Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)Review
ANAANA-WPGWPG1:2(0:2, 1:0, -:-)25:59
MINMIN-COLCOL2:2(1:2, 1:0, -:-)27:59
PHIPHI-NYINYI2:1(0:1, 2:0, -:-)28:00
WSHWSH-TBLTBL0:1(0:1, -:-, -:-)06:56
VGKVGK-SJSSJS00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-TORTOR01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-NSHNSH02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-LAKLAK03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 11. 2017 19:00
BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)Review
novasport1 24. 11. 2017 22:00
PHIPHI-NYINYI2:1(0:1, 2:0, -:-)28:00
fanda 25. 11. 2017 03:00
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - SJSSJS361382025
BUFBUF - EDMEDM513382519
NJDNJD - VANVAN2716123016
NYRNYR - DETDET48622222
CBJCBJ - OTTOTT341732618
CARCAR - TORTOR1314281629
STLSTL - NSHNSH44931826
ARIARI - LAKLAK615343016
DALDAL - CGYCGY1423191432

Narozeniny hráčů

24.11.Primeau, Keith46 let
24.11.Radivojevic, Branko37 let
24.11.Fritz, Mitchell37 let
24.11.Foster, Kurtis36 let
24.11.DETBooth, David33 let
24.11.OTTHoffman, Mike28 let
24.11.OTTClaesson, Fredrik25 let
24.11.Hunt, Dryden22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.11.NJDPalmieri- chodidlo
22.11.CHIKempny- nemoc
21.11.VANDorsett- krk
21.11.TBLDotchin- neznámé zranění
21.11.PITMalkin- horní část těla
21.11.NYRMcDonagh- břicho
21.11.FLAVrbata- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]