New Jersey Devils - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 21. 10. 2017 v 01:00 SEČ
NJD SJS

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 10. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-SJSSan Jose Sharks0:3PreviewReviewVideo
20. 10. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils4:5pPreviewReviewVideo
18. 10. 2017 01:30New Jersey DevilsNJD-TBLTampa Bay Lightning5:4sPreviewReviewVideo
15. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
14. 10. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 10. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-SJSSan Jose Sharks0:3PreviewReviewVideo
18. 10. 2017 04:30San Jose SharksSJS-MTLMontreal Canadiens5:2PreviewReviewVideo
15. 10. 2017 04:30San Jose SharksSJS-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
13. 10. 2017 04:30San Jose SharksSJS-BUFBuffalo Sabres3:2PreviewReviewVideo
08. 10. 2017 04:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 02. 2017 18:30New Jersey DevilsNJD-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
22. 11. 2016 04:30San Jose SharksSJS-NJDNew Jersey Devils4:0PreviewReviewVideo
11. 03. 2016 04:30San Jose SharksSJS-NJDNew Jersey Devils0:3PreviewReviewVideo
17. 10. 2015 01:00New Jersey DevilsNJD-SJSSan Jose Sharks1:2sPreviewReviewVideo
20. 01. 2015 04:30San Jose SharksSJS-NJDNew Jersey Devils2:5PreviewReviewVideo
19. 10. 2014 01:00New Jersey DevilsNJD-SJSSan Jose Sharks2:4PreviewReviewVideo
02. 03. 2014 21:00New Jersey DevilsNJD-SJSSan Jose Sharks2:4PreviewReviewVideo
24. 11. 2013 04:30San Jose SharksSJS-NJDNew Jersey Devils2:1PreviewReviewVideo
22. 10. 2011 01:00New Jersey DevilsNJD-SJSSan Jose Sharks3:4sPreviewReviewVideo
12. 02. 2011 01:00New Jersey DevilsNJD-SJSSan Jose Sharks2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils76101231:212-01-02-52-1-04-0-06-13W
SJS San Jose Sharks5230413:160-00-03-22-3-00-0-02-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils3210411:101-01-01-22-11W
SJS San Jose Sharks5230413:160-00-03-22-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils4400820:111-00-01-34-04W
SJS San Jose Sharks000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15404New Jersey Devils NJD-SJS San Jose Sharks3619142437

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (-1)
abonentbarsa14belo26benourberry65detredwingelektra
funesgajdy38golojanzic68jarynkerrykinghans
lacroixmakermaly.petkomatys1979mik848milan49milan66
milda18mil.xmtlondisondonondra69paul68
peterybi10silvia7thrashervlades8willywita
zouma

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dedalebedadilitdindacharlica62jeff73jindrich73
korikrab88krko69lspamilan52myke91packova.ivet
petrssonpetterson76pixieputenkarichkob

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (+1.5)
baryczabajdave81francoahapcikhojanignac75
joe33juventus1marthezmirkrumojmir67oldestrocky

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barsa14berry65czabajdave81dedalebedadetredwingfunes
charlica62jarynjindrich73juventus1korikrab88
matys1979mik848mojmir67myke91ondispetterson76richkob
silvia7vlades8zouma

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbarybelo26benourdilitdindaelektra
francoagajdy38hapcikhojanjanzic68jeff73joe33
kerrykinghanskrko69lspamakermaly.petkomaverick73
milan49milan52milda18mtloldestondonondra69
packova.ivetpaul68petrssonpixieputenkarockyrybi10
willywita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)Review
ANAANA-WPGWPG1:2(0:2, 1:0, -:-)30:56
MINMIN-COLCOL2:2(1:2, 1:0, -:-)32:57
PHIPHI-NYINYI3:2(0:1, 3:1, -:-)32:56
WSHWSH-TBLTBL0:1(0:1, -:-, -:-)10:56
VGKVGK-SJSSJS00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-TORTOR01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-NSHNSH02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-LAKLAK03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 11. 2017 19:00
BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)Review
novasport1 24. 11. 2017 22:00
PHIPHI-NYINYI3:2(0:1, 3:1, -:-)32:56
fanda 25. 11. 2017 03:00
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - SJSSJS361382025
BUFBUF - EDMEDM513382519
NJDNJD - VANVAN2716123016
NYRNYR - DETDET48622222
CBJCBJ - OTTOTT341732618
CARCAR - TORTOR1314281629
STLSTL - NSHNSH44931826
ARIARI - LAKLAK615343016
DALDAL - CGYCGY1423191432

Narozeniny hráčů

24.11.Primeau, Keith46 let
24.11.Radivojevic, Branko37 let
24.11.Fritz, Mitchell37 let
24.11.Foster, Kurtis36 let
24.11.DETBooth, David33 let
24.11.OTTHoffman, Mike28 let
24.11.OTTClaesson, Fredrik25 let
24.11.Hunt, Dryden22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.11.NJDPalmieri- chodidlo
22.11.CHIKempny- nemoc
21.11.VANDorsett- krk
21.11.TBLDotchin- neznámé zranění
21.11.PITMalkin- horní část těla
21.11.NYRMcDonagh- břicho
21.11.FLAVrbata- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]