New York Rangers - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 09. 10. 2017 v 01:00 SEČ
NYR MTL
Pro Montreal se bude jednat o třetí zápas v řadě na cizím kluzišti. Ani jeden z týmů nebyl v sobotu na té správné straně. Rangers dostali výprask v Torontu 8:5 a Montreal byl ve Washingtonu pokořen 6:1, ale hlavně způsobem, který se zase zapíše do historie. Stačí, když se podíváte na review ze zápasu ZDE.

Rangers i přesto, že dostali více gólů, se ukázali v lepším světle. Ve druhé třetině stačili ještě dohnat tříbrankové manko z 5:2 na 5:5. New York dovolil svým soupeřům v prvních dvou zápasech skórovat celkem 12 krát! Henrik Lundqvist byl obětí osmi z nich a to včetně pěti z první třetiny sobotního zápasu. Stejně jako Lundqvist, tak i Carey Price vydržel v brance Montrealu pouze první třetinu, když dostal čtyři góly, tři od Ovechkina, který nakonec zakončil zápas se čtyřmi úspěšnými trefami.

Perličky:
* Obránce Rangers, Kevin Shattenkirk, zaznamenal v sobotu gól a asistenci, a na kontě má již 300 kanadských bodů.
* Zápas s Montrealem bude druhý doma v této sezóně. Rangers začínají v této sezóně převážně doma, když hrají z prvních 11 zápasů hned devět doma.
* Jedná se o první ze dvou vzájemných zápasů tento měsíc. Druhý zápas hostí Montreal 28. října.

Tip redakce NHLportal.cz: 1


Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens2:0PreviewReviewVideo
08. 10. 2017 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers8:5PreviewReviewVideo
06. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-COLColorado Avalanche2:4PreviewReviewVideo
10. 05. 2017 01:30New York RangersNYR-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
06. 05. 2017 21:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers5:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens2:0PreviewReviewVideo
08. 10. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens6:1PreviewReviewVideo
06. 10. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens2:3sPreviewReviewVideo
23. 04. 2017 02:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens3:1PreviewReviewVideo
21. 04. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers2:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 04. 2017 02:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens3:1PreviewReviewVideo
21. 04. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers2:3pPreviewReviewVideo
19. 04. 2017 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens2:1PreviewReviewVideo
17. 04. 2017 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens1:3PreviewReviewVideo
15. 04. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers4:3pPreviewReviewVideo
13. 04. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers0:2PreviewReviewVideo
05. 03. 2017 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens1:4PreviewReviewVideo
22. 02. 2017 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens2:3sPreviewReviewVideo
15. 01. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers5:4PreviewReviewVideo
27. 03. 2016 00:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens211024:81-01-01-10-0-01-1-01-11L
NYR New York Rangers202007:120-00-00-20-1-00-1-00-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens000000:00-00-00-00-00
NYR New York Rangers101002:40-00-00-10-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens211024:81-01-01-11-11L
NYR New York Rangers101005:80-00-00-10-11L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15330New York Rangers NYR-MTL Montreal Canadiens321972033

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (+1.5)
barsa14belo26benourberry65dilitfuneshapcik
harmmheckerthojancharljarynjuventus1kenny81
lspamakermaly.petkomarthezmatys1979mik848milan49
milan52mirkrumyke91ondispackova.ivetpaul68petterson76
pixieseihgessilvia7vlades8

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dave81dindafrancoagajdy38goloica62janzic68
jeff73jindrich73krab88kuba7maverick73mojmir67ondon
petrssonpopelkaputenkathrasherzouma

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
abonentalevesbaryczabajmilda18mtlrichkob

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barsa14berry65czabajdave81francoagajdy38hapcik
janzic68jeff73jindrich73krab88milda18ondonpackova.ivet
paul68petterson76putenkaseihgesthrasherzouma

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbelo26benourdilitdindafunesharmm
heckerthojancharlica62jarynjuventus1kenny81
kuba7lspamakermaly.petkomarthezmatys1979mik848
milan49milan52mirkrumojmir67mtlmyke91ondis
petrssonpixierichkobsilvia7vlades8

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MINMIN-EDMEDM20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-NYRNYR23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-ANAANA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-CBJCBJ02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-NSHNSH04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 12. 2017 20:00
MINMIN-EDMEDM20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 12. 2017 23:00
BOSBOS-NYRNYR23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 17. 12. 2017 04:00
CGYCGY-NSHNSH04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MINMIN - EDMEDM3818113320
BOSBOS - NYRNYR412032327
STLSTL - WPGWPG381011919
OTTOTT - MTLMTL122882216
NYINYI - LAKLAK1713191919
PHIPHI - DALDAL321071325
ARIARI - PITPIT46401525
WSHWSH - ANAANA39831722
CARCAR - CBJCBJ822192118
COLCOL - TBLTBL46401525
CGYCGY - NSHNSH1311231919

Narozeniny hráčů

16.12.Belanger, Eric40 let
16.12.Weber, Mike30 let
16.12.SJSBoedker, Mikkel28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.12.SJSCouture- ústa/pusa
15.12.WSHOrpik- horní část těla
15.12.STLGunnarsson- noha
15.12.NYIBoychuk- horní část těla
14.12.FLAMalgin- otřes mozku
14.12.VGKSbisa- dolní část těla
14.12.MINDubnyk- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]