Statistiky hráčů - Úspěšnost střelby v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Play off
Pozice:  Všichni | Útočníci | Levá křídla | Pravá křídla | Centři | Obránci
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
POŘ.JMÉNOTÝMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Patrick EavesANAPravé křídlo210100000010333.33%51330.00%
2.Landon FerraroMINCentr2101+10000000333.33%1090.00%
3.Vadim ShipachyovVGKCentr3101+32000010333.33%103257.14%
4.Peter Cehlarik svkBOSLevé křídlo5112+22000000333.33%327450.00%
5.Andrei MironovCOLObránce10123+212000000333.33%19161110.00%
6.Marcus SorensenSJSPravé křídlo15303-350000101030.00%15111590.00%
7.Brett ConnollyWSHPravé křídlo3610313-4103300103627.78%431341856.25%
8.Alexander KerfootCOLCentr40111930-32231400004027.50%171554537.87%
9.Christopher DiDomenicoOTTCentr13336+161300001127.27%9613738.46%
10.Derek DorsettVANPravé křídlo20729-1740022102626.92%39143060.00%
11.William KarlssonVGKCentr42231437+2243622518925.84%192576945.86%
12.Nick LappinNJDPravé křídlo2101+10000000425.00%31210.00%
13.Lee StempniakCARPravé křídlo2112-10110000425.00%30270.00%
14.Brendan LemieuxWPGLevé křídlo8101+119000000425.00%101640.00%
15.Michael AmadioLAKCentr8101-24000000425.00%405253.85%
16.Jared BollANAPravé křídlo9101014000000425.00%90400.00%
17.Kevin RoyANALevé křídlo25617+361100102623.08%1173420.00%
18.Anders LeeNYILevé křídlo45251540-424712002011022.73%532276875.00%
19.Jaden SchwartzSTLLevé křídlo30142135+2384500206322.22%251157738.78%
20.Sonny MilanoCBJLevé křídlo358513-260200213622.22%1873810.00%
21.Mathieu PerreaultWPGCentr34131326+61851100106021.67%471146461.76%
22.Matthew NietoCOLLevé křídlo368715+1140000103821.05%123051320.00%
23.Nicolas DeslauriersMTLLevé křídlo24639+1090001102920.69%10112262100.00%
24.Brian GibbonsNJDCentr42121022+11140034316020.00%263362436.67%
25.Jesper FastNYRPravé křídlo3671017+5120000003520.00%712552227.27%
26.Justin BaileyBUFPravé křídlo7213-220000001020.00%105840.00%
27.Torrey MitchellMTL LAKCentr28235-8160000001811.11%201628154.05%
28.Brad MarchandBOSLevé křídlo34182341+183761112219119.78%151668332.43%
29.Nino NiederreiterMINPravé křídlo3113619+11206700316619.70%271147050.00%
30.Adrian KempeLAKLevé křídlo4313922+13301100306619.70%491056939.23%
31.Brian BoyleNJDCentr32116170205600205719.30%411744750.59%
32.Sean CouturierPHICentr43252045+161569004013019.23%442291753.38%
33.Michael FerlandCGYLevé křídlo44191029+7155500009919.19%891468041.03%
34.Yanni GourdeTBLCentr44141630+16234512207319.18%222471542.96%
35.Valtteri FilppulaPHICentr4399180143400204719.15%173374754.28%
36.Paul ByronMTLLevé křídlo4412517-2190112006319.05%732869133.33%
37.Derek GrantANACentr428816-1112200004219.05%413251253.30%
38.Ryan DzingelOTTLevé křídlo4213518-5192200106918.84%311267353.13%
39.Michael GrabnerNYRPravé křídlo4419423+141000002010118.81%422264011.11%
40.Nick SchmaltzCHICentr41122032+61431001106418.75%111675940.06%
41.Zack MitchellMINPravé křídlo21325-121100101618.75%251022646.67%
42.Sean MonahanCGYCentr44212142+1312711007211318.58%161281050.61%
43.Paul CareyNYRCentr315611-3101100002718.52%411030650.00%
44.Brock BoeserVANPravé křídlo42221840-112615004012118.18%161771323.53%
45.Anthony BeauvillierNYILevé křídlo348412-1100200004418.18%341142039.80%
46.Noel AcciariBOSCentr28617000000003318.18%702136345.83%
47.Marko Dano svkWPGCentr13202-340000201118.18%1129050.00%
48.Mark StoneOTTPravé křídlo42182442+10617113110018.00%422587754.35%
49.Mark ScheifeleWPGCentr38152338+81061311208417.86%341979852.33%
