New York Rangers - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 09. 10. 2017 v 01:00 SEČ
NYR MTL
Pro Montreal se bude jednat o třetí zápas v řadě na cizím kluzišti. Ani jeden z týmů nebyl v sobotu na té správné straně. Rangers dostali výprask v Torontu 8:5 a Montreal byl ve Washingtonu pokořen 6:1, ale hlavně způsobem, který se zase zapíše do historie. Stačí, když se podíváte na review ze zápasu ZDE.

Rangers i přesto, že dostali více gólů, se ukázali v lepším světle. Ve druhé třetině stačili ještě dohnat tříbrankové manko z 5:2 na 5:5. New York dovolil svým soupeřům v prvních dvou zápasech skórovat celkem 12 krát! Henrik Lundqvist byl obětí osmi z nich a to včetně pěti z první třetiny sobotního zápasu. Stejně jako Lundqvist, tak i Carey Price vydržel v brance Montrealu pouze první třetinu, když dostal čtyři góly, tři od Ovechkina, který nakonec zakončil zápas se čtyřmi úspěšnými trefami.

Perličky:
* Obránce Rangers, Kevin Shattenkirk, zaznamenal v sobotu gól a asistenci, a na kontě má již 300 kanadských bodů.
* Zápas s Montrealem bude druhý doma v této sezóně. Rangers začínají v této sezóně převážně doma, když hrají z prvních 11 zápasů hned devět doma.
* Jedná se o první ze dvou vzájemných zápasů tento měsíc. Druhý zápas hostí Montreal 28. října.

Tip redakce NHLportal.cz: 1


Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens2:0PreviewReviewVideo
08. 10. 2017 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers8:5PreviewReviewVideo
06. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-COLColorado Avalanche2:4PreviewReviewVideo
10. 05. 2017 01:30New York RangersNYR-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
06. 05. 2017 21:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers5:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens2:0PreviewReviewVideo
08. 10. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens6:1PreviewReviewVideo
06. 10. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens2:3sPreviewReviewVideo
23. 04. 2017 02:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens3:1PreviewReviewVideo
21. 04. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers2:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 04. 2017 02:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens3:1PreviewReviewVideo
21. 04. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers2:3pPreviewReviewVideo
19. 04. 2017 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens2:1PreviewReviewVideo
17. 04. 2017 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens1:3PreviewReviewVideo
15. 04. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers4:3pPreviewReviewVideo
13. 04. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers0:2PreviewReviewVideo
05. 03. 2017 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens1:4PreviewReviewVideo
22. 02. 2017 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens2:3sPreviewReviewVideo
15. 01. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers5:4PreviewReviewVideo
27. 03. 2016 00:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens211024:81-01-01-10-0-01-1-01-11L
NYR New York Rangers202007:120-00-00-20-1-00-1-00-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens000000:00-00-00-00-00
NYR New York Rangers101002:40-00-00-10-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens211024:81-01-01-11-11L
NYR New York Rangers101005:80-00-00-10-11L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15330New York Rangers NYR-MTL Montreal Canadiens321972033

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (+1.5)
barsa14belo26benourberry65dilitfuneshapcik
harmmheckerthojancharljarynjuventus1kenny81
lspamakermaly.petkomarthezmatys1979mik848milan49
milan52mirkrumyke91ondispackova.ivetpaul68petterson76
pixieseihgessilvia7vlades8

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dave81dindafrancoagajdy38goloica62janzic68
jeff73jindrich73krab88kuba7maverick73mojmir67ondon
petrssonpopelkaputenkathrasherzouma

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
abonentalevesbaryczabajmilda18mtlrichkob

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barsa14berry65czabajdave81francoagajdy38hapcik
janzic68jeff73jindrich73krab88milda18ondonpackova.ivet
paul68petterson76putenkaseihgesthrasherzouma

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbelo26benourdilitdindafunesharmm
heckerthojancharlica62jarynjuventus1kenny81
kuba7lspamakermaly.petkomarthezmatys1979mik848
milan49milan52mirkrumojmir67mtlmyke91ondis
petrssonpixierichkobsilvia7vlades8

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-WSHWSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-PITPIT01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-MTLMTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2017 01:00
BUFBUF-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2017 04:00
ANAANA-MTLMTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - VANVAN1818123110
NJDNJD - SJSSJS2412121625
DETDET - WSHWSH91921538
FLAFLA - PITPIT7636737
WPGWPG - MINMIN1521131624
ANAANA - MTLMTL301453013
NYRNYR - NSHNSH1314152711
PHIPHI - EDMEDM2598731

Narozeniny hráčů

20.10.MTLTaormina, Matt31 let
20.10.Selleck, Eric30 let
20.10.COLWilson, Colin28 let
20.10.Hishon, Joey26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.Compher- prst
19.10.LAKCarter- dolní část těla
19.10.BUFGorges- neznámé zranění
19.10.OTTBorowiecki- horní část těla
19.10.TBLPaquette- dolní část těla
19.10.BUFLehner- nemoc
19.10.PHIWeal- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]