Videa podle klubů

Všechny týmy:
ANA ARI BOS BUF CGY CAR COL CBJ DAL DET EDM FLA CHI LAK MIN MTL NSH NJD NYI NYR OTT PHI PIT SJS STL TBL TOR VAN VGK WSH WPG

Videa: Profily hráčů - Edmonton Oilers

Zobrazeno 1-3 z 3<<  Předcházející  1  Následující  >>
27. 06. 2015 - Oilers vybírají McDavida
Kategorie: Profily hráčů
EDM
Edmonton Oilers očekávaně vybrali z první celkové pozice letošního draftu talentovaného Kanaďana Connora McDavida. » Detail videa
01. 09. 2013 - Legendy NHL: Esa Tikkanen
Kategorie: Profily hráčů
EDM
Esa Tikkanen rozhodně nebyl oblíbeným hráčem mezi soupeři. Často dával svou tvrdou hrou soupeři najevo, kdo je na ledě pánem. V Oilers působil v 80. letech po boku Jariho Kurriho nebo Wayna Gretzkyho. » Detail videa
12. 08. 2013 - Wayne Gretzky - Vysoko nade všemi
Kategorie: Profily hráčů
EDM LAK NYR STL
Dokument o Waynu Gretzkém, nejlepšímu hokejistovi v historii hokeje. » Detail videa

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 26. 01. 2018 03:00
EDMEDM-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

14. 01. 2018 04:00VGKVGK-EDMEDM2:3pReview
21. 01. 2018 04:00EDMEDM-VANVAN5:2Review
24. 01. 2018 03:00EDMEDM-BUFBUF-:-Preview
26. 01. 2018 03:00EDMEDM-CGYCGY-:-Preview
02. 02. 2018 03:00EDMEDM-COLCOL-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NJDNJD46321623
PITPIT - CARCAR43351128
DETDET - PHIPHI925162811
MTLMTL - COLCOL2312142613
STLSTL - OTTOTT43512414
NSHNSH - TBLTBL1722102612
DALDAL - FLAFLA44601227
EDMEDM - BUFBUF361131325
ANAANA - NYRNYR1620122613
VANVAN - LAKLAK625182612
VGKVGK - CBJCBJ37941028
SJSSJS - WPGWPG271861822

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

14.01.EDMNugent-Hopkins- neznámé zranění
27.09.EDMStanton- chodidlo
07.12.EDMFayne- neznámé zranění
05.12.EDMFerence- neznámé zranění
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]