Videa podle klubů

Všechny týmy:
ANA ARI BOS BUF CGY CAR COL CBJ DAL DET EDM FLA CHI LAK MIN MTL NSH NJD NYI NYR OTT PHI PIT SJS STL TBL TOR VAN VGK WSH WPG

Videa: Hity - Columbus Blue Jackets

Zobrazeno 1-1 z 1<<  Předcházející  1  Následující  >>
29. 10. 2013 - Francois Beaucheminův hit na Artema Anisimova
Kategorie: Hity
ANA CBJ
Na tento okamžik bude asi ještě dlouho vzpomínat Artem Anisimov, kterého si vyhlédl Francois Beauchemin a doslova ho přejel. » Detail videa

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)Review
ANAANA-WPGWPG0:2(0:2, 0:0, -:-)20:59
MINMIN-COLCOL1:2(1:2, 0:0, -:-)23:00
PHIPHI-NYINYI0:1(0:1, 0:0, -:-)23:00
WSHWSH-TBLTBL0:0(0:0, -:-, -:-)00:55
VGKVGK-SJSSJS00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-TORTOR01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-NSHNSH02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-LAKLAK03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

fanda 02. 12. 2017 01:00
CBJCBJ-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

21. 11. 2017 01:00BUFBUF-CBJCBJ2:3Review
23. 11. 2017 01:00CBJCBJ-CGYCGY1:0pReview
25. 11. 2017 01:00CBJCBJ-OTTOTT-:-Preview
28. 11. 2017 01:30MTLMTL-CBJCBJ-:-Preview
29. 11. 2017 01:00CBJCBJ-CARCAR-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - SJSSJS361281925
BUFBUF - EDMEDM513372518
NJDNJD - VANVAN2715123015
NYRNYR - DETDET47622221
CBJCBJ - OTTOTT331732518
CARCAR - TORTOR1313281628
STLSTL - NSHNSH44831825
ARIARI - LAKLAK614343015
DALDAL - CGYCGY1423181332

Narozeniny hráčů

24.11.Primeau, Keith46 let
24.11.Radivojevic, Branko37 let
24.11.Fritz, Mitchell37 let
24.11.Foster, Kurtis36 let
24.11.DETBooth, David33 let
24.11.OTTHoffman, Mike28 let
24.11.OTTClaesson, Fredrik25 let
24.11.Hunt, Dryden22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

13.11.CBJWennberg- neznámé zranění
09.11.CBJDalpe- horní část těla
05.11.CBJCalvert- horní část těla
22.09.CBJRamage- kolenní šlacha
16.10.CBJCampbell- suspendace
12.03.CBJClarkson- neznámé zranění
05.10.CBJHorton- záda
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]