Statistiky hráčů - Čas strávený na ledě v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Ryan SuterMINObránce4662329-4221100020986.12%428212340.00%
2.Drew DoughtyLAKObránce4472330+18302911411205.83%676111950.00%
3.John CarlsonWSHObránce4553035-22221500211263.97%318011780.00%
4.Seth JonesCBJObránce4682230-11631000101435.59%476511370.00%
5.Victor HedmanTBLObránce4462733+243211202101254.80%7758112750.00%
6.Duncan KeithCHIObránce4502222-6140700001050.00%188211160.00%
7.Kris LetangPITObránce4332528-123421401001272.36%645811080.00%
8.Oliver Ekman-LarssonARIObránce4571320-40144800101146.14%954711050.00%
9.Mark GiordanoCGYObránce4581321+10441611321166.90%479410990.00%
10.TJ BrodieCGYObránce4521719-9161100000672.99%106510880.00%
11.Alex PietrangeloSTLObránce4272330+12122701211156.09%239110740.00%
12.Ivan ProvorovPHIObránce4381422+6122400001037.77%919610650.00%
13.Keith YandleFLAObránce4332023+320070100873.45%145010640.00%
14.Brent BurnsSJSObránce4272633-182241601111813.87%535810630.00%
15.John KlingbergDALObránce4563541+91411400201085.56%225510580.00%
16.Erik JohnsonCOLObránce4161117+5500301311175.13%708810510.00%
17.Matt DumbaMINObránce4691524+2240401328710.34%72631049100.00%
18.Dmitry OrlovWSHObránce455914+1112010010786.41%736710480.00%
19.Marco ScandellaBUFObránce4411213-418010100811.23%516510480.00%
20.Colton ParaykoSTLObránce4651924+242800001184.24%588210470.00%
21.Alex GoligoskiARIObránce4551722-2116070021657.69%796910410.00%
22.Jaccob SlavinCARObránce453912-106010011783.85%249910340.00%
23.Mattias EkholmNSHObránce4261521+6284101110698.70%456510330.00%
24.Jake GardinerTORObránce4531720-122170000664.55%195610290.00%
25.Aaron EkbladFLAObránce4376130521400001116.31%397010280.00%
26.Nick LeddyNYIObránce4562228-19142100011986.12%536410250.00%
27.PK SubbanNSHObránce4292332+6443160000979.28%6240101933.33%
28.Jeff PetryMTLObránce4441418-22182100010924.35%1056410190.00%
29.Justin FaulkCARObránce4541014-13281700101283.12%825710100.00%
30.Jacob TroubaWPGObránce4631518+4300301201152.61%728710090.00%
31.Ron HainseyTORObránce4531417+714110110417.32%518910010.00%
32.Morgan RiellyTORObránce4552631-11011200001144.39%21499940.00%
33.Jason DemersARIObránce4531013-1527030010664.55%41549920.00%
34.Connor McDavidEDMCentr46153752+1012311033114010.71%152998541.14%
35.Darnell NurseEDMObránce4661218+13420000211065.66%88829850.00%
36.Esa LindellDALObránce4541216+1310250000914.40%48699850.00%
37.Zdeno Chara svkBOSObránce424913+2129000020705.71%89749830.00%
38.Jonas BrodinMINObránce464610+1524000010419.76%18939830.00%
39.Alec MartinezLAKObránce414812+110150000646.25%551189800.00%
40.Erik KarlssonOTTObránce3732730-16141801001052.86%35609760.00%
41.Zach WerenskiCBJObránce42111021+282600211209.17%29559750.00%
42.Roman JosiNSHObránce3981725+11851201201306.15%42549720.00%
43.Mike GreenDETObránce43520250261120000905.56%49449700.00%
44.Anze KopitarLAKCentr44182745+1412313014010317.48%282996654.10%
45.Cody CeciOTTObránce42549-78020010726.94%80929630.00%
46.Tyler MyersWPGObránce4651823+9283141120826.10%30639620.00%
47.Charlie McAvoyBOSObránce4251924+15352600104810.42%96519600.00%
48.Michael Del ZottoVANObránce4521214-1822040000742.70%118629560.00%
49.Sidney CrosbyPITCentr46173047-1040724003113212.88%361895553.39%
50.Dougie HamiltonCGYObránce4581422+13302400411375.84%4045953100.00%
