New York Islanders - Los Angeles Kings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 17. 12. 2017 v 01:00 SEČ
NYI LAK

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 12. 2017 01:00New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
15. 12. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYINew York Islanders6:4PreviewReviewVideo
14. 12. 2017 01:00New York IslandersNYI-DALDallas Stars2:5PreviewReviewVideo
12. 12. 2017 01:00New York IslandersNYI-WSHWashington Capitals3:1PreviewReviewVideo
10. 12. 2017 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 12. 2017 01:00New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
16. 12. 2017 01:00New York RangersNYR-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
13. 12. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-LAKLos Angeles Kings5:1PreviewReviewVideo
10. 12. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-CARCarolina Hurricanes3:2pPreviewReviewVideo
08. 12. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-OTTOttawa Senators4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 10. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders3:2PreviewReviewVideo
22. 01. 2017 01:00New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
24. 11. 2016 04:30Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo
12. 02. 2016 01:00New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings5:2PreviewReviewVideo
13. 11. 2015 04:30Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders2:1PreviewReviewVideo
27. 03. 2015 00:00New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings2:3PreviewReviewVideo
07. 11. 2014 04:30Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders1:2sPreviewReviewVideo
08. 12. 2013 04:30Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders3:0PreviewReviewVideo
15. 11. 2013 01:00New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings2:3PreviewReviewVideo
11. 02. 2012 19:00New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings2:1pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings332010343100:776-32-018-1510-5-210-5-18-22L
NYI New York Islanders321712337114:1114-32-110-229-2-28-10-14-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings1710522250:383-21-09-85-54W
NYI New York Islanders139222056:421-20-13-107-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings1610512150:393-11-09-75-52L
NYI New York Islanders1981011758:693-12-07-125-54L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15799New York Islanders NYI-LAK Los Angeles Kings2217252428

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
abonentbelo26berry65funesgolohojanignac75
indian3joe33juventus1kuba7lacroixmaly.petkomilan66
ondisondonpasta82petepetrssonpixieputenka
silvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomardave81dilitelektrainanajanzic68krab88
kracalavinamatys1979mik848milan49milan52packova.ivet
petterson76popelkataurus

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
alergiknajagrabarsa14benourbizonekcooljaydetredwingdinda
francoagajdy38hinaultcharljarynjeff73jurca
krko69milda18mirkrumojmir67mtlnavarowskipaul68
rockyvilikvohajswilly

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alergiknajagrabarsa14belo26benourberry65detredwingdilit
indian3jarynkrab88krko69mik848milan49ondon
packova.ivetpasta82paul68petrssonpetterson76pixiesilvia7
taurusvilikvohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentcooljaydave81dindaelektrafrancoafunes
gajdy38hinaulthojancharljanzic68jeff73jindrich73
jurcajuventus1kracakuba7maly.petkomatys1979milan52
milan66milda18mojmir67mtlondispeteputenka

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-STLSTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-DALDAL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 01. 2018 01:00
TORTOR-STLSTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 17. 01. 2018 03:00
ARIARI-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - NJDNJD26641120
NYRNYR - PHIPHI141391317
TORTOR - STLSTL151471317
DETDET - DALDAL1310131714
NSHNSH - VGKVGK121681416
ARIARI - SJSSJS33291417

Narozeniny hráčů

16.01.Morrow, Brenden39 let
16.01.Ward, Jason39 let
16.01.Lundmark, Jamie37 let
16.01.Sauer, Kurt37 let
16.01.Marjamaki, Masi33 let
16.01.Nokelainen, Petteri32 let
16.01.Trotter, Brock31 let
16.01.OTTDuchene, Matt27 let
16.01.MINZucker, Jason26 let
16.01.Thomson, Ben25 let
16.01.VANPouliot, Derrick24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.01.MTLDanault- hlava
15.01.VGKNeal- nemoc
15.01.VGKEakin- neznámé zranění
15.01.NSHArvidsson- neznámé zranění
15.01.MTLShaw- dolní část těla
15.01.Martel- čelist
14.01.CGYMonahan- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]