Buffalo Sabres - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 21. 10. 2017 v 01:00 SEČ
BUF VAN

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 10. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks2:4PreviewReviewVideo
18. 10. 2017 04:00Vegas Golden KnightsVGK-BUFBuffalo Sabres5:4pPreviewReviewVideo
16. 10. 2017 03:00Anaheim DucksANA-BUFBuffalo Sabres1:3PreviewReviewVideo
15. 10. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
13. 10. 2017 04:30San Jose SharksSJS-BUFBuffalo Sabres3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 10. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks2:4PreviewReviewVideo
20. 10. 2017 01:00Boston BruinsBOS-VANVancouver Canucks6:3PreviewReviewVideo
18. 10. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-VANVancouver Canucks0:3PreviewReviewVideo
15. 10. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames2:5PreviewReviewVideo
13. 10. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-WPGWinnipeg Jets2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 02. 2017 01:30Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks2:4PreviewReviewVideo
21. 10. 2016 04:00Vancouver CanucksVAN-BUFBuffalo Sabres2:1PreviewReviewVideo
08. 12. 2015 04:00Vancouver CanucksVAN-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
07. 11. 2015 19:00Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks3:2PreviewReviewVideo
27. 02. 2015 01:00Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks6:3PreviewReviewVideo
31. 01. 2015 04:00Vancouver CanucksVAN-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
24. 03. 2014 01:00Vancouver CanucksVAN-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
18. 10. 2013 01:00Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks0:3PreviewReviewVideo
04. 03. 2012 04:00Vancouver CanucksVAN-BUFBuffalo Sabres3:5PreviewReviewVideo
16. 11. 2010 01:00Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks4:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks6231515:200-10-13-31-2-11-1-02-41L
BUF Buffalo Sabres7142418:280-20-13-40-1-11-3-11-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks412139:140-10-12-21-33L
BUF Buffalo Sabres201114:90-10-11-10-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres5131314:190-10-02-31-41L
VAN Vancouver Canucks211026:60-00-01-11-11L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15403Buffalo Sabres BUF-VAN Vancouver Canucks2825164416

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
abonentbelo26czabajdave81detredwingelektragolo
charljanzic68jeff73jindrich73joe33kerrykori
lacroixmaly.petkomarthezmatys1979mik848milan49oldest
ondonpackova.ivetpaul68petepetterson76richkobthrasher

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitdindafrancoagajdy38hapcikica62ignac75
jarynkinghanskrko69makermilan52milan66mil.x
mojmir67mtlmyke91ondispixieputenkarocky
rybi10silvia7vlades8wita

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (+1.5)
barsa14barybenourberry65dedalebedafuneshojan
juventus1krab88lspamilda18mirkruondra69petrsson
willyzouma

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14barybenourberry65dedalebedadilit
dindagajdy38hapcikhojanjanzic68jeff73jindrich73
joe33kerrykinghanskorikrab88makermaly.petko
matys1979maverick73mik848milan49milan52milda18mojmir67
mtloldestondisondonondra69packova.ivetpaul68
pixieputenkarichkobrockyrybi10silvia7vlades8
witazouma

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
belo26czabajdave81detredwingelektrafrancoafunes
charlica62jarynjuventus1krko69lspamyke91
petrssonpetterson76

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)Review
ANAANA-WPGWPG1:3(0:2, 1:1, -:-)32:57
MINMIN-COLCOL2:2(1:2, 1:0, -:-)34:59
PHIPHI-NYINYI4:2(0:1, 4:1, -:-)37:00
WSHWSH-TBLTBL0:1(0:1, -:-, -:-)13:57
VGKVGK-SJSSJS00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-TORTOR01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-NSHNSH02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-LAKLAK03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 11. 2017 19:00
BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)Review
novasport1 24. 11. 2017 22:00
PHIPHI-NYINYI4:2(0:1, 4:1, -:-)37:00
fanda 25. 11. 2017 03:00
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - SJSSJS361382025
BUFBUF - EDMEDM513382519
NJDNJD - VANVAN2716123016
NYRNYR - DETDET48622222
CBJCBJ - OTTOTT341732618
CARCAR - TORTOR1314281629
STLSTL - NSHNSH44931826
ARIARI - LAKLAK615343016
DALDAL - CGYCGY1423191432

Narozeniny hráčů

24.11.Primeau, Keith46 let
24.11.Radivojevic, Branko37 let
24.11.Fritz, Mitchell37 let
24.11.Foster, Kurtis36 let
24.11.DETBooth, David33 let
24.11.OTTHoffman, Mike28 let
24.11.OTTClaesson, Fredrik25 let
24.11.Hunt, Dryden22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.11.NJDPalmieri- chodidlo
22.11.CHIKempny- nemoc
21.11.VANDorsett- krk
21.11.TBLDotchin- neznámé zranění
21.11.PITMalkin- horní část těla
21.11.NYRMcDonagh- břicho
21.11.FLAVrbata- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]