Zápasy týmu Chicago Blackhawks v sezóně 2017/18

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18

Základní část

ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 10. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-PITPittsburgh Penguins10:1PreviewReviewVideo
08. 10. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets5:1PreviewReviewVideo
10. 10. 2017 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CHIChicago Blackhawks4:3pPreviewReviewVideo
11. 10. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-CHIChicago Blackhawks1:3PreviewReviewVideo
13. 10. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild2:5PreviewReviewVideo
15. 10. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators2:1pPreviewReviewVideo
19. 10. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
20. 10. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers1:2pPreviewReviewVideo
22. 10. 2017 03:00Arizona CoyotesARI-CHIChicago Blackhawks2:4PreviewReviewVideo
25. 10. 2017 04:00Vegas Golden KnightsVGK-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators1:2PreviewReviewVideo
29. 10. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks6:3PreviewReviewVideo
02. 11. 2017 01:00Chicago BlackhawksCHI-PHIPhiladelphia Flyers3:0PreviewReviewVideo
05. 11. 2017 01:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks0:2PreviewReviewVideo
06. 11. 2017 01:00Chicago BlackhawksCHI-MTLMontreal Canadiens0:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-CHIChicago Blackhawks3:1PreviewReviewVideo
12. 11. 2017 01:00Carolina HurricanesCAR-CHIChicago Blackhawks3:4pPreviewReviewVideo
13. 11. 2017 01:00Chicago BlackhawksCHI-NJDNew Jersey Devils5:7PreviewReviewVideo
16. 11. 2017 02:00Chicago BlackhawksCHI-NYRNew York Rangers6:3PreviewReviewVideo
19. 11. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CHIChicago Blackhawks1:2PreviewReviewVideo
23. 11. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks3:2pPreviewReviewVideo
26. 11. 2017 01:00Florida PanthersFLA-CHIChicago Blackhawks1:4PreviewReviewVideo
28. 11. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks7:3PreviewReviewVideo
29. 11. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks3:2PreviewReviewVideo
01. 12. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars3:4pPreviewReviewVideo
03. 12. 2017 03:00Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks3:2sPreviewReviewVideo
04. 12. 2017 01:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
07. 12. 2017 02:00Washington CapitalsWSH-CHIChicago Blackhawks6:2PreviewReviewVideo
09. 12. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-BUFBuffalo Sabres3:2pPreviewReviewVideo
11. 12. 2017 01:00Chicago BlackhawksCHI-ARIArizona Coyotes3:1PreviewReviewVideo
13. 12. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-FLAFlorida Panthers3:2pPreviewReviewVideo
15. 12. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-CHIChicago Blackhawks1:5PreviewReviewVideo
18. 12. 2017 01:00Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild4:1PreviewReviewVideo
22. 12. 2017 02:30Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks4:0PreviewReviewVideo
24. 12. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-CHIChicago Blackhawks4:1PreviewReviewVideo
29. 12. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
30. 12. 2017 03:00Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks3:4pPreviewReviewVideo
01. 01. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks4:3pPreviewReviewVideo
04. 01. 2018 02:00New York RangersNYR-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
06. 01. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-VGKVegas Golden Knights4:5PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 21:00Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers4:1PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-CHIChicago Blackhawks2:8PreviewReviewVideo
11. 01. 2018 02:00Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild1:2PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-WPGWinnipeg Jets2:1PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 18:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings0:4PreviewReviewVideo
21. 01. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-NYINew York Islanders3:7PreviewReviewVideo
23. 01. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning0:2PreviewReviewVideo
25. 01. 2018 02:00Chicago BlackhawksCHI-TORToronto Maple Leafs-:-PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
31. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
02. 02. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
04. 02. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
07. 02. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames-:-PreviewReviewVideo
09. 02. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars-:-PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
13. 02. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks-:-PreviewReviewVideo
18. 02. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-WSHWashington Capitals-:-PreviewReviewVideo
20. 02. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings-:-PreviewReviewVideo
22. 02. 2018 02:00Chicago BlackhawksCHI-OTTOttawa Senators-:-PreviewReviewVideo
24. 02. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-SJSSan Jose Sharks-:-PreviewReviewVideo
25. 02. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
02. 03. 2018 04:00San Jose SharksSJS-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
03. 03. 2018 22:00Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
04. 03. 2018 22:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
07. 03. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
09. 03. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-CARCarolina Hurricanes-:-PreviewReviewVideo
10. 03. 2018 19:00Boston BruinsBOS-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
11. 03. 2018 17:30Chicago BlackhawksCHI-BOSBoston Bruins-:-PreviewReviewVideo
16. 03. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
17. 03. 2018 18:00Buffalo SabresBUF-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
19. 03. 2018 00:30Chicago BlackhawksCHI-STLSt. Louis Blues-:-PreviewReviewVideo
21. 03. 2018 01:30Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche-:-PreviewReviewVideo
23. 03. 2018 01:30Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks-:-PreviewReviewVideo
25. 03. 2018 00:00New York IslandersNYI-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
27. 03. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-SJSSan Jose Sharks-:-PreviewReviewVideo
30. 03. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-WPGWinnipeg Jets-:-PreviewReviewVideo
31. 03. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
05. 04. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo
07. 04. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-STLSt. Louis Blues-:-PreviewReviewVideo
08. 04. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReviewVideo

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 25. 01. 2018 02:00
CHICHI-TORTOR02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

21. 01. 2018 02:30CHICHI-NYINYI3:7Review
23. 01. 2018 02:30CHICHI-TBLTBL0:2Review
25. 01. 2018 02:00CHICHI-TORTOR-:-Preview
26. 01. 2018 01:30DETDET-CHICHI-:-Preview
31. 01. 2018 02:00NSHNSH-CHICHI-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NJDNJD46321623
PITPIT - CARCAR43351128
DETDET - PHIPHI925162811
MTLMTL - COLCOL2312142613
STLSTL - OTTOTT43512414
NSHNSH - TBLTBL1722102612
DALDAL - FLAFLA44601227
EDMEDM - BUFBUF361131325
ANAANA - NYRNYR1620122613
VANVAN - LAKLAK625182612
VGKVGK - CBJCBJ37941028
SJSSJS - WPGWPG271861822

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan49 let
23.01.Holmstrom, Tomas45 let
23.01.Bouchard, Joel44 let
23.01.Hannan, Scott39 let
23.01.Daigneault, Maxime34 let
23.01.Tardif, Jamie33 let
23.01.St-Denis, Frederic32 let
23.01.TORKomarov, Leo31 let
23.01.MacMillan, Mark26 let
23.01.Lessio, Lucas25 let
23.01.NYRNieves, Boo24 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

27.12.CHICrawford- neznámé zranění
04.10.CHITootoo- horní část těla
21.06.CHIHossa- nemoc
08.04.CHIRozsival- horní část těla
08.04.CHIDesjardins- dolní část těla
23.09.CHIFleischmann- neznámé zranění
24.03.CHIRoss- suspendace
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]