Zápasy týmu Philadelphia Flyers v sezóně 2017/18

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18

Základní část

ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 10. 2017 04:30San Jose SharksSJS-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReviewVideo
06. 10. 2017 04:00Los Angeles KingsLAK-PHIPhiladelphia Flyers2:0PreviewReviewVideo
08. 10. 2017 04:00Anaheim DucksANA-PHIPhiladelphia Flyers2:3pPreviewReviewVideo
11. 10. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-PHIPhiladelphia Flyers6:5PreviewReviewVideo
15. 10. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-WSHWashington Capitals8:2PreviewReviewVideo
18. 10. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-FLAFlorida Panthers5:1PreviewReviewVideo
20. 10. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-NSHNashville Predators0:1PreviewReviewVideo
21. 10. 2017 19:00Philadelphia FlyersPHI-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
25. 10. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-ANAAnaheim Ducks2:6PreviewReviewVideo
27. 10. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers5:4PreviewReviewVideo
29. 10. 2017 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo
31. 10. 2017 00:00Philadelphia FlyersPHI-ARIArizona Coyotes3:4pPreviewReviewVideo
02. 11. 2017 01:00Chicago BlackhawksCHI-PHIPhiladelphia Flyers3:0PreviewReviewVideo
03. 11. 2017 01:00St. Louis BluesSTL-PHIPhiladelphia Flyers0:2PreviewReviewVideo
05. 11. 2017 00:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche4:5sPreviewReviewVideo
10. 11. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-CHIChicago Blackhawks3:1PreviewReviewVideo
12. 11. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-MINMinnesota Wild0:1PreviewReviewVideo
15. 11. 2017 02:00Minnesota WildMIN-PHIPhiladelphia Flyers3:0PreviewReviewVideo
17. 11. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-PHIPhiladelphia Flyers3:2sPreviewReviewVideo
18. 11. 2017 19:00Philadelphia FlyersPHI-CGYCalgary Flames4:5pPreviewReviewVideo
22. 11. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
23. 11. 2017 01:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers4:3pPreviewReviewVideo
24. 11. 2017 22:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders4:5pPreviewReviewVideo
28. 11. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers5:4pPreviewReviewVideo
29. 11. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-SJSSan Jose Sharks1:3PreviewReviewVideo
02. 12. 2017 19:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins0:3PreviewReviewVideo
05. 12. 2017 03:00Calgary FlamesCGY-PHIPhiladelphia Flyers2:5PreviewReviewVideo
07. 12. 2017 03:30Edmonton OilersEDM-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo
08. 12. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-PHIPhiladelphia Flyers1:4PreviewReviewVideo
13. 12. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs4:2PreviewReviewVideo
15. 12. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres2:1PreviewReviewVideo
17. 12. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-DALDallas Stars2:1pPreviewReviewVideo
19. 12. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-LAKLos Angeles Kings1:4PreviewReviewVideo
21. 12. 2017 02:00Philadelphia FlyersPHI-DETDetroit Red Wings4:3PreviewReviewVideo
23. 12. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo
24. 12. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PHIPhiladelphia Flyers2:1sPreviewReviewVideo
29. 12. 2017 01:30Florida PanthersFLA-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
30. 12. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReviewVideo
03. 01. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins1:5PreviewReviewVideo
05. 01. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders6:4PreviewReviewVideo
06. 01. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-STLSt. Louis Blues6:3PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres4:1PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReviewVideo
17. 01. 2018 01:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
19. 01. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs-:-PreviewReviewVideo
20. 01. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils-:-PreviewReviewVideo
21. 01. 2018 18:30Washington CapitalsWSH-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
24. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-TBLTampa Bay Lightning-:-PreviewReviewVideo
01. 02. 2018 02:00Washington CapitalsWSH-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
02. 02. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
03. 02. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
07. 02. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
09. 02. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens-:-PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 02:00Arizona CoyotesARI-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
12. 02. 2018 02:00Vegas Golden KnightsVGK-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils-:-PreviewReviewVideo
17. 02. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
18. 02. 2018 18:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
21. 02. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens-:-PreviewReviewVideo
23. 02. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-CBJColumbus Blue Jackets-:-PreviewReviewVideo
24. 02. 2018 20:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
27. 02. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
02. 03. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes-:-PreviewReviewVideo
03. 03. 2018 19:00Tampa Bay LightningTBL-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
04. 03. 2018 21:00Florida PanthersFLA-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
08. 03. 2018 02:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
09. 03. 2018 01:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
10. 03. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
13. 03. 2018 00:00Philadelphia FlyersPHI-VGKVegas Golden Knights-:-PreviewReviewVideo
16. 03. 2018 00:00Philadelphia FlyersPHI-CBJColumbus Blue Jackets-:-PreviewReviewVideo
18. 03. 2018 00:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
18. 03. 2018 22:00Philadelphia FlyersPHI-WSHWashington Capitals-:-PreviewReviewVideo
21. 03. 2018 00:30Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
23. 03. 2018 00:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
25. 03. 2018 18:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
28. 03. 2018 02:30Dallas StarsDAL-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
29. 03. 2018 04:00Colorado AvalancheCOL-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
01. 04. 2018 18:30Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins-:-PreviewReviewVideo
04. 04. 2018 01:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
06. 04. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes-:-PreviewReviewVideo
07. 04. 2018 21:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-STLSTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-DALDAL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 20. 01. 2018 19:00
PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

07. 01. 2018 19:00PHIPHI-BUFBUF4:1Review
14. 01. 2018 01:00NJDNJD-PHIPHI3:5Review
17. 01. 2018 01:00NYRNYR-PHIPHI-:-Preview
19. 01. 2018 01:00PHIPHI-TORTOR-:-Preview
20. 01. 2018 19:00PHIPHI-NJDNJD-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - NJDNJD26741121
NYRNYR - PHIPHI141491417
TORTOR - STLSTL161471417
DETDET - DALDAL1310141814
NSHNSH - VGKVGK121781516
ARIARI - SJSSJS33301418

Narozeniny hráčů

16.01.Morrow, Brenden39 let
16.01.Ward, Jason39 let
16.01.Lundmark, Jamie37 let
16.01.Sauer, Kurt37 let
16.01.Marjamaki, Masi33 let
16.01.Nokelainen, Petteri32 let
16.01.Trotter, Brock31 let
16.01.OTTDuchene, Matt27 let
16.01.MINZucker, Jason26 let
16.01.Thomson, Ben25 let
16.01.VANPouliot, Derrick24 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

12.01.PHIGostisbehere- nemoc
23.09.PHIMcDonald- dolní část těla
14.04.PHIStolarz- dolní část těla
25.09.PHIBourdon- otřes mozku
08.08.PHIAlderson- neznámé zranění
21.11.PHIPronger- otřes mozku
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]