Videa podle klubů

Všechny týmy:
ANA ARI BOS BUF CGY CAR COL CBJ DAL DET EDM FLA CHI LAK MIN MTL NSH NJD NYI NYR OTT PHI PIT SJS STL TBL TOR VAN VGK WSH WPG

Videa: Bitky - Philadelphia Flyers

Zobrazeno 1-10 z 10<<  Předcházející  1  Následující  >>
23. 04. 2016 - Bitka: Oshie vs Schenn
Kategorie: Bitky
PHI WSH
Uplynulo teprve 10 sekund od začátku pátého utkání mezi Washingtonem a Philadelphií (0:2) a už se do sebe pustili Brayden Schenn a T.J. Oshie. » Detail videa
02. 11. 2013 - Hromadná bitka Flyers vs. Capitals
Kategorie: Bitky
PHI WSH
Páteční zápas mezi Philadelphií a Washingtonem skončil jednoznačně 7:0 a tak se jenom čekalo, kdy se na ledě semele něco většího. Ve třetí třetině se rozpoutala hromadná bitka a poprali se spolu dokonce i brankáři Ray Emery a Braden Holtby, kterému s... » Detail videa
03. 10. 2013 - Joffrey Lupul vs Brayden Schenn - 2.10.2013
Kategorie: Bitky
PHI TOR
V nočním zápase Philadelphie Flyers a Toronta Maple Leafs si to mezi sebou rozdali v pěstním souboji Joffrey Lupul (TOR) a Brayden Schenn (PHI). Koho tipujete na vítěze bitky? Podívejte se na video. » Detail videa
28. 09. 2013 - Tom Wilson vs Brayden Schenn - 27.9.2013
Kategorie: Bitky
PHI WSH
V zápase Washingtonu Capitals a Philadelphia Flyers se do sebe pustili Tom Wilson a Brayden Schenn. Oba dva si před vhazováním dohodli bitku a tak se také stalo. Washington se nakonec radoval z výhry 6:3. » Detail videa
11. 09. 2013 - Tyrell Goulbourne vs Tom Wilson - 9.9.2013
Kategorie: Bitky
PHI WSH
Kdo by si myslel, že nováčkovské zápasy před novou sezónou NHL jsou v klidu, ten se šeredně mýlí. Své o tom můžou říkat například Tyrell Goulbourne a Tom Wilson, kteří se do sebe pustili předevčírem v zápase Philadelphie Flyer a Washington Capitals. ... » Detail videa
11. 02. 2012 - Scott Hartnell vs Dion Phaneuf
Kategorie: Bitky
PHI TOR
Dion Phaneuf nešetrně postrčil na mantinel Scotta Hartnella, jemuž k následné pomstě nezabránil ani fakt, že právě vstřelil branku. Její oslavu tak vyměnil za pěstní souboj s torontským kapitánem. » Detail videa
04. 02. 2012 - Ilya Kovalchuk vs Brayden Schenn
Kategorie: Bitky
NJD PHI
I hvězda Devils, Ilya Kovalchuk, někdy shodí rukavice. Tentokrát si to rozdal s Braydenem Schennem a následně bylo na trestné lavici Devils opravdu plno. » Detail videa
17. 12. 2011 - Nathan Horton vs Zac Rinaldo 17.12.2011
Kategorie: Bitky
BOS PHI
Zápas mezi bostonskými Medvědy a Letci z Philadelphie jednoznačně vyzněl pro hostující, kteří Flyers porazili 6:0, když už bylo rozhodnuto po první třetině (4:0). V zápase byly hned tři bitky a jedna z nich byla mezi Nathanem Hortonem a Zacem Rinalde... » Detail videa
17. 12. 2011 - Johnny Boychuk vs Scott Hartnell 17.12.2011
Kategorie: Bitky
BOS PHI
Zápas mezi bostonskými Medvědy a Letci z Philadelphie jednoznačně vyzněl pro hostující, kteří Flyers porazili 6:0, když už bylo rozhodnuto po první třetině (4:0). V zápase byly hned tři bitky a jedna z nich byla mezi Johnnym Boychukem a Scottem Hartn... » Detail videa
17. 12. 2011 - Zdeno Chára vs Jody Shelley 17.12.2011
Kategorie: Bitky
BOS PHI
Zápas mezi bostonskými Medvědy a Letci z Philadelphie jednoznačně vyzněl pro hostující, kteří Flyers porazili 6:0, když už bylo rozhodnuto po první třetině (4:0). V zápase byly hned tři bitky a jedna z nich byla mezi Zdenem Chárou a Jody Shelleym. » Detail videa

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-STLSTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-DALDAL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 20. 01. 2018 19:00
PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

07. 01. 2018 19:00PHIPHI-BUFBUF4:1Review
14. 01. 2018 01:00NJDNJD-PHIPHI3:5Review
17. 01. 2018 01:00NYRNYR-PHIPHI-:-Preview
19. 01. 2018 01:00PHIPHI-TORTOR-:-Preview
20. 01. 2018 19:00PHIPHI-NJDNJD-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - NJDNJD26741121
NYRNYR - PHIPHI141491417
TORTOR - STLSTL161471417
DETDET - DALDAL1310141814
NSHNSH - VGKVGK121781516
ARIARI - SJSSJS33301418

Narozeniny hráčů

16.01.Morrow, Brenden39 let
16.01.Ward, Jason39 let
16.01.Lundmark, Jamie37 let
16.01.Sauer, Kurt37 let
16.01.Marjamaki, Masi33 let
16.01.Nokelainen, Petteri32 let
16.01.Trotter, Brock31 let
16.01.OTTDuchene, Matt27 let
16.01.MINZucker, Jason26 let
16.01.Thomson, Ben25 let
16.01.VANPouliot, Derrick24 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

12.01.PHIGostisbehere- nemoc
23.09.PHIMcDonald- dolní část těla
14.04.PHIStolarz- dolní část těla
25.09.PHIBourdon- otřes mozku
08.08.PHIAlderson- neznámé zranění
21.11.PHIPronger- otřes mozku
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]