50.Tyler JohnsonTBLCentr43161935+11103822309017.78%243172849.90%
51.Jesper BrattNJDLevé křídlo4111162701031112206217.74%281467071.43%
52.Nikita KucherovTBLPravé křídlo44273360+1528321004015317.65%17689975.00%
53.Sven BaertschiVANLevé křídlo3491019+1166700105117.65%161753616.67%
54.Daniel CarrMTLLevé křídlo153710+301200001717.65%12718328.57%
55.Artem AnisimovCHICentr3613518+187711607417.57%91761747.06%
56.Anze KopitarLAKCentr44182745+1412313014010317.48%282996654.10%
57.Erik HaulaVGKCentr38151328+1174800408617.44%362366251.65%
58.Auston MatthewsTORCentr35191433+15226003210917.43%63765254.95%
59.Joel WardSJSPravé křídlo34448+3140000202317.39%231842347.02%
60.Logan CoutureSJSCentr38171431-2651223309817.35%183868343.24%
61.Calle JarnkrokNSHCentr42101121+1261322205817.24%162266552.23%
62.Travis ZajacNJDCentr25527-140111002917.24%341744551.39%
63.Jujhar KhairaEDMLevé křídlo3377140110101204117.07%532041251.35%
64.John TavaresNYICentr45243054016715232114117.02%192291351.22%
65.Chris TierneySJSCentr4211819+442323106516.92%122165252.10%
66.Connor BrownTORPravé křídlo4510616-981100206016.67%101667643.00%
67.Benoit PouliotBUFLevé křídlo429312-8101111305416.67%542361430.43%
68.David Krejci czeBOSCentr24712190103800104216.67%121641056.46%
69.Barclay GoodrowSJSPravé křídlo13325+1110011101816.67%23614357.14%
70.Lucas WallmarkCARCentr4101-10000000616.67%704052.00%
71.Gabriel LandeskogCOLLevé křídlo39161733+13165701109716.49%602879148.61%
72.Ondrej Kase czeANAPravé křídlo2911718+860100206716.42%101540216.67%
73.Mathew BarzalNYICentr45163147+81241400319816.33%101677444.30%
74.Alex DeBrincatCHIPravé křídlo45141428+623600108616.28%211165845.83%
75.Josh BaileyNYILevé křídlo42123850+11332100217416.22%71874722.22%
76.Claude GirouxPHICentr43144054+101242100008716.09%141388157.24%
77.Brayden PointTBLCentr44172340+212025237310616.04%102983947.49%
78.Martin Frk czeDETPravé křídlo358816-984700005016.00%4653840.00%
79.Filip ForsbergNSHLevé křídlo37151934+62291700209415.96%412166916.67%
80.T.J. OshieWSHPravé křídlo39111627+21271100207015.71%753072952.80%
81.Vladislav NamestnikovTBLCentr44152035+101981400209615.62%383480748.33%
82.Alexander RadulovDALPravé křídlo45172340-138512003110915.60%332887750.00%
83.Marian Gaborik svkLAKPravé křídlo227714+9101300004515.56%743240.00%
84.Bo HorvatVANCentr28101020+525611206515.38%151252252.45%
85.Danton HeinenBOSCentr38102131+980911206515.38%252360518.18%
86.Nate ThompsonOTTCentr394711+260011002615.38%712249355.91%
87.Ryan KeslerANACentr8224-492200001315.38%6912951.28%
88.Anthony ManthaDETPravé křídlo41151429-4376900209815.31%391968725.00%
89.Jordan EberleNYIPravé křídlo45142236+2132400519215.22%211271636.00%
90.James Van RiemsdykTORLevé křídlo44191029-622712001012515.20%19136460.00%
91.Kyle ConnorWPGLevé křídlo40151328083500109915.15%12146970.00%
92.Joe ThorntonSJSCentr42102131-83851500106615.15%281476852.16%
93.Marcus JohanssonNJDLevé křídlo245611-9121200003315.15%6838250.00%
94.Denis MalginFLACentr25538+120100103315.15%16631841.94%
95.James NealVGKPravé křídlo4218112901846004111915.13%23147330.00%
96.Ryan Nugent-HopkinsEDMCentr46161531-42047111110615.09%372881349.24%
97.Patrik LaineWPGPravé křídlo462017370201117002013315.04%372576925.81%
98.David Pastrnak czeBOSPravé křídlo42172239+316614001011315.04%301576923.81%
99.Mikko RantanenCOLPravé křídlo43152641+122716001010015.00%161479851.46%
100.Nick BoninoNSHCentr31628-8100000004015.00%83447051.52%
Zobrazeno 1-100 z 802<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>