51.Oscar KlefbomEDMObránce423811-10141411001252.40%30909490.00%
52.Nate SchmidtVGKObránce4221719+138040000603.33%25689490.00%
53.Joel EdmundsonSTLObránce466915049000000827.32%761049460.00%
54.Aleksander BarkovFLACentr42142640+31227440013710.22%203494554.11%
55.Artemi PanarinCBJLevé křídlo46122638+41641200211319.16%979450.00%
56.Blake WheelerWPGPravé křídlo46143953+626423012014010.00%454093546.15%
57.Ryan McDonaghNYRObránce3901919+1020040000580.00%421079350.00%
58.Vincent TrocheckFLACentr43172441-332612223015311.11%783193353.16%
59.Brooks OrpikWSHObránce45066-743000000240.00%1331039320.00%
60.Marc-Edouard VlasicSJSObránce415813+64120121855.88%13759290.00%
61.Josh MansonANAObránce4531922+1948000100714.23%93539290.00%
62.Jake MuzzinLAKObránce4132023+928150000903.33%99809280.00%
63.Derek ForbortLAKObránce44189+933000000541.85%83899280.00%
64.Jared SpurgeonMINObránce3751823-26180010736.85%35889250.00%
65.Josh MorrisseyWPGObránce4651318+626010000628.06%809492050.00%
66.Sean CouturierPHICentr43252045+161569004013019.23%442291753.38%
67.Rasmus RistolainenBUFObránce3521416-1129060011852.35%99589170.00%
68.John TavaresNYICentr45243054016715232114117.02%192291351.22%
69.Vladimir TarasenkoSTLPravé křídlo46192544+161131100311919.95%43229130.00%
70.Tyler SeguinDALCentr45221941+223813114118511.89%382691154.78%
71.Patrick KaneCHIPravé křídlo45182745-320314003215711.46%87910100.00%
72.Brian DumoulinPITObránce44235-1110000000593.39%55779050.00%
73.Brayden SchennSTLCentr46172744+1738412006111814.41%741890145.74%
74.David SavardCBJObránce45268-622000000822.44%77779000.00%
75.Karl AlznerMTLObránce44167-718000100462.17%83809000.00%
76.Nikita KucherovTBLPravé křídlo44273360+1528321004015317.65%17689975.00%
77.Jack EichelBUFCentr44182341-132616022015111.92%311989840.90%
78.Kevin ShattenkirkNYRObránce4451823-13422120011925.43%41638950.00%
79.Jack JohnsonCBJObránce46257-58000010563.57%49858930.00%
80.Justin BraunSJSObránce4211617+724000000611.64%82808900.00%
81.Jonathan ToewsCHICentr45141731+93414000013010.77%241688857.40%
82.Alex OvechkinWSHLevé křídlo45282149+1116817005319314.51%841188740.00%
83.Dan HamhuisDALObránce4311213+221020010352.86%43588840.00%
84.Jordan StaalCARCentr4513152801639222010612.26%1052188353.55%
85.Anton StralmanTBLObránce424812+2114000000755.33%51418830.00%
86.Olli MaattaPITObránce4631417-614050010953.16%61648820.00%
87.Brady SkjeiNYRObránce4421113-116020010912.20%68658820.00%
88.Claude GirouxPHICentr43144054+101242100008716.09%141388157.24%
89.Derek StepanARICentr4591928-191421022001217.44%352788047.94%
90.Mark StoneOTTPravé křídlo42182442+10617113110018.00%422587754.35%
91.Alexander RadulovDALPravé křídlo45172340-138512003110915.60%332887750.00%
92.Jamie BennDALLevé křídlo45182442+931513012013613.24%812887556.36%
93.Ryan O'ReillyBUFCentr43111930-1326602111119.91%292487561.09%
94.Andy GreeneNJDObránce41279-18000000444.55%431018750.00%
95.Brent SeabrookCHIObránce4421012+824020000692.90%42878740.00%
96.Paul StastnySTLCentr46102131-8122401101079.35%292387354.87%
97.Evander KaneBUFLevé křídlo44162036-9342833201769.09%901687143.42%
98.Nick FolignoCBJLevé křídlo469918-6342300108610.47%1153787045.12%
99.Jonathan HuberdeauFLALevé křídlo43162844-118412002011513.91%181686655.88%
100.Dustin BrownLAKPravé křídlo44151732+161657002110813.89%1221886632.43%
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>