Zápasy týmu Nashville Predators v sezóně 2017/18

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18

Základní část

ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 10. 2017 01:00Boston BruinsBOS-NSHNashville Predators4:3PreviewReviewVideo
08. 10. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NSHNashville Predators4:0PreviewReviewVideo
11. 10. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-PHIPhiladelphia Flyers6:5PreviewReviewVideo
13. 10. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars4:1PreviewReviewVideo
15. 10. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators2:1pPreviewReviewVideo
18. 10. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
20. 10. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-NSHNashville Predators0:1PreviewReviewVideo
21. 10. 2017 18:30New York RangersNYR-NSHNashville Predators4:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames2:3sPreviewReviewVideo
28. 10. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators1:2PreviewReviewVideo
29. 10. 2017 03:00Nashville PredatorsNSH-NYINew York Islanders2:6PreviewReviewVideo
02. 11. 2017 03:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
04. 11. 2017 03:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators3:5PreviewReviewVideo
05. 11. 2017 02:30Los Angeles KingsLAK-NSHNashville Predators3:4pPreviewReviewVideo
08. 11. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NSHNashville Predators1:3PreviewReviewVideo
12. 11. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-PITPittsburgh Penguins5:4sPreviewReviewVideo
15. 11. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-WSHWashington Capitals6:3PreviewReviewVideo
17. 11. 2017 02:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators6:4PreviewReviewVideo
19. 11. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
21. 11. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets5:3PreviewReviewVideo
23. 11. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-MTLMontreal Canadiens3:2sPreviewReviewVideo
25. 11. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators0:2PreviewReviewVideo
26. 11. 2017 19:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators4:3sPreviewReviewVideo
29. 11. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks3:2PreviewReviewVideo
01. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks3:5PreviewReviewVideo
03. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks3:2sPreviewReviewVideo
05. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-BOSBoston Bruins5:3PreviewReviewVideo
06. 12. 2017 02:30Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators2:5PreviewReviewVideo
09. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-VGKVegas Golden Knights3:4sPreviewReviewVideo
14. 12. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-NSHNashville Predators1:7PreviewReviewVideo
15. 12. 2017 03:00Edmonton OilersEDM-NSHNashville Predators0:4PreviewReviewVideo
17. 12. 2017 04:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators0:2PreviewReviewVideo
20. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets4:6PreviewReviewVideo
22. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo
24. 12. 2017 02:00Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators4:3sPreviewReviewVideo
28. 12. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators1:2PreviewReviewVideo
30. 12. 2017 02:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators4:2PreviewReviewVideo
31. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-MINMinnesota Wild3:0PreviewReviewVideo
03. 01. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-NSHNashville Predators3:0PreviewReviewVideo
05. 01. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators3:2pPreviewReviewVideo
07. 01. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-NSHNashville Predators3:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
17. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-VGKVegas Golden Knights1:0PreviewReviewVideo
19. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes3:2sPreviewReviewVideo
21. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
24. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-TBLTampa Bay Lightning-:-PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
31. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
02. 02. 2018 02:30Nashville PredatorsNSH-LAKLos Angeles Kings-:-PreviewReviewVideo
04. 02. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo
06. 02. 2018 01:00New York IslandersNYI-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
08. 02. 2018 01:30Toronto Maple LeafsTOR-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
09. 02. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 01:00Montreal CanadiensMTL-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues-:-PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames-:-PreviewReviewVideo
18. 02. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
20. 02. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
21. 02. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
23. 02. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks-:-PreviewReviewVideo
25. 02. 2018 18:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues-:-PreviewReviewVideo
28. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
02. 03. 2018 03:00Edmonton OilersEDM-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
03. 03. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
04. 03. 2018 21:00Colorado AvalancheCOL-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
07. 03. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars-:-PreviewReviewVideo
09. 03. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks-:-PreviewReviewVideo
11. 03. 2018 03:00Nashville PredatorsNSH-NJDNew Jersey Devils-:-PreviewReviewVideo
14. 03. 2018 01:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
16. 03. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
17. 03. 2018 02:00Colorado AvalancheCOL-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
20. 03. 2018 00:00Buffalo SabresBUF-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
23. 03. 2018 01:00Nashville PredatorsNSH-TORToronto Maple Leafs-:-PreviewReviewVideo
25. 03. 2018 01:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
26. 03. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
28. 03. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-MINMinnesota Wild-:-PreviewReviewVideo
30. 03. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks-:-PreviewReviewVideo
01. 04. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-BUFBuffalo Sabres-:-PreviewReviewVideo
02. 04. 2018 00:00Tampa Bay LightningTBL-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
04. 04. 2018 01:30Florida PanthersFLA-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
06. 04. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
08. 04. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-CBJColumbus Blue Jackets-:-PreviewReviewVideo

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Zápasy týmu

19. 01. 2018 02:00NSHNSH-ARIARI3:2sReview
21. 01. 2018 02:00NSHNSH-FLAFLA4:3Review
24. 01. 2018 02:00NSHNSH-TBLTBL-:-Preview
26. 01. 2018 01:00NJDNJD-NSHNSH-:-Preview
31. 01. 2018 02:00NSHNSH-CHICHI-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NJDNJD35221417
PITPIT - CARCAR3622823
DETDET - PHIPHI71913247
MTLMTL - COLCOL201072011
STLSTL - OTTOTT35311812
NSHNSH - TBLTBL13178228
DALDAL - FLAFLA34501120
EDMEDM - BUFBUF281011218
ANAANA - NYRNYR1215112011
VANVAN - LAKLAK42113228
VGKVGK - CBJCBJ2693822
SJSSJS - WPGWPG211621616

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

20.01.NSHEkholm- nemoc
30.12.NSHForsberg- neznámé zranění
18.11.NSHKamenev- paže
21.01.NSHBass- dolní část těla
21.01.NSHPardy- horní část těla
17.01.NSHGranberg- neznámé zranění
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]