Detroit Red Wings - Washington Capitals (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 21. 10. 2017 v 01:30 SEČ
DET WSH

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 10. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals3:4pPreviewReviewVideo
19. 10. 2017 01:30Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings6:3PreviewReviewVideo
17. 10. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
14. 10. 2017 04:30Vegas Golden KnightsVGK-DETDetroit Red Wings3:6PreviewReviewVideo
13. 10. 2017 04:00Arizona CoyotesARI-DETDetroit Red Wings2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 10. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals3:4pPreviewReviewVideo
18. 10. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-TORToronto Maple Leafs0:2PreviewReviewVideo
15. 10. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-WSHWashington Capitals8:2PreviewReviewVideo
14. 10. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
12. 10. 2017 01:30Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 02. 2017 20:00Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals3:2sPreviewReviewVideo
10. 02. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-DETDetroit Red Wings6:3PreviewReviewVideo
19. 11. 2016 01:00Washington CapitalsWSH-DETDetroit Red Wings1:0PreviewReviewVideo
09. 12. 2015 01:30Washington CapitalsWSH-DETDetroit Red Wings3:2sPreviewReviewVideo
19. 11. 2015 02:00Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals1:2pPreviewReviewVideo
11. 11. 2015 01:30Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals1:0PreviewReviewVideo
05. 04. 2015 23:00Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals1:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2015 01:00Washington CapitalsWSH-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
30. 10. 2014 00:30Washington CapitalsWSH-DETDetroit Red Wings2:4PreviewReviewVideo
02. 02. 2014 18:30Washington CapitalsWSH-DETDetroit Red Wings6:5pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings7430823:211-01-02-51-1-03-2-04-32L
WSH Washington Capitals7331723:241-11-02-51-2-02-1-13-42L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings211026:50-00-01-11-11L
WSH Washington Capitals312028:60-00-02-11-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings5320617:161-01-01-43-21L
WSH Washington Capitals4211515:181-11-00-42-21L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15405Detroit Red Wings DET-WSH Washington Capitals1126331647

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
charlignac75kerrymik848milan49mojmir67ondis
ondonpetterson76rockyzouma

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
barybelo26czabajdedalebedadilitelektrafunes
golohojanjanzic68jeff73joe33juventus1krko69
lspamakermatys1979milan52milan66myke91packova.ivet
paul68putenkasilvia7thrasherwita

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (-1)
abonentbarsa14benourberry65dave81detredwingdinda
francoagajdy38hapcikica62jarynjindrich73kinghans
korikrab88lacroixmaly.petkomarthezmaverick73milda18
mil.xmirkrumtloldestondra69petepetrsson
pixierichkobrybi10vlades8willy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barsa14czabajdedalebedadetredwingdilitfrancoafunes
ica62krko69lspamaly.petkopackova.ivetpaul68petterson76
vlades8wita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbarybelo26benourberry65dave81dinda
elektragajdy38hapcikhojancharljanzic68jaryn
jeff73jindrich73joe33juventus1kerrykinghanskori
krab88lacroixmakermatys1979maverick73mik848milan49
milan52milda18mojmir67mtlmyke91oldestondis
ondonondra69petepetrssonpixieputenkarichkob
rockyrybi10silvia7willyzouma

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)Review
ANAANA-WPGWPG0:2(0:2, 0:0, -:-)20:59
MINMIN-COLCOL1:2(1:2, 0:0, -:-)23:00
PHIPHI-NYINYI0:1(0:1, 0:0, -:-)23:00
WSHWSH-TBLTBL0:0(0:0, -:-, -:-)00:55
VGKVGK-SJSSJS00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-TORTOR01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-NSHNSH02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-LAKLAK03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 11. 2017 19:00
BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)Review
novasport1 24. 11. 2017 22:00
PHIPHI-NYINYI0:1(0:1, 0:0, -:-)23:00
fanda 25. 11. 2017 03:00
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - SJSSJS361281925
BUFBUF - EDMEDM513372518
NJDNJD - VANVAN2715123015
NYRNYR - DETDET47622221
CBJCBJ - OTTOTT331732518
CARCAR - TORTOR1313281628
STLSTL - NSHNSH44831825
ARIARI - LAKLAK614343015
DALDAL - CGYCGY1423181332

Narozeniny hráčů

24.11.Primeau, Keith46 let
24.11.Radivojevic, Branko37 let
24.11.Fritz, Mitchell37 let
24.11.Foster, Kurtis36 let
24.11.DETBooth, David33 let
24.11.OTTHoffman, Mike28 let
24.11.OTTClaesson, Fredrik25 let
24.11.Hunt, Dryden22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.11.NJDPalmieri- chodidlo
22.11.CHIKempny- nemoc
21.11.VANDorsett- krk
21.11.TBLDotchin- neznámé zranění
21.11.PITMalkin- horní část těla
21.11.NYRMcDonagh- břicho
21.11.FLAVrbata- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]