyers2:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars33181413798:974-12-114-1910-4-08-10-16-41L
PHI Philadelphia Flyers31131173389:891-70-214-176-6-47-5-35-55W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars1410402049:341-01-07-77-32L
PHI Philadelphia Flyers166641644:460-40-17-93-72W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars1981011749:633-11-17-125-51L
PHI Philadelphia Flyers157531745:431-30-17-85-53W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15800Philadelphia Flyers PHI-DAL Dallas Stars451291438

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (-1)
abonentalergiknajagraaveomarbelo26benourberry65bizonek
ckkvvlkcooljaydindaelektrafunesgolocharl
ignac75inanaindian3jarynjeff73joe33jurca
juventus1krab88krko69kuba7lacroixmatys1979mik848
milan52milan66milda18mirkrumojmir67mtlondon
pasta82paul68petepetterson76putenkasilvia7vilik
vohajswillyxamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
dilitfrancoagajdy38janzic68kracalavinamaly.petko
milan49navarowskipixiepopelkarocky

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
barsa14dave81detredwinghinaulthojanondispackova.ivet
petrssontaurus

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alergiknajagracooljaydetredwingfunescharljuventus1matys1979
mik848milan49milan52mojmir67ondispetrssontaurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14belo26benourberry65dave81dilit
dindaelektrafrancoagajdy38hinaulthojanindian3
janzic68jarynjeff73jindrich73jurcakrab88kraca
krko69kuba7maly.petkomilan66milda18mtlondon
packova.ivetpasta82paul68petepetterson76pixieputenka
silvia7vilikvohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-STLSTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-DALDAL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 01. 2018 01:00
TORTOR-STLSTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 17. 01. 2018 03:00
ARIARI-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - NJDNJD26641120
NYRNYR - PHIPHI141391317
TORTOR - STLSTL151471317
DETDET - DALDAL1310131714
NSHNSH - VGKVGK121681416
ARIARI - SJSSJS33291417

Narozeniny hráčů

16.01.Morrow, Brenden39 let
16.01.Ward, Jason39 let
16.01.Lundmark, Jamie37 let
16.01.Sauer, Kurt37 let
16.01.Marjamaki, Masi33 let
16.01.Nokelainen, Petteri32 let
16.01.Trotter, Brock31 let
16.01.OTTDuchene, Matt27 let
16.01.MINZucker, Jason26 let
16.01.Thomson, Ben25 let
16.01.VANPouliot, Derrick24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.01.MTLDanault- hlava
15.01.VGKNeal- nemoc
15.01.VGKEakin- neznámé zranění
15.01.NSHArvidsson- neznámé zranění
15.01.MTLShaw- dolní část těla
15.01.Martel- čelist
14.01.CGYMonahan- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]