Tabulky NHL - konference v sezóně 2017/18 (celkem)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Typ tabulky:celkemdomavenku

Východní konference

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.TBL Tampa Bay Lightning *86111329:231-10-13-54-0-02-1-16-21W
2.NJD New Jersey Devils *76101231:212-01-02-52-1-04-0-06-13W
3.TOR Toronto Maple Leafs76101234:222-00-01-63-1-03-0-06-13W
4.CBJ Columbus Blue Jackets75201021:152-00-04-32-1-03-1-05-21L
5.PIT Pittsburgh Penguins7421925:291-10-02-52-0-12-2-04-32W
6.OTT Ottawa Senators7313924:181-31-23-40-1-33-0-03-42L
7.PHI Philadelphia Flyers7430826:171-00-03-42-1-02-2-04-31L
8.DET Detroit Red Wings7430823:211-01-02-51-1-03-2-04-32L
9.CAR Carolina Hurricanes5311714:121-11-03-21-0-12-1-03-22W
10.WSH Washington Capitals7331723:241-11-02-51-2-02-1-13-42L
11.NYI New York Islanders7331719:211-11-15-21-0-12-3-03-41W
12.BOS Boston Bruins6330620:210-00-02-42-1-01-2-03-31W
13.FLA Florida Panthers5230417:200-00-00-52-0-00-3-02-32L
14.BUF Buffalo Sabres7142418:280-20-13-40-1-11-3-11-61L
15.NYR New York Rangers8152420:300-20-14-41-3-20-2-01-75L
16.MTL Montreal Canadiens7151311:271-11-03-40-1-11-4-01-66L

Západní konference

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.STL St. Louis Blues *86201227:212-01-03-52-0-04-2-06-22W
2.LAK Los Angeles Kings *65011121:100-10-03-34-0-11-0-05-13W
3.VGK Vegas Golden Knights65101020:152-00-03-33-1-02-0-05-12W
4.CHI Chicago Blackhawks84221028:201-20-03-53-1-11-1-14-42L
5.NSH Nashville Predators7421919:170-10-05-23-0-01-2-14-32W
6.DAL Dallas Stars7430819:180-00-04-33-1-01-2-04-33W
7.CGY Calgary Flames7430818:191-00-03-41-2-03-1-04-31L
8.COL Colorado Avalanche8440823:210-00-05-32-1-02-3-04-43L
9.WPG Winnipeg Jets6330618:230-00-01-51-2-02-1-03-31L
10.VAN Vancouver Canucks6231515:200-10-13-31-2-11-1-02-41L
11.ANA Anaheim Ducks6231512:170-10-05-12-2-10-1-02-42L
12.MIN Minnesota Wild4112415:160-20-10-40-0-11-1-11-31L
13.SJS San Jose Sharks5230413:160-00-03-22-3-00-0-02-31W
14.EDM Edmonton Oilers6240413:201-00-03-31-3-01-1-02-41W
15.ARI Arizona Coyotes7061116:300-10-02-50-3-10-3-00-77L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-WSHWSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-PITPIT01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-MTLMTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2017 01:00
BUFBUF-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2017 04:00
ANAANA-MTLMTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - VANVAN1817123010
NJDNJD - SJSSJS2412111624
DETDET - WSHWSH91920537
FLAFLA - PITPIT7635736
WPGWPG - MINMIN1520131524
ANAANA - MTLMTL301443012
NYRNYR - NSHNSH1214152710
PHIPHI - EDMEDM2597730

Narozeniny hráčů

20.10.MTLTaormina, Matt31 let
20.10.Selleck, Eric30 let
20.10.COLWilson, Colin28 let
20.10.Hishon, Joey26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.Compher- prst
19.10.LAKCarter- dolní část těla
19.10.BUFGorges- neznámé zranění
19.10.OTTBorowiecki- horní část těla
19.10.TBLPaquette- dolní část těla
19.10.BUFLehner- nemoc
19.10.PHIWeal- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]