Washington Capitals - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 08. 10. 2017 v 01:00 SEČ
WSH MTL
* Pacioretty zaznamenal čtyři góly a asistenci v posledních čtyřech zahajovacích zápasech, ale má pouze jednu asistenci v posledních druhých zápasech.
* Obránce John Carlson si připsal ve čtvrtek velkou porci strávenou na ledě (27:45). Bylo to o něco více než měli další obránci Dmitry Orlov (26:06), Matt Niskanen (25:03) a Brooks Orpik (24:47).
* Poslední čtyři vzájemné zápasy vyhrál vždy hostující tým. Hostující tým vyhrál i šest zápasů z posledních sedmi, osm z 10 a 21 z 28.

Tip redakce NHLportal.cz: 1


Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 10. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens6:1PreviewReviewVideo
06. 10. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-WSHWashington Capitals4:5sPreviewReviewVideo
11. 05. 2017 01:30Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins0:2PreviewReviewVideo
09. 05. 2017 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
07. 05. 2017 01:15Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 10. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens6:1PreviewReviewVideo
06. 10. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens2:3sPreviewReviewVideo
23. 04. 2017 02:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens3:1PreviewReviewVideo
21. 04. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers2:3pPreviewReviewVideo
19. 04. 2017 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 02. 2017 19:00Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals2:3PreviewReviewVideo
10. 01. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals1:4PreviewReviewVideo
18. 12. 2016 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens1:2PreviewReviewVideo
25. 02. 2016 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens3:4PreviewReviewVideo
27. 12. 2015 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens3:1PreviewReviewVideo
04. 12. 2015 01:30Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals2:3PreviewReviewVideo
03. 04. 2015 01:30Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals4:5sPreviewReviewVideo
31. 01. 2015 19:00Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals1:0pPreviewReviewVideo
10. 10. 2014 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens1:2sPreviewReviewVideo
26. 01. 2014 01:00Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals0:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals110025:41-01-00-10-0-01-0-01-01W
MTL Montreal Canadiens110023:21-01-01-00-0-01-0-01-01W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens000000:00-00-00-00-00
WSH Washington Capitals000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals110025:41-01-00-11-01W
MTL Montreal Canadiens110023:21-01-01-01-01W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15318Washington Capitals WSH-MTL Montreal Canadiens472133028

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (+1.5)
alevesbarsa14belo26benourberry65cooljaydetredwing
dindafunesgajdy38hapcikharmmcharljanzic68
jarynjoe33jurcajuventus1korikrab88kuba7
kuromarthezmaverick73mik848milan49milan52milda18
mirkrumojmir67myke91njumynkono2011ondispaul68
petrssonpetterson76pixieplisa132czpopelkaputenkarichkob
silvia7strelmistrthrashervlades8wita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
baryczabajdave81dilitfrancoagolohojan
ica62ignac75jindrich73lacroixlspamaly.petkomatys1979
mil.xondonpackova.ivetpaja34peterockyzouma

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
abonentjeff73mtl

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barsa14berry65czabajdave81dilitdindahapcik
hojancharlica62jarynjeff73jindrich73jurca
korikrab88lspamaly.petkomatys1979milda18myke91
ondispackova.ivetpaul68petepetterson76pixiethrasher
witazouma

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbelo26benourcooljaydetredwingfrancoafunes
gajdy38harmmjanzic68joe33juventus1kuba7kuro
marthezmaverick73mik848milan49milan52mojmir67mtl
njumyondonpetrssonputenkarichkobsilvia7vlades8

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-WSHWSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-PITPIT01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-MTLMTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2017 01:00
BUFBUF-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2017 04:00
ANAANA-MTLMTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - VANVAN1818123110
NJDNJD - SJSSJS2412121625
DETDET - WSHWSH91921538
FLAFLA - PITPIT7636737
WPGWPG - MINMIN1521131624
ANAANA - MTLMTL301453013
NYRNYR - NSHNSH1314152711
PHIPHI - EDMEDM2598731

Narozeniny hráčů

20.10.MTLTaormina, Matt31 let
20.10.Selleck, Eric30 let
20.10.COLWilson, Colin28 let
20.10.Hishon, Joey26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.Compher- prst
19.10.LAKCarter- dolní část těla
19.10.BUFGorges- neznámé zranění
19.10.OTTBorowiecki- horní část těla
19.10.TBLPaquette- dolní část těla
19.10.BUFLehner- nemoc
19.10.PHIWeal- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]