Videa podle klubů

Všechny týmy:
ANA ARI BOS BUF CGY CAR COL CBJ DAL DET EDM FLA CHI LAK MIN MTL NSH NJD NYI NYR OTT PHI PIT SJS STL TBL TOR VAN VGK WSH WPG

Videa: Hity - Detroit Red Wings

Zobrazeno 1-8 z 8<<  Předcházející  1  Následující  >>
29. 04. 2015 - Kronwall suspendován na jedno utkání
Kategorie: Hity
DET TBL
Obránce Detroit Red Wings Niklas Kronwall si nezahraje sedmé rozhodující utkání série mezi Tampou Bay a Detroitem. Byl totiž suspendován Oddělením pro hráčskou bezpečnost na jeden zápas. » Detail videa
18. 10. 2013 - Zákrok Mcleoda na Kronwalla
Kategorie: Hity
COL DET
Čtvrteční zápas s Coloradem opustil Niklas Kronwall nuceně velmi brzy po zahájení hry. Cody Mcleod mu přivodil tímto zákrokem otřes mozku. » Detail videa
20. 09. 2013 - Pulkkinenův zákrok na Kostku
Kategorie: Hity
DET CHI
V zápase Detroitu s Chicagem se tvrdým zákrokem na Michaela Kostku prezentoval finský útočník Teemu Pulkkinen, který od disciplinární komise vyfasoval čtyřzápasový trest. Video obsahuje i vysvětlení komise. » Detail videa
06. 05. 2013 - Justin Abdelkader sestřelil Toni Lydmana
Kategorie: Hity
ANA DET
Nedávno jste mohli vidět hit Erica Gryby na Larse Ellera, který byl, podle našeho názoru, čistý, což se ale už nedá říct o hitu Justina Abdelkadera na Toni Lydmana. Tento "skok" ohodnotila NHL suspendací na dva zápasy. » Detail videa
21. 02. 2012 - Top 10 hitů Niklase Kronwalla
Kategorie: Hity
DET
SportsCentre si doslova libuje v připravování nejrůznějších TOP 10. Tentokrát se za mořem zaměřili na švédskou zeď v obraně Detroitu Niklase Kronwalla. A u něj si nemohli vybrat jinou věc než jeho hity. Zde je tedy deset nejlepších hitů z dílny tohot... » Detail videa
14. 02. 2012 - Rinaldův hit na Jonathana Ericssona
Kategorie: Hity
DET PHI
Tento hit Zaca Rinalda na Jonathana Ericssona nezůstal bez odezvy u disciplinárního úseku vedení NHL. Ten mu vyměřil dvouzápasový trest. » Detail videa
14. 02. 2012 - Kronwall v Brierově cestě
Kategorie: Hity
DET PHI
Danny Briere u mantinelu přebíhá přihrávku, zvedá hlavu, a kdo se před ním znenadání neobjeví. Přesně tak, švédský zadák Niklas Kronwall, jenž přidal do své 'stromové' sbírky další korálek. » Detail videa
05. 02. 2012 - Hit Niklase Kronwalla na Aleše Hemského
Kategorie: Hity
DET EDM
Při vítězství Edmontonu Oilers nad Detroitem Red Wings 5:4 po samostatných nájezdech si v zápase počkal Niklas Kronwall na českého štírka Aleše Hemského, který to opravdu odnesl. » Detail videa

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD3:1(3:0, 0:1, 0:0)Review
BUFBUF-DALDAL1:7(0:2, 1:4, 0:1)Review
COLCOL-NYRNYR3:1(1:0, 1:1, 1:0)Review
CGYCGY-WPGWPG1:2s(1:0, 0:1, 0:0, 0:1)Review
MTLMTL-BOSBOS0:0(0:0, -:-, -:-)17:57
OTTOTT-TORTOR0:1(0:1, -:-, -:-)16:58
DETDET-CARCAR1:1(1:1, -:-, -:-)20:00
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 23. 01. 2018 01:00
NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

14. 01. 2018 18:30CHICHI-DETDET0:4Review
17. 01. 2018 01:30DETDET-DALDAL2:4Review
21. 01. 2018 01:00DETDET-CARCAR-:-Preview
23. 01. 2018 01:00NJDNJD-DETDET-:-Preview
24. 01. 2018 01:30DETDET-PHIPHI-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
SJSSJS - PITPIT2122132521
NSHNSH - FLAFLA50533117
STLSTL - ARIARI56111926
CHICHI - NYINYI421151928
MINMIN - TBLTBL1120253115
EDMEDM - VANVAN361662224
WSHWSH - PHIPHI35571722
CARCAR - VGKVGK912251524
WPGWPG - VANVAN00000
ANAANA - SJSSJS00000
LAKLAK - NYRNYR00000

Narozeniny hráčů

21.01.Weight, Doug47 let
21.01.Zyuzin, Andrei40 let
21.01.Heatley, Dany37 let
21.01.Stephan, Tobias34 let
21.01.MINSuter, Ryan33 let
21.01.LAKQuick, Jonathan32 let
21.01.DETHelm, Darren31 let
21.01.Bartulis, Oskars31 let
21.01.MTLFarnham, Bobby29 let
21.01.VGKMcNabb, Brayden27 let
21.01.Yevenko, Oleg27 let
21.01.WPGHowden, Quinton26 let
21.01.PITKuhnhackl, Tom26 let
21.01.Molino, Griffen24 let
21.01.OTTEnglund, Andreas22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

13.01.DETAbdelkader- dolní část těla
13.01.DETHelm- dolní část těla
22.12.DETGlendening- horní část těla
15.09.DETTangradi- koleno
05.03.DETSproul- dolní část těla
14.10.DETFranzen- neznámé zranění
27.03.DETCole- horní část těla
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]