Zápasy týmu New York Rangers v sezóně 2017/18

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18

Základní část

ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-COLColorado Avalanche2:4PreviewReviewVideo
08. 10. 2017 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers8:5PreviewReviewVideo
09. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens2:0PreviewReviewVideo
11. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-STLSt. Louis Blues1:3PreviewReviewVideo
14. 10. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYRNew York Rangers3:1PreviewReviewVideo
15. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
18. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins4:5pPreviewReviewVideo
20. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders3:4sPreviewReviewVideo
21. 10. 2017 18:30New York RangersNYR-NSHNashville Predators4:2PreviewReviewVideo
24. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
27. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-ARIArizona Coyotes5:2PreviewReviewVideo
29. 10. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers5:4PreviewReviewVideo
01. 11. 2017 00:00New York RangersNYR-VGKVegas Golden Knights6:4PreviewReviewVideo
03. 11. 2017 00:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers1:2pPreviewReviewVideo
05. 11. 2017 00:00Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers4:5pPreviewReviewVideo
07. 11. 2017 01:00New York RangersNYR-CBJColumbus Blue Jackets5:3PreviewReviewVideo
09. 11. 2017 02:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins4:2PreviewReviewVideo
11. 11. 2017 19:00New York RangersNYR-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
16. 11. 2017 02:00Chicago BlackhawksCHI-NYRNew York Rangers6:3PreviewReviewVideo
18. 11. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYRNew York Rangers2:0PreviewReviewVideo
20. 11. 2017 01:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators3:0PreviewReviewVideo
23. 11. 2017 01:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers1:6PreviewReviewVideo
25. 11. 2017 01:00New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings2:1pPreviewReviewVideo
26. 11. 2017 20:00New York RangersNYR-VANVancouver Canucks4:3sPreviewReviewVideo
29. 11. 2017 01:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers4:5PreviewReviewVideo
02. 12. 2017 01:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes5:1PreviewReviewVideo
06. 12. 2017 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers3:4PreviewReviewVideo
09. 12. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers4:2PreviewReviewVideo
10. 12. 2017 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo
12. 12. 2017 01:00New York RangersNYR-DALDallas Stars1:2sPreviewReviewVideo
14. 12. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo
16. 12. 2017 01:00New York RangersNYR-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
16. 12. 2017 23:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers2:3pPreviewReviewVideo
20. 12. 2017 01:00New York RangersNYR-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
22. 12. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers4:3sPreviewReviewVideo
24. 12. 2017 01:00New York RangersNYR-TORToronto Maple Leafs2:3PreviewReviewVideo
28. 12. 2017 02:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals1:0sPreviewReviewVideo
30. 12. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-NYRNew York Rangers3:2sPreviewReviewVideo
01. 01. 2018 19:00Buffalo SabresBUF-NYRNew York Rangers2:3pPreviewReviewVideo
04. 01. 2018 02:00New York RangersNYR-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 02:00Arizona CoyotesARI-NYRNew York Rangers1:2sPreviewReviewVideo
08. 01. 2018 03:30Vegas Golden KnightsVGK-NYRNew York Rangers2:1PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 19:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders2:7PreviewReviewVideo
15. 01. 2018 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2018 01:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers5:1PreviewReviewVideo
19. 01. 2018 01:30New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres4:3PreviewReviewVideo
20. 01. 2018 21:00Colorado AvalancheCOL-NYRNew York Rangers3:1PreviewReviewVideo
22. 01. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-NYRNew York Rangers4:2PreviewReviewVideo
24. 01. 2018 04:00Anaheim DucksANA-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 04:30San Jose SharksSJS-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
02. 02. 2018 01:00New York RangersNYR-TORToronto Maple Leafs-:-PreviewReviewVideo
04. 02. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
06. 02. 2018 02:30Dallas StarsDAL-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
08. 02. 2018 02:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins-:-PreviewReviewVideo
10. 02. 2018 01:00New York RangersNYR-CGYCalgary Flames-:-PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 21:00Winnipeg JetsWPG-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 02:00Minnesota WildMIN-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
17. 02. 2018 20:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
18. 02. 2018 18:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers-:-PreviewReviewVideo
23. 02. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
24. 02. 2018 01:00New York RangersNYR-MINMinnesota Wild-:-PreviewReviewVideo
26. 02. 2018 01:00New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
01. 03. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
03. 03. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
04. 03. 2018 04:30Edmonton OilersEDM-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
07. 03. 2018 01:00New York RangersNYR-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
09. 03. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
11. 03. 2018 01:00Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
13. 03. 2018 00:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes-:-PreviewReviewVideo
15. 03. 2018 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
18. 03. 2018 01:00St. Louis BluesSTL-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
21. 03. 2018 00:00New York RangersNYR-CBJColumbus Blue Jackets-:-PreviewReviewVideo
23. 03. 2018 00:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
25. 03. 2018 00:00New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres-:-PreviewReviewVideo
27. 03. 2018 01:30New York RangersNYR-WSHWashington Capitals-:-PreviewReviewVideo
29. 03. 2018 02:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
31. 03. 2018 01:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning-:-PreviewReviewVideo
01. 04. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
04. 04. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
06. 04. 2018 01:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
07. 04. 2018 21:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-TBLTBL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-NYINYI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 02. 02. 2018 01:00
NYRNYR-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

20. 01. 2018 21:00COLCOL-NYRNYR3:1Review
22. 01. 2018 04:30LAKLAK-NYRNYR4:2Review
24. 01. 2018 04:00ANAANA-NYRNYR-:-Preview
26. 01. 2018 04:30SJSSJS-NYRNYR-:-Preview
02. 02. 2018 01:00NYRNYR-TORTOR-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - DETDET30872113
TORTOR - COLCOL27116926
MINMIN - OTTOTT37441915
CHICHI - TBLTBL612271421
ARIARI - NYINYI512281026
CGYCGY - BUFBUF43201718

Narozeniny hráčů

22.01.Bossy, Mike61 let
22.01.Donovan, Shean43 let
22.01.Vyborny, David43 let
22.01.Esche, Robert40 let
22.01.Eager, Ben34 let
22.01.Grossmann, Nicklas33 let
22.01.COLMitchell, John33 let
22.01.Moller, Oscar29 let
22.01.Alderson, Brandon26 let
22.01.CGYGillies, Jon24 let
22.01.TBLBlujus, Dylan24 let
22.01.STLFabbri, Robby22 let
22.01.Ho-Sang, Joshua22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

19.01.NYRShattenkirk- koleno
14.01.NYRHayes- neznámé zranění
28.12.NYRKreider- horní část těla
02.06.NYRSkapski- kyčel
19.12.NYRCrabb- nemoc
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]