Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 08. 12. 2017 v 01:30 SEČ
TBL COL

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 12. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
06. 12. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders6:2PreviewReviewVideo
03. 12. 2017 01:00Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks5:2PreviewReviewVideo
30. 11. 2017 01:30Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning3:2PreviewReviewVideo
29. 11. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning0:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 12. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
06. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
04. 12. 2017 02:00Colorado AvalancheCOL-DALDallas Stars2:7PreviewReviewVideo
02. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-NJDNew Jersey Devils1:2PreviewReviewVideo
30. 11. 2017 03:30Colorado AvalancheCOL-WPGWinnipeg Jets3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 02. 2017 02:00Colorado AvalancheCOL-TBLTampa Bay Lightning2:3pPreviewReviewVideo
21. 10. 2016 01:30Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche0:4PreviewReviewVideo
13. 01. 2016 03:00Colorado AvalancheCOL-TBLTampa Bay Lightning0:4PreviewReviewVideo
30. 10. 2015 00:30Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche1:2PreviewReviewVideo
23. 02. 2015 01:00Colorado AvalancheCOL-TBLTampa Bay Lightning5:4PreviewReviewVideo
18. 01. 2015 01:00Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche3:2sPreviewReviewVideo
03. 03. 2014 02:00Colorado AvalancheCOL-TBLTampa Bay Lightning6:3PreviewReviewVideo
26. 01. 2014 01:00Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
24. 12. 2011 03:00Colorado AvalancheCOL-TBLTampa Bay Lightning2:1pPreviewReviewVideo
05. 12. 2010 01:30Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche6:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning27196240101:693-21-111-1611-2-18-4-16-42W
COL Colorado Avalanche26121222681:863-21-110-168-5-14-7-14-63L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning1411212356:363-11-05-97-33W
COL Colorado Avalanche148511750:411-10-05-95-53L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning138411745:330-10-16-77-31L
COL Colorado Avalanche12471931:452-11-15-73-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15732Tampa Bay Lightning TBL-COL Colorado Avalanche66221146

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
abonentalergiknajagraaveomarbelo26benourberry65bizonek
ckkvvlkdave81detredwingdilitdindaelektraemmett
funesgajdy38golohavranhinaulthojanica62
ignac75inanaindian3janzic68jarynjeff73joe33
jurcajuventus1kerrykinghanskrab88krko69kuba7
lacroixlspamaly.petkomaverick73mik848milan49milan52
milan66milda18mirkrumojmir67mtlnavarowskiondis
ondonortodox201packova.ivetpasta82paul68petepetrikbaranek
pixiepopelkaputenkarockysilvia7thrashervilik
vobejdavohajswilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
charlmatys1979

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
francoamaario16

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
berry65funesgajdy38havranmaario16matys1979milan52
mojmir67ortodox201pasta82putenka

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbelo26benourckkvvlkdave81detredwingdilit
dindaelektraemmettfrancoahinaulthojancharl
ica62indian3janzic68jarynjeff73jindrich73joe33
jurcajuventus1kerrykrab88krko69kuba7lspa
maly.petkomik848milan49milan66milda18mirkrumtl
ondisondonpackova.ivetpaul68petrikbaranekpixiesilvia7
vilikvobejdavohajswilly

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-TORTOR01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-SJSSJS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

nova-action 16. 12. 2017 01:00
NYRNYR-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 12. 2017 04:00
VANVAN-SJSSJS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - CARCAR1422143012
NJDNJD - DALDAL1616182715
NYRNYR - LAKLAK261762814
DETDET - TORTOR910332023
VANVAN - SJSSJS818233211
MINMIN - EDMEDM311062514
BOSBOS - NYRNYR251631918

Narozeniny hráčů

15.12.Wilson, Kyle33 let
15.12.OTTBlunden, Mike31 let
15.12.Gustafsson, Erik29 let
15.12.TBLGourde, Yanni26 let
15.12.CGYCulkin, Ryan24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.12.MINDubnyk- dolní část těla
14.12.FLAMalgin- otřes mozku
14.12.VGKSbisa- dolní část těla
14.12.ARIRinaldo- nemoc
13.12.Rutta- horní část těla
13.12.NJDHall- koleno
13.12.CBJDubinsky- oko
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]