Minnesota Wild - Edmonton Oilers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 16. 12. 2017 v 20:00 SEČ
MIN EDM

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 12. 2017 20:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers2:3PreviewReviewVideo
15. 12. 2017 02:00Minnesota WildMIN-TORToronto Maple Leafs2:0PreviewReviewVideo
13. 12. 2017 02:00Minnesota WildMIN-CGYCalgary Flames2:1sPreviewReviewVideo
11. 12. 2017 03:00San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild3:4pPreviewReviewVideo
09. 12. 2017 04:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild2:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 12. 2017 20:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers2:3PreviewReviewVideo
15. 12. 2017 03:00Edmonton OilersEDM-NSHNashville Predators0:4PreviewReviewVideo
13. 12. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-EDMEdmonton Oilers2:7PreviewReviewVideo
11. 12. 2017 01:00Toronto Maple LeafsTOR-EDMEdmonton Oilers1:0PreviewReviewVideo
10. 12. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-EDMEdmonton Oilers2:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 02. 2017 03:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild2:5PreviewReviewVideo
10. 12. 2016 02:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers3:2sPreviewReviewVideo
05. 12. 2016 03:30Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild1:2pPreviewReviewVideo
11. 03. 2016 02:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers1:2PreviewReviewVideo
19. 02. 2016 03:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild2:5PreviewReviewVideo
28. 10. 2015 01:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers4:3PreviewReviewVideo
25. 02. 2015 02:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers1:2PreviewReviewVideo
21. 02. 2015 03:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild0:4PreviewReviewVideo
28. 01. 2015 03:30Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild1:2PreviewReviewVideo
12. 03. 2014 01:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers3:4sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MIN Minnesota Wild31171133791:885-32-113-1810-3-27-8-17-34W
EDM Edmonton Oilers32131722893:1054-20-115-175-10-08-7-25-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild1510322244:323-22-09-68-25W
EDM Edmonton Oilers1551001042:571-00-06-93-73L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers178721851:483-20-19-85-51W
MIN Minnesota Wild167811547:562-10-14-125-52W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15795Minnesota Wild MIN-EDM Edmonton Oilers3918113321

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
abonentalergiknajagraaveomarbarsa14belo26benourberry65
bizonekdetredwingdindaelektragajdy38hojancharl
ica62inanajoe33juventus1lacroixlspamatys1979
mik848milan49milan52milda18mirkrumojmir67mtl
nirvanaczondonpasta82paul68petepetrssonpixie
thrashervilikvohajswilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
cooljaydave81dilitfunesgolohinaultindian3
janzic68krab88kracamaly.petkonavarowskipackova.ivetpetterson76
popelkaputenkasilvia7ziguli

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (+1.5)
ckkvvlkfrancoaignac75jarynjeff73lavinamilan66
nkono2011ondisrockytaurus

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentalergiknajagrabarsa14benourberry65detredwingdilit
francoafunesgajdy38hojancharlica62indian3
juventus1krab88lacroixlspamaly.petkomatys1979milan49
milan52milda18mtlondonpackova.ivetpetepetrsson
petterson76putenkasilvia7taurusvilik

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
belo26ckkvvlkcooljaydave81dindaelektrahinault
janzic68jeff73joe33kracamik848milan66mojmir67
nkono2011ondispasta82paul68pixievohajsziguli

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-STLSTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-DALDAL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 01. 2018 01:00
TORTOR-STLSTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 17. 01. 2018 03:00
ARIARI-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - NJDNJD26641120
NYRNYR - PHIPHI141391317
TORTOR - STLSTL151471317
DETDET - DALDAL1310131714
NSHNSH - VGKVGK121681416
ARIARI - SJSSJS33291417

Narozeniny hráčů

16.01.Morrow, Brenden39 let
16.01.Ward, Jason39 let
16.01.Lundmark, Jamie37 let
16.01.Sauer, Kurt37 let
16.01.Marjamaki, Masi33 let
16.01.Nokelainen, Petteri32 let
16.01.Trotter, Brock31 let
16.01.OTTDuchene, Matt27 let
16.01.MINZucker, Jason26 let
16.01.Thomson, Ben25 let
16.01.VANPouliot, Derrick24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.01.MTLDanault- hlava
15.01.VGKNeal- nemoc
15.01.VGKEakin- neznámé zranění
15.01.NSHArvidsson- neznámé zranění
15.01.MTLShaw- dolní část těla
15.01.Martel- čelist
14.01.CGYMonahan- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]