Zápasy týmu Ottawa Senators v sezóně 2017/18

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18

Základní část

ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 10. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-WSHWashington Capitals4:5sPreviewReviewVideo
08. 10. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-DETDetroit Red Wings1:2sPreviewReviewVideo
11. 10. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-OTTOttawa Senators2:3sPreviewReviewVideo
14. 10. 2017 03:00Calgary FlamesCGY-OTTOttawa Senators0:6PreviewReviewVideo
15. 10. 2017 04:00Edmonton OilersEDM-OTTOttawa Senators1:6PreviewReviewVideo
18. 10. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-VANVancouver Canucks0:3PreviewReviewVideo
20. 10. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils4:5pPreviewReviewVideo
22. 10. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs6:3PreviewReviewVideo
25. 10. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-LAKLos Angeles Kings2:3sPreviewReviewVideo
27. 10. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers5:4PreviewReviewVideo
28. 10. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators5:4sPreviewReviewVideo
31. 10. 2017 00:30Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens3:8PreviewReviewVideo
03. 11. 2017 00:30Ottawa SenatorsOTT-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
04. 11. 2017 19:00Ottawa SenatorsOTT-VGKVegas Golden Knights4:5PreviewReviewVideo
10. 11. 2017 20:00Colorado AvalancheCOL-OTTOttawa Senators3:4pPreviewReviewVideo
11. 11. 2017 19:00Ottawa SenatorsOTT-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo
17. 11. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins1:3PreviewReviewVideo
18. 11. 2017 20:00Ottawa SenatorsOTT-ARIArizona Coyotes2:3pPreviewReviewVideo
20. 11. 2017 01:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators3:0PreviewReviewVideo
23. 11. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-OTTOttawa Senators5:2PreviewReviewVideo
25. 11. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
26. 11. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-NYINew York Islanders-:-PreviewReviewVideo
30. 11. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
02. 12. 2017 01:00New York IslandersNYI-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
04. 12. 2017 01:00Winnipeg JetsWPG-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
07. 12. 2017 04:00Anaheim DucksANA-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
08. 12. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
10. 12. 2017 04:00San Jose SharksSJS-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
13. 12. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
14. 12. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
17. 12. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens-:-PreviewReviewVideo
20. 12. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-MINMinnesota Wild-:-PreviewReviewVideo
22. 12. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
24. 12. 2017 01:00Florida PanthersFLA-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
28. 12. 2017 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
30. 12. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-CBJColumbus Blue Jackets-:-PreviewReviewVideo
31. 12. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins-:-PreviewReviewVideo
04. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
06. 01. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-SJSSan Jose Sharks-:-PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 01:00Ottawa SenatorsOTT-TBLTampa Bay Lightning-:-PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
11. 01. 2018 01:30Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
19. 01. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-STLSt. Louis Blues-:-PreviewReviewVideo
21. 01. 2018 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs-:-PreviewReviewVideo
23. 01. 2018 02:00Minnesota WildMIN-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
24. 01. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins-:-PreviewReviewVideo
31. 01. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
02. 02. 2018 01:00Ottawa SenatorsOTT-ANAAnaheim Ducks-:-PreviewReviewVideo
03. 02. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
04. 02. 2018 19:00Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
07. 02. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils-:-PreviewReviewVideo
09. 02. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres-:-PreviewReviewVideo
17. 02. 2018 20:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
20. 02. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
22. 02. 2018 02:00Chicago BlackhawksCHI-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
23. 02. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-TBLTampa Bay Lightning-:-PreviewReviewVideo
24. 02. 2018 20:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
28. 02. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
03. 03. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
04. 03. 2018 02:00Arizona CoyotesARI-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
06. 03. 2018 02:30Dallas StarsDAL-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
09. 03. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres-:-PreviewReviewVideo
10. 03. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-CGYCalgary Flames-:-PreviewReviewVideo
13. 03. 2018 00:30Florida PanthersFLA-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
14. 03. 2018 00:30Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
17. 03. 2018 00:30Ottawa SenatorsOTT-DALDallas Stars-:-PreviewReviewVideo
18. 03. 2018 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
21. 03. 2018 00:30Ottawa SenatorsOTT-FLAFlorida Panthers-:-PreviewReviewVideo
23. 03. 2018 00:30Ottawa SenatorsOTT-EDMEdmonton Oilers-:-PreviewReviewVideo
25. 03. 2018 00:00Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes-:-PreviewReviewVideo
27. 03. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
28. 03. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-NYINew York Islanders-:-PreviewReviewVideo
30. 03. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-FLAFlorida Panthers-:-PreviewReviewVideo
31. 03. 2018 20:00Detroit Red WingsDET-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
03. 04. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
05. 04. 2018 01:30Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
07. 04. 2018 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
08. 04. 2018 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)Review
ANAANA-WPGWPG1:2(0:2, 1:0, -:-)31:00
MINMIN-COLCOL2:2(1:2, 1:0, -:-)34:00
PHIPHI-NYINYI4:2(0:1, 4:1, -:-)34:00
WSHWSH-TBLTBL0:1(0:1, -:-, -:-)12:55
VGKVGK-SJSSJS00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-TORTOR01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-NSHNSH02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-LAKLAK03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 30. 11. 2017 01:30
MTLMTL-OTTOTT01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

20. 11. 2017 01:00NYRNYR-OTTOTT3:0Review
23. 11. 2017 01:00WSHWSH-OTTOTT5:2Review
25. 11. 2017 01:00CBJCBJ-OTTOTT-:-Preview
26. 11. 2017 01:00OTTOTT-NYINYI-:-Preview
30. 11. 2017 01:30MTLMTL-OTTOTT-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - SJSSJS361382025
BUFBUF - EDMEDM513382519
NJDNJD - VANVAN2716123016
NYRNYR - DETDET48622222
CBJCBJ - OTTOTT341732618
CARCAR - TORTOR1314281629
STLSTL - NSHNSH44931826
ARIARI - LAKLAK615343016
DALDAL - CGYCGY1423191432

Narozeniny hráčů

24.11.Primeau, Keith46 let
24.11.Radivojevic, Branko37 let
24.11.Fritz, Mitchell37 let
24.11.Foster, Kurtis36 let
24.11.DETBooth, David33 let
24.11.OTTHoffman, Mike28 let
24.11.OTTClaesson, Fredrik25 let
24.11.Hunt, Dryden22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

20.11.OTTBorowiecki- otřes mozku
17.11.OTTWideman- kolenní šlacha
11.11.OTTSmith- palec
29.05.OTTMacArthur- krk
29.05.OTTStalberg- břicho
05.04.OTTGomez- neznámé zranění
09.02.OTTPhillips- obecná bolest
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]