Los Angeles Kings - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 08. 12. 2017 v 04:30 SEČ
LAK OTT

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 12. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-OTTOttawa Senators4:3pPreviewReviewVideo
06. 12. 2017 04:00Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild5:2PreviewReviewVideo
04. 12. 2017 01:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
02. 12. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings1:4PreviewReviewVideo
01. 12. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-LAKLos Angeles Kings2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 12. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-OTTOttawa Senators4:3pPreviewReviewVideo
07. 12. 2017 04:00Anaheim DucksANA-OTTOttawa Senators3:0PreviewReviewVideo
04. 12. 2017 01:00Winnipeg JetsWPG-OTTOttawa Senators5:0PreviewReviewVideo
02. 12. 2017 01:00New York IslandersNYI-OTTOttawa Senators5:6PreviewReviewVideo
30. 11. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 10. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-LAKLos Angeles Kings2:3sPreviewReviewVideo
10. 12. 2016 22:00Los Angeles KingsLAK-OTTOttawa Senators4:1PreviewReviewVideo
12. 11. 2016 01:30Ottawa SenatorsOTT-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo
16. 01. 2016 22:00Los Angeles KingsLAK-OTTOttawa Senators3:5PreviewReviewVideo
15. 12. 2015 01:30Ottawa SenatorsOTT-LAKLos Angeles Kings5:3PreviewReviewVideo
27. 02. 2015 04:30Los Angeles KingsLAK-OTTOttawa Senators0:1PreviewReviewVideo
12. 12. 2014 01:30Ottawa SenatorsOTT-LAKLos Angeles Kings3:5PreviewReviewVideo
14. 12. 2013 20:00Ottawa SenatorsOTT-LAKLos Angeles Kings2:5PreviewReviewVideo
10. 10. 2013 04:30Los Angeles KingsLAK-OTTOttawa Senators4:3pPreviewReviewVideo
24. 01. 2012 04:30Los Angeles KingsLAK-OTTOttawa Senators4:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings2918833990:634-32-017-128-5-210-3-17-36W
OTT Ottawa Senators2691162474:892-61-412-144-5-55-6-11-92L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings158521843:331-21-08-74-62W
OTT Ottawa Senators144551340:500-50-37-74-63L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings1410312147:303-11-09-57-34W
OTT Ottawa Senators125611134:392-11-15-73-72L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15736Los Angeles Kings LAK-OTT Ottawa Senators561033519

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
abonentalergiknajagraaveomarbelo26benourberry65ckkvvlk
detredwingdindaelektraemmettfrancoagajdy38golo
havranhinaulthojanica62ignac75inanajanzic68
jarynjeff73jurcajuventus1kerrykinghanskrko69
kuba7lacroixmaly.petkomatys1979maverick73mik848milan49
milan52milan66milda18mirkrumojmir67mtlondis
ondonpackova.ivetpaul68petepetrikbaranekpixieputenka
rockysilvia7thrashervilikvobejdavohajswilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
dilitfunescharlindian3joe33krab88lspa
navarowskipasta82popelka

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
dave81maario16ortodox201

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
belo26benourberry65dave81dilitdindaemmett
francoagajdy38indian3janzic68jarynjeff73jindrich73
joe33jurcajuventus1krko69lspamaly.petkomik848
milan52milan66milda18ondisortodox201packova.ivetpasta82
paul68petrikbaranekpixieputenkavilikvobejdavohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentdetredwingelektrafuneshavranhinaulthojan
charlica62kerrykrab88kuba7maario16matys1979
milan49mojmir67mtlondonsilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-TORTOR01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-SJSSJS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

nova-action 16. 12. 2017 01:00
NYRNYR-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 12. 2017 04:00
VANVAN-SJSSJS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - CARCAR1422143012
NJDNJD - DALDAL1616182715
NYRNYR - LAKLAK261762814
DETDET - TORTOR910332023
VANVAN - SJSSJS818233211
MINMIN - EDMEDM311062514
BOSBOS - NYRNYR251631918

Narozeniny hráčů

15.12.Wilson, Kyle33 let
15.12.OTTBlunden, Mike31 let
15.12.Gustafsson, Erik29 let
15.12.TBLGourde, Yanni26 let
15.12.CGYCulkin, Ryan24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.12.MINDubnyk- dolní část těla
14.12.FLAMalgin- otřes mozku
14.12.VGKSbisa- dolní část těla
14.12.ARIRinaldo- nemoc
13.12.Rutta- horní část těla
13.12.NJDHall- koleno
13.12.CBJDubinsky- oko
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]