Videa podle klubů

Všechny týmy:
ANA ARI BOS BUF CGY CAR COL CBJ DAL DET EDM FLA CHI LAK MIN MTL NSH NJD NYI NYR OTT PHI PIT SJS STL TBL TOR VAN VGK WSH WPG

Videa: Týmy - Nashville Predators

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Zápasy týmu

19. 01. 2018 02:00NSHNSH-ARIARI3:2sReview
21. 01. 2018 02:00NSHNSH-FLAFLA4:3Review
24. 01. 2018 02:00NSHNSH-TBLTBL-:-Preview
26. 01. 2018 01:00NJDNJD-NSHNSH-:-Preview
31. 01. 2018 02:00NSHNSH-CHICHI-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NJDNJD37221419
PITPIT - CARCAR3723924
DETDET - PHIPHI82013258
MTLMTL - COLCOL211082211
STLSTL - OTTOTT37311913
NSHNSH - TBLTBL141882210
DALDAL - FLAFLA36501122
EDMEDM - BUFBUF301011319
ANAANA - NYRNYR1217112211
VANVAN - LAKLAK42214248
VGKVGK - CBJCBJ2893923
SJSSJS - WPGWPG221631618

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

20.01.NSHEkholm- nemoc
30.12.NSHForsberg- neznámé zranění
18.11.NSHKamenev- paže
21.01.NSHBass- dolní část těla
21.01.NSHPardy- horní část těla
17.01.NSHGranberg- neznámé zranění
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]